Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି, ନବମରୁ ଦ୍ଵାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍କୁଲ ଫି ୪୦ ପ୍ରତିଶତ କମିଲା, ଅଭିଭାବକଙ୍କୁ ମିଳିଲା ବଡ ଆଶ୍ଵସ୍ତି
  • ||
  • ଅଲମ୍ପିକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ ଗଠିତ ସଂସଦୀୟ କମିଟିର ପ୍ରଥମ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ, କମିଟିର ସଦସ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଓ ସସ୍ମିତ ପାତ୍ର
  • ||
  • ମଦ ଦୋକାନ ନ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଉପ ନିର୍ବାଚନରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଡିଜିଟାଲ ପ୍ରଚାର: କହିଲେ, ‘ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥିରେ ଅଛି’
  • ||
  • ମଙ୍ଗ ସମ୍ଭାଳିଲେ ନୀତିଶ ରାଣା, ଚେନ୍ନାଇକୁ ୧୭୩ ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୧୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ନାଁରେ ୨୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର GST ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ, ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ନକଲି ସୁନା ଇଟାରେ ୧୪ଲକ୍ଷର ଡିଲ୍, ଗଜପତିରୁ ୫ଜଣଙ୍କୁ ଉଠାଇନେଲା ପୋଲିସ

27/12/2019 at 3:14 PM

ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ୨୭।୧୨:  ନକଲି ସୁନା ବିକ୍ରି ଅଭିଯୋଗରେ ଗଜପତି ଜିଲ୍ଲାର ୫ଜଣଙ୍କୁ ଉଠାଇ ନେଇଛି ଆନ୍ଧ୍ର ପ୍ରଦେଶର ମନ୍ଦସା ପୋଲିସ । ପୋଲିସ ଉଠାଇନେଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଗଜପତି ଜିଲ୍ଲା ନୂଆଗଡ଼ ବ୍ଲକ୍‌ ତାବରଡ଼ା ଗ୍ରାମର ରୋହିତ ସିଂ, ଉଦୟ ଲିମ୍ମା, ଅତୁଲ୍ୟ ଜେନା, ବିଜୟାନନ୍ଦ, କେ.ଝାଲରସିଂ ଗ୍ରାମର ସାରଥୀ ମାଳି ଏବଂ ରାୟଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ପୁଟାସିଂ ଗ୍ରାମର ବିବେକ ପାଣି ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ଘଟଣାରେ ଆଉ ଜଣେ ଫେରାର ଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର ଶ୍ରୀକାକୁଲମ ଜିଲ୍ଲା ମନ୍ଦସା ମଣ୍ଡଳ ଅଧୀନ କିଲୋଇ ଗ୍ରାମର ଏସ୍‌.ରାଜୁ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଏମାନେ ନକଲି ସୁନା ବିକ୍ରି କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଉଠାଇ ନେଇଛି ପୋଲିସ । ଯାହାସୂଚନା ରହିଛି , ପ୍ରଥମେ ଏମାନେ ରାଜୁଙ୍କୁ କିଛି ଅସଲି ସୁନା ଦେଖାଇ ଡିଲ୍‌ କରିଥିଲେ । ୫ କିଲୋର ସୁନା ଇଟା ପାଇଁ ୧୪ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଡିଲ ହୋଇଥିଲା । ପରେ ସେମାନେ ରାଜୁଙ୍କୁ ଏକ ସୁନା ଇଟା ଦେଇଥିଲେ । ମାତ୍ର ଏହା ନକଲି ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା । ଏନେଇ ରାଜୁ ମନ୍ଦସା ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ପୁଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ମଙ୍ଗଳବାର ଏମାନେ ନରସିଂହପୁର ବସ୍‌ଷ୍ଟପ୍‌ ନିକଟରେ ଥିବା ଖବର ପାଇ ମନ୍ଦସା ଥାନା ଏସ୍‌ଆଇ ସି.ଏସ୍‌.ପ୍ରସାଦ ପହଞ୍ଚି ୫ଜଣଙ୍କୁ ଉଠାଇ ନେଇଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏହି ଘଟଣାରେ ପ୍ରବୋଧ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଖସିଯିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି  । ପଚରାଉଚରା ପରେ ସେମାନେ ନକଲି ସୁନା କାରବାର କରିଥିବା ମାନିଥିଲେ । ପୁଲିସ ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ୨ଟି ୫ କିଲୋ ଓଜନର ନକଲି ସୁନା ଇଟା, ୨ ଗ୍ରାମ ସୁନା, ନଗଦ ଲକ୍ଷେ ୭୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଆଦି ଜବତ କରିଛି  ।

   Related Posts