Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

#no_makeup_look ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ : ଇନଷ୍ଟାରେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ଫଟୋରେ କମେଣ୍ଟ ଦେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅର୍ଜ୍ଜୁନ କପୁର

10/04/2020 at 12:56 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୦/୪: ଫିଲ୍ମ ‘ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ଅଫ ଦ ଇୟର ୨’ ସହ ନିଜର ବଲିଉଡ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସବୁବେଳେ ଆକ୍ଟିଭ ଥାଆନ୍ତି। ଦେଶରେ ଲକଡାଉନ୍ ଚାଲିଥିବାବେଳେ ଅନେକ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ଭୟଙ୍କର ଭାଇରସକୁ ନେଇ ସଚେତନତା ସୃଷ୍ଟି କରୁଛନ୍ତି ତ କେତେକ ସେଲେବ୍ ଘରେ ବସି ବୋର୍ ହେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଜରିଆରେ ନିଜର ଅପଡେଟ୍ ଦେଉଛନ୍ତି। ଅନନ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଏପରି କରୁଛନ୍ତି।

ଅନନ୍ୟା ନିଜ ଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ସହ ଭିଡିଓ ଚ୍ୟାଟ୍ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ ସେ ନିଜ ଲୁକ୍ସର କିଛି ଫଟୋ କ୍ଳିକ୍ କରିଥିଲେ। ସେ ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ଏହି ଫଟୋରେ କମେଣ୍ଟ ଦେଇଥିଲେ। ଅଭିନେତା​‌ ଅର୍ଜ୍ଜୁନ କପୁରଙ୍କୁ ଅନନ୍ୟାଙ୍କ ଫଟୋ ପସନ୍ଦ ହୋଇଥିଲା। ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବିଶ୍ବାସ ହୋଇନଥିଲା ଯେ ଏହା ତାଙ୍କ ଘରେ ରହିବାର ଫଟୋ। ସେ କମେଣ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ଫଟୋସୁଟ୍।

ଅନନ୍ୟାଙ୍କ ଓ୍ବାର୍କଫ୍ରଣ୍ଟ କଥା କହିବା ଯଦି ସେ ନିଜର କିଛି ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ସେ ଈଶାନ ଖଟ୍ଟରଙ୍କ ସହ ଖାଲି ପିଲିରେ ନଜର ଆସିବେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ଶକୁନ ବାତ୍ରାଙ୍କ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କ ସହ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ଚତୁର୍ବେଦୀ ଏବଂ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଭଳି ​‌ଷ୍ଟାର ନଜର ଆସିବେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ସାଉଥ ଷ୍ଟାର ବିଜୟ ଦେବରାକୋଣ୍ଡାଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଏକ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମର ନାଁ ଫାଇଟର ।

   Related Posts