Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||
  • ନଭେମ୍ବରରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ବ୍ୟାଘ୍ର ପ୍ରକଳ୍ପ
  • ||

ଇ-ରିକ୍ସାର ବିକଶିତ ଭର୍ସନ ଦେଖି ତୋବା ହୋଇଗଲେ ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା, ସେୟାର କଲେ ଭିଡିଓ, ଆଉ ଚାଳକଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡ଼ଭାଇଜାରୀ ଟିମରେ ସାମିଲ ହେବାକୁ ଦେଲେ ଅଫର…

26/04/2020 at 12:48 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୬/୦୪ : ମହିନ୍ଦ୍ରା ଆଣ୍ଡ ମହିନ୍ଦ୍ରା ଅଟୋ କମ୍ପାନୀ ମାଲିକ ତଥା ବିଶିଷ୍ଟ ବିଜନେସ ଟାଇକୁନ ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଆନେକ ବାସ୍ତବତାକୁ  ଦେଇଥାନ୍ତି ଗୁରୁତ୍ବ । ଦୈନନ୍ଦିନ ଜୀବନରେ ସଂଘଟିତ ଅଭିନବ ପଦ୍ଧତିର ଫଟୋ କିମ୍ବା ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି | ନିକଟରେ ସେ ଏହିଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ଇ-ରିକ୍ସା ଚାଳକ ସୋସିଆଲ ଡିଷ୍ଟାନସିଂ କୁ ନଜରରେ ରଖି ନିଜ ରିକ୍ସାକୁ ମଡିଫାଏ କରିଛନ୍ତି ବା ବିକଶିତ କରିଛନ୍ତି | ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ରିକ୍ସା ଚାଳକଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା କରିବା ସହ ,ତାଙ୍କ ଟିମ ମଧ୍ୟ ରିକ୍ସା ଚାଳକଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ଶିକ୍ଷା କରିପାରିବ ବୋଲି ମତ ଦେଇଛନ୍ତି  । କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ, ସେ ସଂପୃକ୍ତ ରିକ୍ସା ଚାଲକଙ୍କୁ ଦେଇଥିବା ଅଫର ମକାଇଦେବାଭଳି ।

ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ସେୟାର କରିଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ରିକ୍ସା ଚାଳକ ନିଜ ଅଟୋ ରିକ୍ସା ସହ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି | ରିକ୍ସାରେ ୪ ଜଣଙ୍କ ବସିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଛି | କିନ୍ତୁ ୪ ଜଣଙ୍କ ବସିବା ପାଇଁ ସିଟିଙ୍ଗ କମ୍ପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ଅଲଗା ଅଲଗା କରାଯାଇଛି | କମ୍ପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ଏହିଭଳି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି ଯେଭଳି କେହି କାହା ସମ୍ପର୍କରେ ଆସିବେନି |

ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା କହିଛନ୍ତି, ନୂଆ ଜଟିଳ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁଯାୟୀ ନିଜକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଏବଂ କିଛି ନୂଆ କରିବାର କ୍ଷମତା ଆମ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଛି | ଲୋକଙ୍କ ଏହି କ୍ଷମତା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ | ଏହାସହ ମହିନ୍ଦ୍ରା ଆଣ୍ଡ ମହିନ୍ଦ୍ରାର  କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ନିର୍ଦେଶକଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଟ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା| ଟ୍ୟାଗ କରି ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ” ରିସର୍ଚ୍ଚ ଆଣ୍ଡ ପ୍ରଡକ୍ସନ ଡେଭେଲପମେଣ୍ଟ ଟିମ୍ ପାଇଁ ଏହି ରିକ୍ସା ଚାଳକ ଜଣକ ପରାମର୍ଶଦାତା ଭାବେ ଆମକୁ ଦରକାର |”

ଭିଡିଓରେ ଅନେକ ଲୋକ କମେଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି | ଭିଡିଓକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୩୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଲାଇକ କରିଛନ୍ତି | ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଭିଡିଓରେ କମେଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ‘ଏହା ଏକଦମ କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନ ଟୁକଟୁକ’ |

   Related Posts