Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରିବାର ପାଇଁ ଏତିକି ସମ୍ପତ୍ତି ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ଚାଣକ୍ୟ ଅହମଦ ପଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • Snack Video ସମେତ ପୁଣି ୪୩ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ବ୍ୟାନ୍‌ କଲେ ଭାରତ ସରକାର
  • ||

ଉପାସ ଥିଲି, ମୁଣ୍ଡ ବୁଲାଇଦେବାରୁ ଗୋଡ ଖସିଗଲା : ଭୂମିକା

16/11/2020 at 11:04 AM

କଟକ ୧୬।୧୧: ଉପାସ ଥିଲି । ଦୁର୍ବଳ ଲାଗୁଥିଲା । ହଠାତ୍‌ ମୁଣ୍ଡବୁଲାଇବାରୁ ଗୋଡ ଖସି ନଦୀରେ ପଡିଗଲି । ମହାନଦୀରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ପରେ ଏପରି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି ଅମ୍ଲାନ୍‌ଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଭୂମିକା । ପରିବାରରେ ବିଷୟରେ ଚାଲିଥିବା ଗୁଜବ ପ୍ରଚାରକୁ ନିନ୍ଦା ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ଭୂମିକା ।  

ଗତକାଲି ମହାନଦୀରୁ ଉଦ୍ଧାର ପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି ଅଭିନେତା ଅମ୍ଲାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଭୂମିକା । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଉପାସ ଥିବାରୁ ଦୁର୍ବଳ ଲାଗୁଥିଲା। ମୁଣ୍ଡ ବୁଲାଇବାରୁ ଗୋଡ ଖସି ଗଲା । ପୂଜା ସାମଗ୍ରୀ ଗୁଡ଼ିକ ପାଣିରେ ପକାଇବାକୁ ଗଲା ବେଳେ ହଠାତ୍‌ ମୁଣ୍ଡ ବୁଲାଇ ଥିଲା । ମୁଁ ହିଲ୍ ପିନ୍ଧିଥିବାରୁ ଗୋଡ଼ ଖସିଗଲା ଏବଂ ନଦୀରେ ପଡ଼ି ଯାଇଥିଲେ। ତେଣୁ ଏହି କଥାକୁ ନେଇ ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର କରାଯାଇ ମୋ ପରିବାର ଓ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବା ଉଚିତ୍‌ ନୁହେଁ। ଦୟାକରି ଏଭଳି ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଭୂମିକା ନିଜ ଭିଡିଓରେ କହିଛନ୍ତି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଶୁଣିବା ଭୂମିକା ଜାରି କରିଥିବା ଭିଡିଓରେ କଣ କହୁଛନ୍ତି…

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତକାଲି ଅପରାହ୍ନ ସମୟରେ ମହାନଦୀରୁ ଓଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା ଅମ୍ଳାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନଦୀରେ ବୁଡିଯାଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟଲୋକ । ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ନଦୀରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା । ନଦୀରେ ପୂଜା ସାମଗ୍ରୀ ବିସର୍ଜନ କରୁଥିବା ବେଳେ ସେ ଖସିପଡ଼ିଥିବା ପୋଲିସ୍ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା। ନଦୀରୁ ଉଦ୍ଧାର ପରେ ତାଙ୍କର ମେଡିକାଲ ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଇ । ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା ।

   Related Posts