Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ଫେଲ୍ ମାରିଲା ବ୍ୟାଟିଂ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ନିକଟରୁ ୩୧ ରନରେ ହାରିଲା ଭାରତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ ତୃତୀୟ ଲହର ଚାଲିଛି, ତଥାପି ଭୟଭୀତ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ: ମୁଖ୍ୟ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ: ପୋଲିସ କବଜାରେ ୩ ଧଳାଜହର ବେପାରୀ, ୧୭୨ ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • କ୍ୟାପଟେନ୍ ପଦ ଛାଡିବା ପରେ କୋହଲିଙ୍କ ଟେଷ୍ଟ ରାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ରେ ସୁଧାର, ଟପ୍-୧୦କୁ ଫେରିଲେ ବୁମରା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି; ଗୋଲାମୁଣ୍ଡା ଗାଁ ପୋଖରୀରେ ବୁଡି ଜାଆଁଳା ଭାଇ ମୃତ
  • ||
  • ବିଜେପିରେ ମିଶି ପାରନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ପୋଷ୍ଟର ଗର୍ଲ ପ୍ରିୟଙ୍କା ମୌର୍ଯ୍ୟ, କହିଲେ- ପାର୍ଟି ମୋର ଫାଇଦା ଉଠାଇଲା
  • ||
  • ଭାରତର ଷ୍ଟାର ଟେନିସ୍ ଖେଳାଳି ସାନିଆ ମିର୍ଜାଙ୍କ ଅବସର ଘୋଷଣା, ୨୦୨୨ ହେବ ଶେଷ ସିଜିନ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୮୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୪୧ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୯୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୬୦୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୬୭୦୯୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଏକ ବାହାଘର ଭୋଜିରେ ହୋଇଥିଲା ଦେଖା , ବଲିଉଡ ସୁନ୍ଦରୀଙ୍କୁ ହୃଦୟ ଦେଇଥିଲେ ବିଜନେସ୍ ଟାଇକୁନଙ୍କ ପୁଅ

4/06/2020 at 2:29 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୪/୬: ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଉଦ୍ୟୋଗପତି ଅନୀଲ ଅମ୍ବାନିଙ୍କ ଜୁନ୍ ୪ତାରିଖ ଅର୍ଥାତ୍ ଆଜି ଜନ୍ମଦିନ। ଅନୀଲ ଅମ୍ବାନି ଏବର୍ଷ ନିଜର ୬୦ତମ ଜନ୍ମଦିନ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି। ଅନୀଲ ଅମ୍ବାନିଙ୍କ ବଲିଉଡ ସହ ଖାସ୍ କନେକ୍ସନ୍ ରହିଛି। କାରଣ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଟିନା ଅମ୍ବାନି ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରହି ଆସିଛନ୍ତି। ଟିନା ଏକ ଗୁଜୁରାଟୀ ଜୈନ ପରିବାରର। ଉଭୟଙ୍କ ଲଭଷ୍ଟୋରି କୌରସି ଫିଲ୍ମ କାହାଣୀଠୁ କମ୍ ନୁହେଁ। ଅନୀଲ ଅମ୍ବାନିଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଉଭୟଙ୍କ ଲଭଷ୍ଟୋରି ବିଷୟରେ

ଟିନା ଅମ୍ବାନି ଏବଂ ଅନୀଲ ଅମ୍ବାନିଙ୍କ ସାକ୍ଷାତ ଅଜଣାଙ୍କ ଭାବେ ହୋଇଥିଲା। ଧୀରେ ଧୀରେ ଉଭୟେ ପରସ୍ପରକୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ  ଏବଂ କେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରେମ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଜଣା ପଡ଼ିନଥିଲା। ଉଭ

ଙ୍କ ଲଭଷ୍ଟୋରିରେ ଅନେକ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ସବୁ ପ୍ରକାର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରି ଏବେ ଖୁସିରେ ଅଛନ୍ତି। ଉଭୟଙ୍କ ସାକ୍ଷାତ ଏକ ବିବାହରେ ହୋଇଥିଲା। ଅନୀଲ ସେଠାରେ ଟିନାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖି ଫିଦା ହୋଇଯାଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଏହି ବିବାହ ସପକ୍ଷରେ ନଥିଲା କାରଣ ସେମାନଙ୍କୁ ଟିନାଙ୍କ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେବା ପସନ୍ଦ ନଥିଲା।

ପରିବାର ପାଇଁ ଉଭୟଙ୍କ ବ୍ରେକଅପ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ପୁଣି ୧୯୮୯ମସିହା ଆମେରିକାରେ ଭୂମିକମ୍ପ ହେବା ପରେ ଟିନା ଏବଂ ଅନୀଲଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା। ଆମେରିକାର ଲସ୍ ଏଞ୍ଜେଲସରେ ବଡ଼ ଭୂମିକମ୍ପ ଆସିଥିଲା। ସେହି ସମୟରେ ଟିନା ସେଠାରେ ଥିଲେ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅନୀଲ ଟିନାଙ୍କ ନମ୍ବର ଖୋଜିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଫୋନ୍ କରି ତାଙ୍କ ହାଲଚାଲ ପଚାରିଥିଲେ ଯାହା ପରେ ଉଭୟଙ୍କ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା।

ଶେଷରେ ଅନୀଲ ଅମ୍ବାନିଙ୍କ ଜିଦ୍ ଆଗରେ ପରିବାରକୁ ନଇଁବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା। ଶେଷରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ବିବାହ ପାଇଁ ରାଜି ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ୧୯୯୧ମସିହାରେ ଅନୀଲ ଏବଂ ଟିନାଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା। ଟିନା ୩୫ରୁ ଅଧିକ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ବିବାହ ପରେ ସେ ବଲିଉଡ ଏବଂ ଗ୍ଲାମର ଦୁନିଆକୁ ଅଲବିଦା କହିଥିଲେ।

   Related Posts