Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

କ୍ରୁଜ୍‌ ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ ମାମଲା : ଆଜି ଶେଷ ହୋଇଛି ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା, କାଲି ୧୧ଟା ବେଳେ ପୁଣି ହାଜର ହେବାକୁ ସମନ ଜାରିକଲା NCB

21/10/2021 at 10:13 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୧/୧୦ : କ୍ରୁଜ୍‌ ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ ମାମଲାରେ ଘାଣ୍ଟି ହେଉଥିବା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନ ଆସନ୍ତା ୩୦ ତାରିଖ ଯାଏଁ ଜେଲରେ ରହିବ । ଅକ୍ଟୋବର ୩୦ ତାରିଖରେ ପୁଣିଥରେ ଆର୍ଯ୍ୟନ ସମେତ ୮ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଜାମିନ ନେଇ ଶୁଣାଣି ହେବ । ଏହି ମାମଲାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେଙ୍କୁ ଆଜି ପଚରାଉଚରା କରିଛି ଏନ୍‌ସିବି । ଗୁରୁବାର ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେଙ୍କୁ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା କରି ଏନ୍‌ସିବି ବହୁ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ ହାସଲ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

ତେବେ ଆସନ୍ତାକାଲି ଦିନ ୧୧ଟା ବେଳେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେଙ୍କୁ ପୁଣିଥରେ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଏନ୍‌ସିବି ଅଫିସ ସମନ ଜାରି କରିଛି । ଅର୍ଥାତ ଆସନ୍ତାକାଲି ପୁଣି ହାଜର ହେବେ ଚଙ୍କି ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ଝିଅ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ । ଆଜି କ୍ରୁଗ୍‌ ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ ମାମଲାରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପଚରାଉଚରା ହୋଇନପାରିବାରୁ ଆସନ୍ତାକାଲି ପୁଣି ତାଙ୍କୁ ଡକାଇଛି ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟୋ୍ରଲ ବ୍ୟୁରୋ ।

ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍‌ ମାମଲାରେ ଘାଣ୍ଟି ହେଉଛି ବି-ଟାଉନ୍‌ । ଜଣେ ପରେ ଜଣେ ସେଲିବ୍ରିଟି ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍‌ ମାମଲାରେ ଫସୁଛନ୍ତି । ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନ କ୍ରୁଜ୍‌ ଡ୍ରଗ୍ସ ପାର୍ଟି ମାମଲାରେ ବନ୍ଧାହୋଇ ଜେଲରେ ଥିବା ବେଳେ ଏବେ ଏହାର ଖିଅ ଖୋଜିବାରେ ଲାଗିପଡିଛି ଏନ୍‌ସିବି । ଏହି କ୍ରମରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେଙ୍କୁ ଜେରା କରିଥିଲା ଏନ୍‌ସିବି । ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ଅନନ୍ୟାଙ୍କ ହ୍ବାଟସ୍‌ଆପ୍‌ ଚାଟକୁ ନେଇ ଖୋଳତାଡ କରୁଛି ତଦନ୍ତକାରୀ ସଂସ୍ଥା ।

ଡ୍ରଗ୍ସ କେସ୍‌ରେ ଏନ୍‌ସିବି ପକ୍ଷରୁ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ ଏନ୍‌ସିବି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଗୁରୁବାର ସକାଳେ ହିଁ ଏନ୍‌ସିବିର ଏକ ଟିମ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ଘରେ ରେଡ୍‌ କରିଥିଲା । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ବଙ୍ଗଳା ମନ୍ନତରେ ମଧ୍ୟ ରେଡ୍‌ କରିଥିଲା ଏନ୍‌ସିବି । ସେଠାରେ ଶାହାରୁଖଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଆର୍ଯ୍ୟନ ବାବଦରେ ପଚରାଯାଇଥିଲା । ତା ସହିତ ଆର୍ଯ୍ୟନର ଅନ୍ୟ କିଛି ଇଲେକ୍ଟେ୍ରାନିକ୍ସ ଡିଭାଇସ ଅଛି କି ନାହିଁ ସେ ବାବଦରେ ଶାହାରୁଖଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା ଏନ୍‌ସିବି ।

ଆର୍ଯ୍ୟନ ଏବଂ ଅନନ୍ୟାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା କିଛି ହ୍ବାଟସ୍‌ଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ଅନନ୍ୟାଙ୍କୁ ଜେରା କରିଥିଲା ଏନ୍‌ସିବି । ଉକ୍ତ ଚାଟ୍‌ରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ବାବଦରେ ଅନନ୍ୟା ଏବଂ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୋଇଥିବା ଏନ୍‌ସିବି ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲା । କିଛି ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ମିଳିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ସେଥିପାଇଁ ଅଧିକ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଅନନ୍ୟାଙ୍କୁ ଏନ୍‌ସିବି ଅଫିସ ଡକାଯାଇଥିଲା ।

ଏନ୍‌ସିବିର ଜୋନାଲ ଡାଇରେକ୍ଟର ସମୀର ଓ୍ବାଙ୍ଖେଡେ ହିଁ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେଙ୍କୁ ଜେରା କରୁଛନ୍ତି । ଯିଏକି ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ଜେରା କରିଥିଲେ । ସିଙ୍ଘମ ଅଫିସର ସମୀର ଓ୍ବାଙ୍ଖେଡେ ବଲିଉଡର ବଡ ବଡ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କରେ ଜେରା କରିସାରିଛନ୍ତି । ଏବେ ସାହାରୁଖଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ଯ୍ୟନର କେସ୍‌ ମଧ୍ୟ ନିଜେ ତଦନ୍ତ କରୁଛନ୍ତି ସମୀର । ଏହା ବାଦ ଏବେ ଚଙ୍କି ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ଝିଅ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରୁଛନ୍ତି ସମୀର ଓ୍ବାଙ୍ଖେଡେ ।

   Related Posts