Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୯ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା କୋଭିଡ୍ ଟିକାକରଣ, ୧୬୧ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଚାଲିଛି ଟିକାଦାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୭୮ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୧୨୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

କାର ଚାଳକ ବେଶରେ ‘ଦେବଦୂତ’ ଭଳି ଆସି ରକ୍ଷା କଲେ ତିନିଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଛାତିଥରା ଦୃଶ୍ୟ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

5/11/2019 at 7:39 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୫/୧୧: କଥାରେ ଅଛି ‘ରଖେ ହରି ମାରେ କିଏ’ ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଯାହା ସଂପର୍କରେ ଶୁଣିଲେ କିମ୍ବା ଦେଖିଲେ ଆପଣଙ୍କ ଲୋମଟାଙ୍କୁରି ଉଠିବ। ତିନିଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ଯାଉଁ ଯାଉଁ ରହିଗଲା। ସ୍ବାମୀ, ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ତାଙ୍କର ଛୋଟ ପିଲା ତିନିଜଣ ରାସ୍ତା ଅତିକ୍ରମ କରୁଥିଲେ। ଠିକ୍ ସେତିକି ବେଳେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଏକ କାର୍‌ ତାଙ୍କ ଆଡ଼କୁ ମାଡ଼ି ଆସିଥିଲା। ମାତ୍ର କିଛି ସେକେଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ସ୍ବାମୀ, ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ପିଲା ତିନିଜଣଙ୍କ ପ୍ରାଣବାୟୁ ଉଡ଼ିବା ପୂର୍ବରୁ ଜଣେ ମହିଳା କାର ଚାଳକ ଦେବଦୂତ ଭଳି ଆସି ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ରକ୍ଷା କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଦୁଃଖ​‌ର କଥା ମହିଳା କାର ଚାଳକ ଗୁରୁତର ଆହାତ ହୋଇଥିଲେ। ଆମେରିକାର ଏରିଜୋନାରରେ ଏଭଳି ଛାତିଥରା ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ଘଟଣା ଅନୁସାରେ ଜଣେ ଯୁବକ ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ଦ୍ରୁତଗତିରେ କାର ଚଳାଇ ଆସୁଥିଲା। ସ୍ବାମୀ,ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ତାଙ୍କର ଛୋଟ ପୁଅ ଯେଉଁ ଟ୍ରାକରେ ରାସ୍ତା ଅତିକ୍ରମ କରୁଥିଲେ ଠିକ୍ ତାଙ୍କ ଆଡ଼କୁ କାର୍‌ ମାଡ଼ି ଯାଇଥିଲା। ମାତ୍ର କିଛି ସେକେଣ୍ଡ ବିଳମ୍ବ ହୋଇଥିଲେ ହୁଏତ ତିନିଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥାଆନ୍ତା ଏଥିରେ ତିଳେ ମାତ୍ର ସନ୍ଦେହ ନାହିଁ। ଏହି ଭୟାନକ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିବା ପୂର୍ବରୁ ଅନ୍ୟ ଦିଗରୁ ଆସୁଥିବା ଆଉ ଏକ କାର ଆସି ତିନିଜଣଙ୍କ ଆଡ଼କୁ ମାଡି ଆସୁଥିବା ଏହି କାରରେ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା। ଯାହାଫଳରେ ତିନିଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ରକ୍ଷା ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ନିଶାସକ୍ତ ଯୁବକକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ନିଶାସକ୍ତ ଯୁବକ ସହ ଥିବା ଯୁବତୀ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

ବିଚ୍‌ ରାସ୍ତାରେ ତିନିଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ମହିଳା କାର ଚାଳକ କିପରି ରକ୍ଷା କଲେ ତାହାର ସମସ୍ତ ଦୃଶ୍ୟ ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହୋଇଥିଲା। ଏରିଜୋନାର ଫୋନିକ୍ସ ପୋଲିସ ବିଭାଗ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ନିଜ ଟ୍ବିଇଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ।

   Related Posts