Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଓମିକ୍ରନ୍‌ ଭ୍ୟାରିଆଣ୍ଟ । କର୍ଣ୍ଣାଟକର ୨ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଓମିକ୍ରନ୍‌ ଭ୍ୟାରିଆଣ୍ଟରେ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ହଜିନି ମାନବିକତା, ପାଇଥିବା ସୁନା ଗହଣାକୁ ଫେରାଇଦେଲେ ଅଟୋ ଚାଳକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ଲିଷ୍ଟରେ ଅନୀଲ ପାଣ୍ଡି, ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ପୁରସ୍କାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୩ ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଅବସର ଓ ଜଣେ ଆରଆଇ ଚାକିରୀରୁ ବହିଷ୍କୃତ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବାତ୍ୟା ଅପଡେଟ୍ : ୩ରୁ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା, ୪ରେ ପବନର ବେଗ ଛୁଇଁବ ୯୦ କି.ମି.
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ରାଜଧାନୀରେ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ, ଘୋଷଣା କଲେ କେଜ୍ରିଓ୍ୱାଲ୍‌ ସରକାର
  • ||
  • ବାଇକକୁ ପିଟିଲା ଜୁସ୍ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍, ୨ ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ମାମଲା : ADG କୋର୍ଟରେ ଜାମିନ ଆବେଦନ କଲା ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ୩୦ ଏକର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଘାରିଛି ଓମିକ୍ରନ ବିପଦ : ବିଳମ୍ବିତ ହେବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ! ସମୟ ମାଗିଲା ବିସିସିଆଇ
  • ||

ସାତ ବର୍ଷ ହେବ ଗୋଟିଏ କିଡନୀରେ ବଞ୍ଚିଛନ୍ତି ‘ନାମକରଣ’ ଫେମ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରୁ କଲେ ଭିଡିଓ ସେୟାର

12/07/2021 at 11:57 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୨/୦୭: କରୋନା ମହାମାରୀ ହେତୁ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ଟିଭି ଏବଂ ବି-ଟାଉନ୍ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତେ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଦେଇ ଗତି କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ, ଟିଭି ଶୋ ଏବଂ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଅନେକ କଳାକାରଙ୍କ ପାଖରେ କାମ ନାହିଁ । ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଟିଭି ସିରିଏଲ ‘ନାମକରଣ’ ଫେମ୍ ଅନନ୍ୟା ସୋନି । ଅନନ୍ୟା ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟା ସହ ମଧ୍ୟ ସଂଘର୍ଷ କରୁଛନ୍ତି । ଅନନ୍ୟାଙ୍କ କିଡନୀ ଫେଲ୍ ହୋଇଯାଇଛି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।

PunjabKesari

ତାଙ୍କ ଚିକିତ୍ସାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସମସ୍ତ ସଞ୍ଚୟ ଶେଷ ହୋଇଯାଇଛି। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଛନ୍ତି। ଅନନ୍ୟା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ସେ କହୁଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଲୋକଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି। ମୁଁ ପୁନର୍ବାର ଚାଲିବାକୁ, ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ଏବଂ ଅସୁବିଧାଜନକ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି । ଏହା ସହିତ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ଆବଶ୍ୟକ।’

ଏକ ୱେବସାଇଟକୁ ଅନନ୍ୟା କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ୨୦୧୫ ଠାରୁ ଗୋଟିଏ କିଡନୀରେ ଜୀବିତ ଅଛି। ୬ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ମୋର ଦୁଇଟି କିଡନୀ ଫେଲ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଯାହା ପରେ ମୋ ବାପା ମୋତେ ଏକ କିଡନୀ ଦାନ କରିଥିଲେ । ଏବେ ହଠାତ୍ ସେ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇଗଲା । ମୋର ଏକ ନୂତନ କିଡନୀ ପ୍ରତିରୋପଣ ଆବଶ୍ୟକ । ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହଛନ୍ତି, ‘ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ନାମକରଣ ଏବଂ କ୍ରାଇମ ପାଟ୍ରୋଲ ଭଳି ଶୋ କରୁଥିଲି, ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତି ଆସିପାରେ ବୋଲି ସ୍ୱପ୍ନରେ ମଧ୍ୟ ଭାବି ନ ଥିଲି।

ଅନନ୍ୟା ଅନେକ ଟିଭି ସିରିଏଲରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ‘ଅଦାଲତ’, ‘ଇଶ୍କ୍ ମେନ୍ ମରଜାୱା’, ‘ନାମକରନ୍’ ଏବଂ ‘କ୍ରାଇମ ପାଟ୍ରୋଲ୍’ ଭଳି ସିରିଏଲ୍ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ‘ଟେକ୍ ଇଟ୍ ଇଜି’ ଏବଂ ‘ଅପନା ଦିଲ୍ ତୋ ଆୱାରା’ ଭଳି ଫିଲ୍ମର ଅଂଶ ମଧ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି।

   Related Posts