Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

ଝିଅ ସୋନମଙ୍କୁ ଜନ୍ମ ଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ଅନିଲ କପୁର: ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କଲେ ସ୍ପେସାଲ୍ ନୋଟ୍

9/06/2021 at 12:13 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୯/୦୬: ବଲିଉଡର ଫ୍ୟାଶନ ଆଇକନ୍ ସୋନମ କପୁର ଆଜି ତାଙ୍କର ୩୬ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି। ଜୁନ୍ ୯, ୧୯୮୫ ରେ ସୋନମ କପୁର ମୁମ୍ବାଇରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ତେଣୁ ଏହି ଦିନ ଅନିଲ କପୁର ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ। ତାଙ୍କ ଝିଅର ଦିନକୁ ଆହୁରି ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କରିବା ପାଇଁ ଅନିଲ କପୁର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଏବଂ ମଜାଳିଆ ମେସେଜ୍ ଲେଖିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ସେ ସୋନମଙ୍କ ପିଲାଦିନର ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଅନିଲ କପୁରଙ୍କ ଏହି ପ୍ରେମଭରା ପୋଷ୍ଟ ଉପରେ ସୋନମ କମେଣ୍ଟ ଦେଇଛନ୍ତି।

अनिल कपूर ने बेटी सोनम को दी जन्मदिन की बधाई, इंस्टाग्राम पर शेयर किया स्पेशल नोट और फोटो

ଅନିଲ କପୁର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ବିଶେଷ ନୋଟ୍ ଏବଂ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଝିଅକୁ ଜନ୍ମଦିନରେ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକର ରିଲରେ, ପ୍ରଥମ ଫଟୋରେ, କ୍ୟୁଟ୍ ସୋନମ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ କୋଳରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଦ୍ୱିତୀୟରେ ସେ ତାଙ୍କ ମା ସୁନୀତାଙ୍କ କୋଳରେ ନାଲି ରଙ୍ଗର ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧିଥିବାର ଏବଂ ତୃତୀୟ ଫଟୋରେ ସୋନମଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହ କେକ୍ କାଟପଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋ ମାଧ୍ୟମରେ ଅନିଲ କପୁର ତାଙ୍କ ଝିଅ ପ୍ରତି ନିଜର ପ୍ରେମ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି।

ଅନିଲ କପୁରଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଏବଂ ଜ୍ବାଇଁ ଆନନ୍ଦ ଅହୁଜାଙ୍କୁ ବହୁତ ମନେ ପକାଉଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଅନିଲ ସୋନମଙ୍କୁ ଏକ ସଫଳ ଜୀବନ ଏବଂ ସର୍ବଦା ସୁସ୍ଥ କାମନା କରିଛନ୍ତି। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ” ସର୍ବଦା ନିଜ ସ୍ୱପ୍ନ ପଛରେ ଦୌଡୁଥିବା ଏବଂ ନିଜ ଦୃଦୟ କଥା ଶୁଣୁଥିବା ଝିଅ ସୋନମ କପୁର! ତୁମକୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ବଢୁଥିବାର ଦେଖି ଜଣେ ବାପା-ମା ଭାବରେ ଏକ ସ୍ୱପ୍ନ ସାକାର ହେବା ପରି ଲାଗୁଛି। ମୁଁ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ଯେ ମୋତେ ଏତେ ଭଲ ପିଲା ମିଳିଛନ୍ତି । ତୁମେ ବହୁତ ମଜବୁତ ଯାହା, ତଳେ ପଡିବା ବିନା ଦୟାଳୁ ରୁହ ଏବଂ ଆଗକୁ ବଢ ।“

ସେ ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି, “ମୁଁ କୃତଜ୍ଞ ଯେ ତୁମେ ଆଉ ଆନନ୍ଦ ସୁରକ୍ଷିତ ଏବଂ ସୁସ୍ଥ ଅଛ ଏବଂ ଆମେ ତୁମ ସହିତ ରହିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିପାରିବୁ ନାହିଁ … ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ସୋନମ୍! ତୁମକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଏ ଏବଂ ତୁମକୁ ମନେ ପକାଉଛି ।”

ଅନିଲଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ସୋନମ ମଧ୍ୟ କମେଣ୍ଟ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ‘ଲଭ୍ ୟୁ ବାପା, ମୁଁ ତୁମକୁ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ମନେ ପକାଉଛି’ ଏବଂ ଏହା ସହିତ ଏକ ହୃଦୟ ଇମୋଜି ଦେଇଛନ୍ତି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଆନନ୍ଦ ଅହୁଜା ଏବଂ ସୁନୀତା କପୁର ମଧ୍ୟ କମେଣ୍ଟ ଦେଇଛନ୍ତି।

   Related Posts