Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି, ନବମରୁ ଦ୍ଵାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍କୁଲ ଫି ୪୦ ପ୍ରତିଶତ କମିଲା, ଅଭିଭାବକଙ୍କୁ ମିଳିଲା ବଡ ଆଶ୍ଵସ୍ତି
  • ||
  • ଅଲମ୍ପିକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ ଗଠିତ ସଂସଦୀୟ କମିଟିର ପ୍ରଥମ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ, କମିଟିର ସଦସ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଓ ସସ୍ମିତ ପାତ୍ର
  • ||
  • ମଦ ଦୋକାନ ନ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଉପ ନିର୍ବାଚନରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଡିଜିଟାଲ ପ୍ରଚାର: କହିଲେ, ‘ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥିରେ ଅଛି’
  • ||
  • ମଙ୍ଗ ସମ୍ଭାଳିଲେ ନୀତିଶ ରାଣା, ଚେନ୍ନାଇକୁ ୧୭୩ ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୧୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ନାଁରେ ୨୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର GST ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ, ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ନବଜାତ ଝିଅର ମୁହଁ ଦେଖି ପାରିନାହାଁନ୍ତି ଏହି ଅଫିସର, କରୋନା ବିରୋଧରେ କରୁଛନ୍ତି ଲଢେଇ

7/04/2020 at 12:45 PM

ନୋଏଡା, ୦୭|୦୪:  ରାଜୀବ ରାୟ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଏକ ନୂଆ ଅତିଥୀ ଆସିଥିବା ଶୁଣିବା ପରେ ଖୁସିରେ ପାଗଳ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । କାରଣ ତାଙ୍କର ଏକ କନ୍ୟା ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏବେସୁଦ୍ଧା ସେ ନବଜାତକର ମୁହଁ ମଧ୍ୟ ଭଲରେ ଦେଖିନାହାଁନ୍ତି । କିମ୍ବା ଝିଅକୁ କୋଳରେ ଧରି ନାହାଁନ୍ତି । କରୋନା ଲଢେଇରେ ସାମିଲ ଥିବା ରାଜୀବ ନିଜ ଝିଅକୁ କେବଳ ୩ ମିଟର ଦୂରତାରୁ ହିଁ ଦେଖିବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଉଛନ୍ତି । ସେ ଏବେ କରୋନା ସନ୍ଦିଗ୍ଧଙ୍କ ଉପରେ ଯାଂଚ କରୁଥିବା ଟିମର ଫିଲ୍ଡ ଅଫିସର ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ।

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ୩ ସପ୍ତାହ ହେଲା ସେ ନିଜ ଗର୍ଭବତୀ ପତ୍ନୀ ଓ ୮ ବର୍ଷର ଝିଅକୁ ଦେଖିପାରି ନଥିଲେ । ସେ ଘରକୁ ଆସିବା ପରେ ସିଧା ଗେଷ୍ଟ୍ ରୁମ ଚାଲିଯାଆନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ କନ୍ୟା ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ କରିଥିବା ଖବର ଶୁଣିବା ପରେ ସେ ଖୁସି ହୋଇ ପଡିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେ ଝିଅ ପାଖକୁ ଯାଇ ପାରୁନାହାଁନ୍ତି । ସେ ନୋଏଡାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ଏଠାରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ସଂକ୍ରମଣର ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ।

ଟାଇମ୍ସ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ସୋମବାର ଦ୍ୱିପ୍ରହରରେ ତାଙ୍କର କନ୍ୟା ସନ୍ତାନ ହୋଇଥିବା ସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ସେ ହସ୍ପିଟାଲ ଯାଇଥିଲେ । ସେ କବାଟ ପାଖର ଛିଡା ହୋଇ ଝିଅକୁ ଦେଖିଥିଲେ । ଏହାପରେ ନିଜ କାମକୁ ଫେରିଯାଇଥିଲେ । ତେବେ ଯେଉଁ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସଂକ୍ରମଣ କମ ହୋଇନାହିଁ ସେତେଦିନ ଯାଏଁ ସେ ଝିଅକୁ ସ୍ପର୍ଶ କରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । କାରଣ ନବଜାତକଙ୍କୁ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣର ଭୟ ଅଧିକ ରହିଥାଏ । ତେଣୁ ସେ ଦୂରତା ବଜାୟ ରଖୁଛନ୍ତି ।

   Related Posts