Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିସିସିଆଇର ଘୋଷଣା-ଫେବୃଆରୀ ୧୮ରେ ଚେନ୍ନାଇରେ ହେବ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ ପାଇଁ ଖେଳାଳିଙ୍କ ନିଲାମୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀକ୍ଷା ଦର୍ପଣ’ ପୁସ୍ତକ ଉନ୍ମୋଚିତ, ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ହେବେ ଉପକୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୬୬୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ବାଇକ୍-ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ବ୍ଲକ୍ କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଶୁଭେନ୍ଦୁ କୁମାର ପ୍ରଧାନ, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ଆକ୍ସନ : ଟ୍ରାକ୍ଟର ରାଲି ବେଳେ ହିଂସା ପରେ ୨୨ଟି ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଘଟଗାଁ : ରାତିରେ ଘରକୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ସେବାୟତଙ୍କ ପୁଣି କୋଭିଡ୍ ଟେଷ୍ଟ, ପ୍ରତିଦିନ ୫୦ ସେବାୟତଙ୍କ ହେବ ଆର୍‌ଟିପିସିଆର୍
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଭାକ୍‌ସିନ୍‌ ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ଯକର୍ମୀ
  • ||

ଅନିଲ କପୁରଙ୍କ ଖୁଲାସା : ଟଙ୍କା ପାଇଁ କରିଥିଲେ ‘ଅନ୍ଦାଜ‌୍’ ଓ ‘ହୀର୍ ରାଞ୍ଝା’ ଫିଲ୍ମ, ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଦେଇ ଗତିକରୁଥିଲା ପରିବାର

11/01/2021 at 3:51 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୧/୦୧ : ବଲିଉଡର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଅନିଲ କପୁର ନିଜ ଚଳଚିତ୍ର ମାଧ୍ୟମରେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବା ପାଇଁ କୌଣସି ପ୍ରୟାସ ଛାଡ଼ିନାହାଁନ୍ତି | କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ ଠାରୁ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଅନେକ ସମୟରେ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର୍ ଚଳଚିତ୍ର ମାଧ୍ୟମରେ ନିଜର ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଏକ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିଛନ୍ତି । ଏହାରି ମଧ୍ୟରେ ଆଉ ଏକ ବଡ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି ଅନିଲ କପୁର । ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ସେ କହିଛନ୍ତି, ଏମିତି ବି କିଛି ଫିଲ୍ମ ଅଛି , ଯାହାକୁ ସେ କେବଳ ଟଙ୍କା ପାଇଁ କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଘୋର ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟରେ ଥିଲା ଏବଂ  ତାଙ୍କୁ ଯେଉଁ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଅଫର ମିଳୁଥିଲା, ଟଙ୍କା ପାଇଁ ସେ ତାହାକୁ କରିବା ପାଇଁ ରାଜି ହୋଇଯାଉଥିଲେ ।

 ଫିଲ୍ମ ‘ଅନ୍ଦାଜ‌୍’ ଏବଂ ‘ହୀର୍ ରାଞ୍ଝା’ ସେ କେବଳ ଟଙ୍କା ପାଇଁ କରିଥିଲେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି |ଅନିଲ କପୁର କହିଛନ୍ତି ‘ଫିଲ୍ମ ‘ରୂପ କି ରାନୀ’ ଏବଂ ‘ଚୋରୋଁ କା ରାଜା’ ପରେପରେ ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସଙ୍କଟ ରେ ଆସିଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଆମକୁ ଯାହା ଅଫର ମିଳିଥିଲା କରିଥିଲୁ | ଏହାକୁ ସ୍ୱୀକାର କରିବାରେ ମୁଁ ସଂକୋଚ କରୁନାହିଁ’ |  ରୂପ କି ରାନୀ ଏବଂ ଚୋରୋଁ କା ରାଜା ଯାହକି ୧୯୯୩ ମସିହାରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ପରେ ଏହି ଦୁଇଟି ଫିଲ୍ମ ସୁପର ଫ୍ଲପ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା |

ଅନିଲ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୋ ପରିବାର ଆଉ ମୁଁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ କି ସେହି ସମୟଗୁଡିକ ଚାଲିଯାଇଛି  ଏବଂ ସେବେଠାରୁ ଆଜି ପର୍ଯନ୍ତ ଆମର  ପରିସ୍ଥିତି ଏତେ କଠିନ କେବେ ହୋଇନାହିଁ | କିନ୍ତୁ ଯଦି ପୁଣିଥରେ ସେଭଳି ସମୟ ଆସେ କିମ୍ବା ଆମକୁ ଖରାପ ସମୟରେ ଗତିକରିବାକୁ ପଡିବ , ତାହେଲେ ମୁଁ ସେ କାମ କରିବାକୁ ପୁନର୍ବାର ଚାହିଁବିନି । ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯଦି ନିଜକୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରେ କ୍ୟାରିୟର ଗଢିବାକୁ ଅଛି ତାହେଲେ ତୁମକୁ ନିଜର ସବୁକିଛି ଦେବାପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଏଥିରେ ଲାଗି ରହିବା ପାଇଁ ସାହସ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ଦରକାର ବୋଲି ଅନିଲ କପୁର କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts