Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ମୁଣ୍ଡଳୀ ବ୍ୟାରେଜରୁ ଡେଇଁ ଜଣେ ନିଖୋଜ, ବ୍ରିଜ୍ ଉପରେ ଅଛି ଗାଡି ଓ ମୋବାଇଲ୍
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଯୁବକକୁ ଖୋଜି ଆଣିବା ଦାବିରେ ଏସ୍‌ପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ, ରବିବାରଠୁ ଗାଈ ଚରେଇବାକୁ ଯାଇ ଅଛନ୍ତି ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ପୋଖରୀରେ ବୁଡିଗଲେ ଦେଢ ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟା, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଘଟଣାରେ ରାଜଧାନୀ ହୁଲସ୍ତୁଲ, ଡିସିପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ ବେଳେ ବିଜେପି କର୍ମୀ ଓ ପୋଲିସ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ଗୁଣିଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା ଘଟଣା : ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା: ଡୋଡା ଘାଟିରେ ଖସିପଡିଲା ମାଟାଡୋର, ୮ ମୃତ ଓ ଅନେକ ଆହତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ନିକଟରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ କଂଗ୍ରେସର ଧାରଣା ୩ୟ ଦିନରେ, ମନ୍ତ୍ରୀ ଇସ୍ତଫା ନଦେଲେ ତୀବ୍ର ହେବ ଆନ୍ଦୋଳନ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ଦକ୍ଷିଣ ମୁଖ୍ୟ କେନାଲରେ ଘାଇ, ଶହ ଶହ ହେକ୍ଟର ଧାନ ଚାଷ ନଷ୍ଟ ଆଶଙ୍କା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଶୌଚ ହୋଇ ଫେରିବା ବେଳେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ କଚାଡିଦେଲା ଦନ୍ତା, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||

କରୋନା କାଳରେ ଇମୋସନାଲ୍ ଭିଡିଓ ସେୟାର୍ କଲେ ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା: ଭିଡିଓ ଦେଖି ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ଆଖିରେ ଆସିଲା ଲୁହ

29/04/2021 at 2:00 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୯/୦୪ : କରୋନା ମାମଲା ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବଢିଚାଲିଛି। ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିବା ମାମଲାକୁ ନେଇ ନେତା, ରାଜନେତାଙ୍କଠୁ ଜନତା ସମସ୍ତେ ଚିନ୍ତିତ। ଏହି ସଙ୍କଟ ସମୟରେ ସ୍ଥିତି ଶୀଘ୍ର ସୁଧୁରିଯିବା ନେଇ ମନୁଷ୍ୟ ଆଶାବାଦୀ। ଲୋକେ ଭଗବାନ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛନ୍ତି ଏହି ଭୟାବହ ଭାଇରସ ଶୀଘ୍ର ପୃଥିବୀପୃଷ୍ଠରୁ ଲୋପ ପାଇଯାଉ। ଗତବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ସଂକ୍ରମଣ ମାମଲା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିଲା। କରୋନା ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରୁ ବାପା-ମା’ଙ୍କ ସାୟା ଛଡେଇ ନେଇଛି, ଅନେକ ପିଲାଙ୍କୁ ଅନାଥ କରିଦେଇଛି। କାହାଠୁ ଭାଇ ଛଡେଇ ନେଇଛି ତ କାହାଠୁ ଭଉଣୀ। ଅନେକ ଲୋକ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ, ବନ୍ଧୁ, ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ହରାଇଛନ୍ତି। କରୋନା କାଳରେ ଏମିତି ନକେ ଦୃଶ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯାହା ମନକୁ ଆନ୍ଦୋଳିତ କରିଦେଇଛି। ମଣିଷ ସତେ ଯେମିତି କେବଳ ଆଶାରେ ଆଶାରେ ବଞ୍ଚିଛି। କିନ୍ତୁ ଏ ସ୍ଥିତି କେବେ ଯେ ସୁଧୁରିବ କିଛି ଠିକ ନାହିଁ। ମହାମାରୀ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୂରତା ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ଲୋକେ ନିଜ ଲୋକଙ୍କୁ ଟିକେ ଦେଖିବାକୁ ବି ଝୁରି ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଅଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

ସଫ୍ଟ ଡ୍ରିଙ୍କ କମ୍ପାନୀ କୋକାକୋଲାର ଏକ ବିଜ୍ଞାପନ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଯାହା ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଆଶା ସଞ୍ଚାର କରିଛି ଏବଂ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଶାବାଦୀ କରୁଛି। ଲୋକେ କିଭଳି ପରସ୍ପରକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ତାହା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଉଦ୍ୟୋଗପତି ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ଏହି ବିଜ୍ଞାପନ ପାଇଁ କୋକାକୋଲାକୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓ ଗତ ବର୍ଷ ମହାମାରୀ ତୁରନ୍ତ ପରେ ଜାରି କରାଯାଇଥିଲା। ବିଜ୍ଞାପନ ଆଜି ବି ପ୍ରାସଙ୍ଗିକ। କାରଣ ଭାରତରେ କୋଭିଡ ମାମଲା ପୁଣି ବଢି ଚାଲିଛି। ଆବଶ୍ୟକୀୟଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଲୋକେ କିଭଳି ଆଗକୁ ଆସିଛନ୍ତି ତାହା ବିଜ୍ଞାପନ ମାଧ୍ୟମରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି। ୨ ମିନିଟ ୧୪ ସେକେଣ୍ଡର ଏହି ଭିଡିଓ ମନବତାର ନାୟକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବାର୍ତ୍ତା ସହ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି। ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଦୟା ଓ ଆଶା ସହ ଗ୍ଲାସ ଭରିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ’

ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଆଶାବାଦ ଏକ ସାର୍ବଜନିକ ଧର୍ମ ଯାହା ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କର…ଧନ୍ୟବାଦ କୋକାକୋଲା’ । ଭିଡିଓ ମହିନ୍ଦ୍ରା ଏପ୍ରିଲ ୨୯ ତାରିଖରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓକୁ ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ୪୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ୟୁଜର୍ସ ଦେଖି ସାରିଛନ୍ତି। ୪୪୦ ରୁ ଅଧିକ ୟୁଜର୍ସ ରିଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି। ଲୋକେ ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଅନେକ ୟୁଜର୍ସ ଭିଡିଓରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି।

   Related Posts