Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ରେ ଅନୁଧ୍ୟାନ କଲେ ମହିଳା କମିଶନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପୁରୀ ନୀଳାଚଳ ହୋଟେଲ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଚାଲିଥିଲା ଯୋଜନା, ୫୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେରଫେର ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଶସ୍ତା ରାଜନୀତି କରୁଛି ବିଜେପି, ମମିତା ମେହେର ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ରାଜନୀତିର ରୂପ ଦିଆଯାଉଛି : ବିଜେଡି
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଏକତରଫା ପ୍ରେମ : ନାବାଳିକା ଯାଉଥିବା ବାଇକ୍‌କୁ ଗୋଇଠା ମାରି ଗଡାଇଦେଲେ ଯୁବକ, ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହେଲେ ମା’
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ : ନନ୍ଦନକାନନରେ ବିରଳ ହିମାଳୟ ଅଣ୍ଡିରା ଭାଲୁ ‘ମୋତି’ର ମୃତ୍ୟୁ, ୫କୁ ଖସିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଫୁଲବାଣୀ : କନ୍ଧମାଳକୁ ଛୁଇଁଲା ପହିଲି ଶୀତ, କୁହୁଡି ଚାଦରରେ ଢାଙ୍କି ହେଲାଣି ସହର
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ଉଲଗ୍ନ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ବୁଧବାରଠୁ ଝୁମର ନାଚ ଦେଖିବାକୁ ଯାଇ ନିଖୋଜ ଥିଲେ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ଭାରତ ଫେଭରେଟ୍, ବିଜୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ : ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲେ ମହମ୍ମଦ ଅମିର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ଝରଣୀ ଗାଁରେ ମମିତା ମେହେରଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଲେ ରାଜ୍ୟ ମହିଳା ଆୟୋଗ ଅଧ୍ୟକ୍ଷାଙ୍କ ସହ ୪ଜଣିଆ ଟିମ୍
  • ||
  • ପନିପରିବା ଖାଇଦେଉଛନ୍ତି ବାର୍‌ହା, ଚିନ୍ତାରେ ଚାଷୀ
  • ||

ବିଜୟ ଦେବରାକୋଣ୍ଡାଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିବେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ!

12/02/2020 at 2:04 PM

ମୁମ୍ବାଇ୧୨|୨: ଅର୍ଜ୍ଜୁନ ରେଡ୍ଡି ଷ୍ଟାର ବିଜୟ ଦେବରାକୋଣ୍ଡା ବଲିଉଡର ଡେବ୍ୟୁ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି। ବିଜୟ ପୁରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଫିଲ୍ମ ଫାଇଟରରେ ଅଭିନୟ କରି ହିନ୍ଦି ଫିଲ୍ମ ଜଗତରେ ପାଦ ଦେବେ ବିଜୟ ଦେବରାକୋଣ୍ଡା। ଏହା ଏକ ମେଗା ବଜେଟ୍‌ ଆକ୍ସନ ଫିଲ୍ମ । ଏଥିରେ ବିଜୟଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ସନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଏଯାଏଁ ଫିଲ୍ମର ଅନ୍ୟ ଷ୍ଟାରକାଷ୍ଟଙ୍କ ବିଷୟରେ ଘୋଷଣା କରାଯାଇନାହିଁ।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ବିଜୟଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ନଜର ଆସିବେ ଓ ଫିଲ୍ମର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ଅଭିନୟ କରିବେ। ଏହି ଭୂମିକା ପ୍ରଥମେ ଜାହ୍ନବୀ କପୁରଙ୍କୁ ଅଫର କରାଯାଇଥିଲା। ହେଲେ ଶୁଟିଂ ଡେଟ୍‌ ଅନୁସାରେ ସେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି। ସେଥିପାଇଁ ଇନନ୍ୟାଙ୍କୁ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ବଛା ଯାଇଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅନନ୍ୟା ନିଜେ ଦେବରାକୋଣ୍ଡାଙ୍କର ବହୁତ ବଡ ଫ୍ୟାନ୍‌।

ଏଥିପାଇଁ ସେ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବେ ବୋଲି ସିକୃତି ଦେଇସାରିଛନ୍ତି। ଉଭୟ ଏକା ସହ ଏକ ଫଟୋଶୁଟ୍‌ ମଧ୍ୟ କରିସାରିଛନ୍ତି। କବୀର ସିଂହ ରିଲିଜ ହେବା ପରେ ବିଜୟ ହିନ୍ଦି ଦର୍ଶକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବେଶ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି। କବୀର ସିଂହ ଫିଲ୍ମରେ ଶାହିଦ କପୁର ଓ କିଆରା ଆଡଭାନୀ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଏହା ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମ ଅର୍ଜ୍ଜୁନ ରେଡ୍ଡିର ରିମେକ୍‌ ଥିବାରୁ ବିଜୟ ଖୁବ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲେ।

ଅର୍ଜ୍ଜୁନ ରେଡ୍ଡି ଫିଲ୍ମରେ ବିଜୟ ଦେବରାକୋଣ୍ଡା ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ବିଜୟଙ୍କ ଅପକମିଂ ଫିଲ୍ମ ୱାଲର୍ଡ ଫେମସ୍‌ ଲଭର ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ଡେ’ରେ ରିଲିଜ ହେବ।  ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଫାଇଟରରେ ବିଜୟ ଓ ଅନନ୍ୟାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ରାମ୍ୟା କୃଷ୍ଣାନ୍‌, ରନୀତ ରଏ, ବିଶୁ ରେଡ୍ଡି ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ। ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପୁରୀ ଜଗନ୍ନାଥ, କରନ ଜୋହର, ଅପୂର୍ବ ମେହତା ଓ ଚାର୍ମୀ କୌର ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି।

   Related Posts