Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||

ବୀରମିତ୍ରପୁର ନାବାଳିକା ଦୁଷ୍ମର୍ମ ଓ ଗର୍ଭପାତ ମାମଲା, ଆଜି ସରୁଛି ଗିରଫ ଆନନ୍ଦ ମାଝୀଙ୍କ ରିମାଣ୍ଡ ଅବଧି

6/07/2020 at 12:20 PM

ରାଉରକେଲା ୦୬।୦୭: ବୀରମିତ୍ରପୁର ନାବାଳିକା ଦୁଷ୍ମର୍ମ ଓ ଗର୍ଭପାତ ମାମଲା । ଘଟଣାରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଆଇଆଇସିଙ୍କ ରିମାଣ୍ଡ ଅବଧି ଆଜି ସରୁଛି । ୪ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇ ମାରାଥନ ଜେରା ପରେ ଆଜି କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରିବ କ୍ରାଇମବ୍ରାଂଚ ଟିମ୍‌ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମାମଲାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବୀରମିତ୍ରପୁର ଥାନା ଆଇଆଇସି ଆନନ୍ଦ ମାଝୀଙ୍କୁ ଗତ ୧ ତାରିଖରେ ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲା ହଣ୍ଡପାରୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା କ୍ରାଇମବ୍ରାଂଚ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଟିମ୍ । ଏହାପରେ ୨ ତାରିଖରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆନନ୍ଦ ମାଝୀକୁ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ପକ୍ସୋ ଅଦାଲତରେ ହାଜର କରାଇଥିଲା । ତାଙ୍କୁ ୭ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବା ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ୪ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡ ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ । ରିମାଣ୍ଡର ଅବଧି ସରୁଥିବାରୁ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ପକ୍ସୋ ଅଦାଲତରେ ଆଜି ହାଜର କରାଯିବ । ଘଟଣାରେ ଆନନ୍ଦ ମାଝୀଙ୍କୁ ବହିଷ୍କୃତ କରିସାରିଛନ୍ତି ପୋଲିସ ଡିଜି ଅଭୟ ।

   Related Posts