Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଅଜବ ପ୍ରେମର ଗଜବ କାହାଣୀ : ଲକଡାଉନରେ ଖାଇବା ବାଣ୍ଟିବା ବେଳେ ହୋଇଥିଲା ଦେଖା,ଦେଖାରୁ ପ୍ରେମ ଓ ଶେଷରେ ବିବାହ କଲେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ

23/05/2020 at 6:48 PM

କାନପୁର ୨୩/୫: ପ୍ରେମ କେଉଁଠି ବି କେଉଁ ଅବସ୍ଥାରେ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ଅନିଲ୍ ଏବଂ ନିଲମ୍ ଏହାର ଏକ ବଡ଼ ଉଦାହରଣ। ଯୁବତୀ ଏତେ ଗରିବ ଥିଲେ ଯେ ଖାଇବାକୁ ପାଉନଥିଲେ ଏବଂ ଯୁବକ ନିଜ ମାଲିକଙ୍କ ସହ ମିଶି ଗରିବଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ବାଣ୍ଟୁଥିଲେ। ଖାଦ୍ୟ ବାଣ୍ଟିବା ଏବଂ ଖାଦ୍ୟ ନେବା ସମୟରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରର ଏତେ ନିକଟତର ହୋଇଯାଇଥିଲେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇ ସାତ ଜନ୍ମରେ ଏକାଠି ରହିବେ ବୋଲି ଶପଥ ନେଇଥିଲେ। ଲକଡାଉନରେ ଏହା ଏକ ନିଆରା ବିବାହ ହୋଇଛି।

ଅନିଲ୍ ସାମାଜିକ କର୍ମୀ ଏବଂ ପ୍ରପର୍ଟି ଡିଲର୍ ଲାଲତା ପ୍ରସାଦଙ୍କ କାର୍ ଚଳାଉଥିଲେ। ପ୍ରତିଦିନ ଲାଲତାଙ୍କ ସହ ଗରିବଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ବାଣ୍ଟିବା ପାଇଁ ସେ ବାହାରି ଯାଉଥିଲେ। ନିଲମ୍ ମେଡିକାଲ୍ କଲେଜ ପୋଲ ତଳେ ଫୁଟପାଥରେ ଭିକାରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖାଦ୍ୟ ନେବା ପାଇଁ ବସୁଥିଲେ। ପ୍ରତିଦିନ ଅନିଲ୍ ତାଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ଦେଉଥିଲେ ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଲାଲତା ପ୍ରସାଦଙ୍କୁ ଏବିଷୟରେ ଜଣା ପଡ଼ିବାରୁ ସେ ଅନିଲଙ୍କୁ ଦୁଇବେଳା ଖାଦ୍ୟ ଦେବାକୁ କହିଥିଲେ।

ଅନିଲଙ୍କ ଘରେ ପୂରା ପରିବାର ଅଛି। ଅନିଲ ପ୍ରତିଦିନ ରାତିରେ ନିଜ ଘରେ ନିଲମଙ୍କ ପାଇଁ ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ତାଙ୍କୁ ପୋଲ ତଳେ ଦେବାକୁ ଯାଉଥିଲେ। ପରିବାର ଲୋକେ ଅନିଲଙ୍କ ଉପରେ ରାଗୁଥିଲେ ଏବଂ କହୁଥିଲେ ଯେ ଏତେ ପ୍ରେମ ଯଦି ବିବାହ କରି ନେଇ ଆସ। ଅନିଲଙ୍କୁ ଏହା ପ୍ରଥମେ ଥଟ୍ଟା ଲାଗିଥିଲା।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ନିଲମଙ୍କ ମାଆ-ବାପାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇସାରିଛି। ତାଙ୍କ ଭାଇ-ଭାଉଜ ତାଙ୍କୁ ଘରୁ ବାହାର କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ଲାଲତା ପ୍ରସାଦ ଏବଂ ଆଉ ଜଣେ ସାମାଜିକ କର୍ମୀ ଅନିଲଙ୍କ ପରିବାରକୁ ବୁଝାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଅନିଲଙ୍କ ବାପା ନିଲମଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଥିଲେ।

   Related Posts