Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୟାଗଡ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ପଞ୍ଝାରେ ଅତିରିକ୍ତ ଯୋଗାଣ ଅଧିକାରୀ, ଏକାସାଙ୍ଗେ ୬ଟି ସ୍ଥାନରେ ରେଡ୍
  • ||
  • ପୃଥିବୀକୁ ବଡ ବିପଦ ! ମାଡି ଆସୁଛି ଗ୍ରହାଣୁ, ମାଡ ହେଲେ ପରମାଣୁ ବୋମାଠୁ ଭୟଙ୍କର ବିସ୍ଫୋରଣ
  • ||
  • ଯବାନଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ସର୍ଭିସ ରାଇଫଲରୁ ଗୁଳି ଚଳାଇ ହାରିଲେ ଜୀବନ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁରରେ ଲାଗି ରହିଛି ବର୍ଷା, ବାତ୍ୟା ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ସଜାଗ ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଜଓ୍ୱାଦ ପ୍ରଭାବ : ମାଡି ଆସିବ ସମୁଦ୍ର, ଉଠିବ ବଡ ଜୁଆର
  • ||

ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍‌ରେ ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଉପରେ ଲଦିଲେ ଦୋଷ

11/01/2020 at 3:43 PM

ମୁମ୍ବାଇ୧୧/୧: ସେକ୍ସ ରାକେଟରେ ଧରା ପଡ଼ିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ।  ବିଗ୍ ବସ୍ ପ୍ରତିଯୋଗୀତାରେ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ଅର୍‌ହାନ ଖାନଙ୍କ ଏକ୍ସ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅମୃତା ଧନୋଆ ସେକ୍ସ ରାକେଟରେ ଧରା ପଡ଼ି ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି।

ମୁମ୍ବାଇସ୍ଥିତ ଗୋରେଗାଁଓ ଇଷ୍ଟଇନ୍ ହୋଟେଲରୁ ଅମୃତାଙ୍କୁ ପୋଲିସ୍ ଗିରଫ କରିଛି।  କିନ୍ତୁ ଏବେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍‌ ଘଟଣାର ଭିନ୍ନ ମୋଡ ନେଇଛି। ଅମୃତ ନିଜର ଏକ୍ସ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅରହାନ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଉପରେ ସବୁ ଦୋଷ ଲଦି ଦେଇଛନ୍ତି। ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର କରି ଅରହାନ ତାଙ୍କୁ ଫସାଇ ଦେଇଥିବା ଅମୃତା କହିଛନ୍ତି। ଅମୃତାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଆଉ ଜଣେ ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିଚା ସିଂହଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

ସୂଚନା ମିଳିବା ମାତ୍ରେ ପୋଲିସ୍ ଏହି ହୋଟେଲରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା। ପୋଲିସ୍ ନକଲି ଗ୍ରାହକ ହୋଇ ରାକେଟ ଚଲାଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ କରିଥିଲେ। ପୋଲିସ ପଞ୍ଝାରେ ପଡ଼ିବାମାତ୍ରେ ସେମାନେ ଗିରଫ ହୋଇଥିଲେ।

ଯେଉଁ ଦୁଇ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ସେମାନେ ଏହି ରାକେଟରେ ଜଡ଼ିତ ଥିଲେ। ଦୁଇ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ସେକ୍ସନ୍-୩୭୦(୩),ଆଇପିସି ୩୪ ଏବଂ ସେକ୍ସନ୍ ୪ଓ ୫ ଅନୁସାରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।ଯେତେବେଳେ ଅମୃତାଙ୍କୁ ରେଡ ବିଷୟରେ ଜଣା ପଡ଼ିଥିଲା,ସେତେବେଳେ ସେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଫେରାର ହେବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ୍ ଠିକ୍ ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା।

   Related Posts