Tuesday, October 15, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଆସନ୍ତା କାଲିଠୁ ମଙ୍ଗଳର ଦୁର୍ଲଭ ସଂଯୋଗ : ଏହି ୬ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ହେବ ଫାଇଦା ହିଁ ଫାଇଦା

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଆସନ୍ତାକାଲିଠୁ ମଙ୍ଗଳର ଦୁର୍ଲଭ ସଂଯୋଗ ହେଉଛି। ଯାହା ଫଳରେ କେତେକ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଫାଇଦା ହିଁ ଫାଇଦା ମିଳିବ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ହଠାତ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ। ଏହି ସବୁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ରାଶି ଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ

ମିଥୁନ ଏବଂ କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଆସନ୍ତାକାଲିଠୁ ମଙ୍ଗଳର ଦୁର୍ଲଭ ସଂଯୋଗ ହେଉଛି। ଫଳରେ ମିଥୁନ ଏବଂ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଫାଇଦା ହିଁ ଫାଇଦା ମିଳିବ। ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖୁସି ଭରିଯିବ। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ। ପ୍ରେମ ଏବଂ ଧନ ଜୀବନରେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ମିଳିବ। ଏମାନଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ହେବ। ଏମାନେ ହନୁମାନଙ୍କୁ ଆରାଧନା କରିଲେ ଶୁଭ ହେବ।

ବିଛା ଏବଂ ମେଷ ରାଶି : ଆସନ୍ତାକାଲିଠୁ ମଙ୍ଗଳର ଦୁର୍ଲଭ ସଂଯୋଗ ହେଉଛି। ଫଳରେ ବିଛା ଏବଂ ମେଷ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଖୋଲିପାରେ। ଏମାନଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ଫାଇଦା ହିଁ ଫାଇଦା ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ମିଳିବ। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସଫଳ ଜୀବନ ଉପଭୋଗ କରିବେ। ଏମାନେ ତାଙ୍କର ମନ ମୁତାବକ ପ୍ରେମ ପାଇବେ। ଏମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଯିବ। ଏହି ସମୟ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ହେବ। ଆପଣ ହନୁମାନଙ୍କ ଉପାସନା କରିବେ।

କର୍କଟ ଏବଂ କନ୍ୟା ରାଶି : ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଆସନ୍ତାକାଲିଠୁ ମଙ୍ଗଳର ଦୁର୍ଲଭ ସଂଯୋଗ ହେଉଛି। ଫଳରେ କର୍କଟ ଏବଂ କନ୍ୟା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଫାଇଦା ହିଁ ଫାଇଦା ମିଳିବ। କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ତାଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଏମାନଙ୍କ ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ତାଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ କରିବାରେ ସହାୟକ ହେବ। ରୋଜଗାରର ନୂଆ ପନ୍ଥା ମିଳିବ। ଏମାନଙ୍କ ପରିଶ୍ରମ ସୁଫଳ ଆଣିଦେବ। ଆପଣ ହନୁମାନଙ୍କ ପୂଜା କରିଲେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ରହିବ।

4143 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର