Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଏକ ନମ୍ବର, ଲୋକପ୍ରିୟ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତାଲିକାର ଶୀର୍ଷରେ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୫୦ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୪୩୦୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୫ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କଳିଙ୍ଗ ଝୋଟ କାରଖାନାରେ ଅଘଟଣ, ମେସିନରେ ଚାପି ହୋଇ ଶ୍ରମିକ ମୃତ
  • ||
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ଘରୋଇ କଳି ହେଲା କାଳ, ଦାଦାର ଛୁରାମାଡ଼଼ରେ ଝିଆରୀ ଆହତ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଆଜି ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ଦର୍ଶନ ବନ୍ଦ, ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଭିତରେ ଓ ବାହାରେ କରାଯାଉଛି ସାନିଟାଇଜ୍
  • ||
  • ବ୍ରିଜରେ ଝୁଲିଛି ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍‌, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୫୦ରୁ ଅଧିକ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଖୋଲିଲା ଭିତରକନିକା, କୁମ୍ଭୀର ଗଣନା ପାଇଁ ଗତ ୧୫ ତାରିଖଠାରୁ ବନ୍ଦ ଥିଲା ଜାତୀୟ ଉଦ୍ୟାନ
  • ||

ସୈଫ୍ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଝିଅ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନନ୍ୟା

15/12/2019 at 10:29 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୫।୧୨ -ସୈଫ୍ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍ ଙ୍କ ଝିଅ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ । ନିକଟରେ ଅନନ୍ୟାଙ୍କ ଅଭିନିତ ଦୁଇଟି ଫିଲ୍ମ ହିଟ୍ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନନ୍ୟାଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା ଏବେ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି ।

ନିକଟରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ ‘ପତି ପତ୍ନୀ ଔର ୱ୍ବହ’ ବକ୍ସ ଅଫିସ୍ ରେ ଭଲ ବ୍ୟବସାୟ କରିଛି। ରାହୁଲ ଢୋଲକିଆଙ୍କ ଆଗାମି ଥ୍ରିଲର ମୁଭି ପାଇଁ ଅନନ୍ୟା ସାଇନ୍ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । 

ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ କେବେ ବି ନିଜକୁ ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ କହିବାକୁ ପଛଘୁଞ୍ଚା ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ। ସେ ଅନେକ ଥର ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମନାରେ ମାନିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଆଲିୟାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ କାମର ବହୁତ ବଡ଼ ଫ୍ୟାନ୍। ଏବେ ନିଜର ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଅନନ୍ୟା ପୁଣି ଥରେ ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି।

ଚଳିତ ବର୍ଷ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ଅଫ ଦ ୟିଅର ୨ରେ ଅଭିନୟ କରି ଅନନ୍ୟା ନିଜ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଷ୍ଟାର କିଡ ଭାବେ ଅନନ୍ୟା ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଥିଲେ।

ଅନନ୍ୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଈଶାନ ଖଟ୍ଟରଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ ‘ଖାଲି ପିଲି’ରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସେ ଏକ ଟପୋରୀ ଝିଅ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ। ସେ ଏଥିପାଇଁ ଆଲିୟାଙ୍କ ‘ଗଲି ବୟ’ରେ ସଫିନା ଭୂମିକାରୁ ପ୍ରେରଣା ନେଉଛନ୍ତି।

ନିଜ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଅନନ୍ୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଫିଲ୍ମ ‘ଖାଲି ପିଲି’ରେ ସେ ଜଣେ ମୁମ୍ବାଇ ଝିଅ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବମ୍ବୟା ଭାଷା କହିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ତେଣୁ ସେ ଆଲିୟାଙ୍କଠୁ ପ୍ରେରଣା ନେବେ।

ଅନନ୍ୟାଙ୍କୁ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭରେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଭୂମିକା ଏବଂ ଭାଷା କହିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳୁଛି। ସେ ଏଥିପାଇଁ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ପତି ପତ୍ନୀ ଔର ଓ୍ବ’ରେ ସେ ଜ​‌ଣେ ଖାଣ୍ଟି ଦିଲ୍ଲୀ ଝିଅ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ତାଙ୍କୁ ଖାଣ୍ଟି ହିନ୍ଦୀ ଭାଷା କହିବାକୁ ପଡ଼ିଛି।

   Related Posts