Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ପାଇଁ ୧୮ ଜଣିଆ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷିତ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ କେଉଁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମିଳିଲା ସ୍ଥାନ
  • ||
  • ରୋହିତ ଶର୍ମା ହେଲେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ନୂତନ ଦିନିକିଆ ଅଧିନାୟକ, ବିରାଟଙ୍କୁ କେବଳ ଟେଷ୍ଟ ଦାୟିତ୍ଵ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ମାପ ଓ ଓଜନ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହୋଇଛି ୨ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା : ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ବାଇଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା : ଇରାଶିଷ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ଶେଖ୍ ଆଜବାହାର ବାଲେଶ୍ଵର କୋର୍ଟରେ ହାଜର, ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ନେଇ ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଆଖୁ ଖାଇବାକୁ ଆସି କୂଅରେ ଖସିପଡିଲା ଭାଲୁ, ବନ ବିଭାଗ କଲା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ମାଫିଆ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ତାଲିକା
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ କୁନ୍ନୁରରେ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାଓ୍ବତଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ସହ ଫସଲ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||

ଇରଫାନ୍ ଖାନ୍ ଏବଂ ଋଷି କପୁରଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିକୁ ମନେ ପକାଉଛି ପୂରା ବଲିଉଡ : ସଞ୍ଜୟ କହିଲେ ହସି ହସି କାମ କରିବା ଶିଖିଛନ୍ତି ଋଷିଙ୍କଠୁ

5/05/2020 at 4:08 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୫/୫: ଗତ ସପ୍ତାହ ବଲିଉଡ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖଦାୟକ ଥିଲା। ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ଦୁଇ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଲଗାତାର ଦୁଇଟି ବଡ଼ ଝଟକା ଲାଗିଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଇରଫାନ୍ ଖାନ୍ ଏବଂ ଋଷି କପୁରଙ୍କ ଅସାମୟିକ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ବିଷୟରେ ଜଣା ପଡ଼ିଥିଲା। ଉଭୟଙ୍କ ପରଲୋକରେ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ସମେତ ସାରା ଦେଶରେ ଶୋକର ଲହରୀ ଖେଳିଯାଇଥିଲା।

ଇରଫାନ୍ ଅପ୍ରେଲ୍ ୨୯ତାରିଖରେ ଏବଂ ଋଷି କପୁର ଅପ୍ରେଲ୍ ୩୦ତାରିଖରେ ଆଖି ବୁଜିଥିଲେ। ସୋମବାର ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅନିଲ କପୁର ଏବଂ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ନିଜ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେମାନଙ୍କୁ ମନେ ପକାଇ ଏକ ଖାସ୍ ମ୍ୟାସେଜ ସେୟାର କରିଥିଲେ।

ଅନିଲ୍ କପୁର,ଇରଫାନ୍ ଖାନଙ୍କୁ ମନେ ପକାଇ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଏହି ଫଟୋରେ ଇରଫାନ୍ ଖାନ୍ ଷ୍ଟେଜରେ ମାଇକ୍ ଧରି କିଛି କହୁଛନ୍ତି। ଅନିଲ୍ ପାଖରେ ଛିନା ହୋଇ ହସୁଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋରେ ଅନିଲ୍ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି- ଏହି ଫଟୋ ଅନେକ ସ୍ମୃତି ଆଣିଥାଏ। ତାଙ୍କ ହସରେ ଏପରି କିଛି ଖାସ୍ ଥିଲା ଯାହା ତୁରନ୍ତ ତାଙ୍କ ଆଖପାଖରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ହସିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିଲା। ଏହା ସେସବୁ ଜିନିଷ ମଧ୍ୟରେ ଗୋଟିଏ ଯାହା ସେ ସବୁବେଳେ ଇରଫାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ମନେ ପକାଇଥାନ୍ତି।

ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ,ଋଷି କପୁରଙ୍କୁ ମନେ ପକାଇ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ସେ ଏହି ଫଟୋରେ ଲେଖିଛନ୍ତି- ଗୋଟିଏ କଥା ଯାହା ଚିଣ୍ଟୁ ସାର ତାଙ୍କୁ ଶିଖାଇଥିଲେ ତାହା ହେଲା ଖୁସି ମୁହଁରେ ସବୁ କିଛି କରିବା ଉଚିତ୍। ଏହି କଥାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଟିକେ ସମୟ ଲାଗିବ କାରଣ ସେ ଆମ ଗହଣରେ ନାହାନ୍ତି। ସେ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଜଣେ ବଡ଼ ଭାଇ ଭଳି। ବିଶ୍ବାସ କରି ପାରୁ ନାହାନ୍ତି କି ସେ ଚାଲି ଗଲେଣି।

   Related Posts