Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୪୮୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୪୪୪୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୫୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୮୫ ମୃତ
  • ||
  • ଖୋଲିଲା ଶିମିଳିପାଳ, ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର
  • ||
  • ଆଉ ନାହାଁନ୍ତି ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ଶାନ୍ତିଦେବୀ, ୮୮ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • କଥକ ସମ୍ରାଟ ବିରଜୁ ମହାରାଜଙ୍କ ପରଲୋକ, ୮୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ : ସୋମବାରଠୁ ଦାଖଲ ହେବ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର, କରୋନା କଟକଣାରେ ସରିବ ପୁରା ପ୍ରକ୍ରିୟା
  • ||
  • ଆହତ ହାତୀର ଚିକିତ୍ସା କଲା ବନ ବିଭାଗ, ବାରହା ଫାଶରେ ପଡି ଗୋଡରେ ହୋଇଥିଲା କ୍ଷତ
  • ||
  • ଖସିବ ପାରଦ ବଢିବ ଶୀତ, ୧୯ ଯାଏଁ ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘନ କୁହୁଡି
  • ||

‘ଆଁଖ ମାରେ’…ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଦେଖି ଦର୍ଶକ ଖୁସ୍, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

5/02/2020 at 1:21 PM

ମୁମ୍ବାଇ୫|୨: ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହାସ୍ୟ କଳାକାର ଚଙ୍କି ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ଝିଅ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ ଫିଲ୍ମ ଜଗତରେ ପାଦ ଦେଉ ଦେଉ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଦିଲରେ ରାଜ କରିଲେଣି।ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଷ୍ଟାର୍‌ କିଡ୍‌ସଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି। ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ଅଫ ଦ ୟିଅର ୨ରେ ଅଭିନୟ କରି ଅନନ୍ୟା ବଲିଉଡରେ ନିଜ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ସେ ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଷ୍ଟାର କିଡ ଭାବେ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଥିଲେ।

ଫିଲ୍ମ ବ୍ୟତୀତ ଅନନ୍ୟା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟ ବେଶ ଆକ୍ଟିଭ ରୁହନ୍ତି। ନିକଟରେ ଅନନ୍ୟାଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ପାଇଁ ଅନନ୍ୟା ପୁଣିଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି।

ଅନନ୍ୟା ଏକ ସଙ୍ଗୀତ୍‌ ପଙ୍କସନ୍‌କୁ ଯାଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ସେ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ସିମ୍ବା’ର ଗୀତ ‘ଆଁଖ୍‌ ମାରେ’ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିଥିଲେ। ଅନନ୍ୟାଙ୍କର ଡ୍ୟାନ୍ସିଂ ଅନ୍ଦାଜ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୋସ୍‌ ଉଡ଼ାଇ ଦେଇଥିଲା। ଅଧିକାଂଶ ଲୋକେ ସେଠାରେ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଉଠାଇବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ। 

ଏହି ଗୀତରେ ଅନନ୍ୟା ବହୁତ ଅଧିକ ସମୟ ଯାଏ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା।ଏହି ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓକୁ ଅନନ୍ୟା ଫ୍ୟାନ୍ସ ଗ୍ରୁପ୍‌ ତରଫରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ଏବେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।ଆଗକୁ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ ଓ ଅଭିନେତା ଇଶାନ୍‌ ଖଟ୍ଟରଙ୍କ ଯୋଡି ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ପରଦାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।

ଅନନ୍ୟା ଓ ଇଶାନ୍‌ ପରସ୍ପରଙ୍କ ସହ ରୋମାନ୍ସ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିବେ । ଚଳିତବର୍ଷ ଜୁନ୍‌ ମାସ ୧୨ ତାରିଖରେ ‘ଖାଲି ପିଲି’ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଅନନ୍ୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍‌ ଫିଲ୍ମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। ‘ଖାଲିପିଲି’ ଫିଲ୍ମରେ ଇଶାନ୍‌ଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ କରି ସେ ବହୁତ ଖୁସି। 

   Related Posts