Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ତୃତୀୟ ଦିନିକିଆ: ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିଜୟୀ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୨୦୪୪ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୪୩୬ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ବଢୁଛି ଆକ୍ଟିଭ କେସ୍ : ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ଦିନକରେ ୩୧୮ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ୨୩୫ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • କୋଭିଡ୍ ସ୍ଥିତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ, ତଥାପି ଆସିନି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଶ୍ୱସ୍ତିର ସମୟ, ସତର୍କତାର ମନ୍ତ୍ର ସହ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ- ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବାକୁ ସରକାରଙ୍କ ସର୍ବୋଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକତା
  • ||
  • +୩ ରେ ସାମିଲ ହେବ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ପରିଚାଳନା କୋର୍ସ, ରାଜ୍ୟ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପରିଷଦ ବୈଠକରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ପୁଅ ଓ ଝିଅକୁ କୂଅରେ ଫିଙ୍ଗି ମାରିଦେଲେ, ବାପା ଓ ମା’ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ନୀଳାଦ୍ରି ବିଜେ’ ଅବସରରେ ନ୍ୟୁଜ୍ ୭ ପ୍ରସ୍ତୁତ କଲା ଆଉ ୨ଟି ଓଡିଆ ଭଜନ- ‘ବଡଦାଣ୍ଡ କାନ୍ଦେ କଇଁକଇଁ’ ଓ ‘ଏତେ ଅଭିମାନ କିଆଁ’
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ଦୁଇ ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଜଣେ ମୃତ, ମହିଳାଙ୍କ ସମେତ ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭାରତ-ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ତୃତୀୟ ଦିନିକିଆ : କ୍ଲିନ୍ ସ୍ୱିପ୍ ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ, ସମ୍ମାନ ପାଇଁ ଲଢିବ ଘରୋଇ ଦଳ
  • ||
  • ଗଜପତି : ଖୋଲିବ କି ACFO ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ରହସ୍ୟ : କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଡିଏଫଓଙ୍କୁ ଚାଲିଛି ଜେରା
  • ||

ପ୍ରଥମ ଥର ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ନେଇ ବଡ଼ ସତ କହିଲେ ଅଙ୍କିତା : ଜାଣିଲେ ହୋଇଯିବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

31/07/2020 at 5:23 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୩୧/୭: ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇ ପହଞ୍ଚିଥିବା ବିହାର ପୋଲିସ୍ ଗୁରୁବାର ଜୁଲାଇ ୩୦ତାରିଖରେ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ନେଣଦେଣ ଏବଂ ବ୍ୟାଙ୍କ ଖାତାର ବିବରଣୀ ଛାନଭିନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। ଏହି ମାମଲାକୁ ନେଇ ଗୁରୁବାର ତାଙ୍କ ଏକ୍ସ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଥିବା ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଚରାଉଚୁରା ହୋଇଥିଲା। ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ମାମଲାରେ ପ୍ରଥମ ଥର ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ ସାମନାକୁ ଆସି ନିଜ କଥା ରଖିଛନ୍ତି। ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଅଙ୍କିତା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଡିପ୍ରେସନରେ ଥିବା କଥାକୁ ଅସ୍ବୀକାର କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ପ୍ଲାନକୁ ନେଇ ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ।   

ଅଙ୍କିତା କହିଥିଲେ ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସ୍ବପ୍ନ ସବୁବେଳେ ବଡ଼ ଥିଲା,କିନ୍ତୁ ସେ ସବୁବେଳେ ତଳେ ରହିବା କଥା କହିଥିଲେ। ଏକଥା ସେ ତାଙ୍କ ଡାଏରୀରୁ ଜାଣି ପାରିଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ଡାଏରୀ ଲେଖିବାକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ଏବଂ ସେ ନିଜ ଡାଏରୀରେ ୫ବର୍ଷର କ୍ୟାରିୟର ପ୍ଲାନକୁ ନେଇ ବହୁତ କିଛି ଲେଖିଥିଲେ। ଅଙ୍କିତା ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ବାସ୍ତବରେ ସେ ସବୁ କିଛି ଜିତି ନେଇଥିଲେ ଯାହା ସେ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ପରେ ଚାହୁଁଥିଲେ।

ଅଙ୍କିତା କହିଥିଲେ ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ରିଲେସନଶିପରେ ଥିଲେ ସେତେବେଳେ ମଧ୍ୟ ସୁଶାନ୍ତ ସବୁବେଳେ ଚନ୍ଦ୍ର,ତାରା ଏବଂ ସଫଳ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କହୁଥିଲେ। ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ବ,ତାଙ୍କ ସ୍ବପ୍ନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଆକାଂକ୍ଷା ବଡ଼ ଥିଲା ଯାହାକୁ ସେ ନିଜ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ଦୃଢ଼ ନିଷ୍ଠା ବଳରେ ପାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। ସୁଶାନ୍ତ ପ୍ରକୃତରେ ଚାଷ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଏବଂ ସଟ୍ ଫିଲ୍ମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ।

ଏତେ ସବୁ ହେବା ପରେ ଅଙ୍କିତା ଏହା ମାନିବାକୁ ନାରାଜ ଥିଲେ ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ଡିପ୍ରେସନରେ ଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଜଣେ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟେଡ ଅଭିନେତା ପାଇଁ ଡିପ୍ରେସନ ଏବଂ ବାଇପୋଲାର ଭଳି ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଭୁଲ୍ ଅଟେ।

   Related Posts