Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୮୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୧୯୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଓଡିଶା ହାତରୁ ଖସୁଛି ବନ୍ଧୁଗାଁ ବ୍ଲକ, ଲୋଭ ଦେଖାଇ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣୁଛି ଆନ୍ଧ୍ର
  • ||
  • ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ୧୫ ଦିନ ଧରି ଦୁଷ୍କର୍ମ ! ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦେଉଥିଲା ହତ୍ୟା ଧମକ, ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ନେଇ କରୁଥିଲା ବ୍ଲାକମେଲିଂ…
  • ||
  • ତାତିରୁ ଏବେ ନିସ୍ତାର ନାହିଁ, ଆହୁରି ଛଟପଟ କରିବ ଖରା
  • ||
  • ବାରିପଦା : କୋଭିଡ ନିୟମକୁ ବେଖାତିର, ୫ଟି ଦୋକାନ ସିଲ୍‌
  • ||

ବଲିଉଡର ମୋଗାମ୍ବୋଙ୍କ ଝିଅ ଦେଖିବାକୁ ଏମିତି: ଫଟୋ ଭାଇରାଲ

22/06/2019 at 3:53 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୨/୬: ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ପିଲା ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାଆନ୍ତି। ଶାହରୁଖଙ୍କ ପୁଅ ଅବରାମଙ୍କ ପୁଅ ହୁଅନ୍ତୁ କିମ୍ବା ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କ ଭଳି ଷ୍ଟାର କିଡ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାଆନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ତୈମୁର ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କ ଭଳି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ କେହି ରୁହନ୍ତି ନାହିଁ। ତାଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା କୈାଣସି ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାରଠୁ କମ୍ ନୁହେଁ। କିନ୍ତୁ ଏପରି ଜଣେ ଷ୍ଟାର କିଡ ଅଛନ୍ତି ଯାହା ବିଷୟରେ ବହୁତ କମ୍ ଲୋକ ଜାଣିଛନ୍ତି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ

ଆମେ ଯେଉଁ ଷ୍ଟାର କିଡଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ସେ ବଲିଉଡର ଦିବଂଗତ ଅଭିନେତା ଅମରୀଶ ପୁରୀଙ୍କ ଝିଅ ନମ୍ରତା ପୁରୀ। ବଲିଉଡରେ ସବୁବେଳେ ନେପୋଟିସମ ଚାଲିଥାଏ। କିନ୍ତୁ ନମ୍ରତା ବଲିଉଡରେ ନିଜର କ୍ୟାରିୟର କରିନଥିଲେ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଅମରୀଶ ପୁରୀଙ୍କ ଝିଅ ଜଣେ ସଫ୍ଟଓ୍ବେୟାର ଇଞ୍ଜିନିୟର। ସେ ସଫ୍ଟଓ୍ବେୟାର ଇଞ୍ଜିନିୟର ହେବା ସହ ଜଣେ କଷ୍ଟ୍ୟୁମ୍ ଡିଜାଇନର ମଧ୍ୟ। ତାଙ୍କର ବିବାହ ହୋଇସାରିଛି। ନମ୍ରତା ବ୍ୟବସାୟୀ ଶିରୀଷ ଭଗଓ୍ବେଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ନମ୍ରତା ପୁରୀଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଆକାଉଣ୍ଟ ଚେକ୍ କରିବେ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୁନ୍ଦର ସୁନ୍ଦର ଷ୍ଟାଇଲିଶ ପୋଷାକ ଦେଖିପାରିବେ।

ଅମରେଶ ପୁରୀ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ଚାଲିଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସ୍ମୃତି ଆଜି ମଧ୍ୟ ତାଜା ରହିଛି। ତାଙ୍କ ଭଳି ଅଭିନେତା ଏବଂ ଖଳନାୟକ ମିଳିବା ଆମ ପାଇଁ ଗୈାରବର କଥା। ଅମରେଶ ପୁରୀଙ୍କୁ ବଲିଉଡରେ ଖଳନାୟକ ଭାବରେ ଜଣାଯାଏ। ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଅମରେଶ ପୁରୀଙ୍କ ଡାଇଲଗ୍ ‘ମୋଗାମ୍ବୋ ଖୁଶ ହୁଆ’ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ। ଏହି ଡାଏଲଗ୍ ଲୋକଙ୍କ ପାଟିରେ ରହିଥାଏ।

   Related Posts