Wednesday, June 26, 2019

News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ବିଗ୍ ବିଙ୍କ ଟ୍ବିଟର ଆକାଉଣ୍ଟ ହ୍ୟାକ୍, ଅମିତାଭଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଇମ୍ରାନ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଫଟୋ !

ମୁମ୍ବାଇ ୧୧|୬: ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଟ୍ବିଟର ଆକାଉଂଟ ହ୍ୟାକ୍ ହୋଇଛି । ବିଗ୍ ବିଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାକର ପାକିସ୍ତାନର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କ ଫଟୋ ଲଗାଇଦେଇଛି । ଅମିତାଭଙ୍କ ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଛି । ଆକାଉଂଟରେ ଲଭ୍ ପାକିସ୍ତାନ ବୋଲି ଲେଖାଯାଇଛି ।

ହ୍ୟାକରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ସମସ୍ତ ଟ୍ୱିଟ୍ ମଧ୍ୟ ଡିଲିଟ୍ କରାଯାଇଛି । ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାକୁ ଗମ୍ଭୀରତା ସହ ନେବା ସହିତ ଯାଂଚ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ମୁମ୍ବାଇର ସାଇବର ସେଲ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଅମିତାଭଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଂଟ ହ୍ୟାକ୍ କରିବାର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ କ’ଣ ତାହା ଏଯାଏଁ ଜଣାପଡ଼ିନାହିଁ । ବିଗ ବିଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲ ହ୍ୟାକ୍ କରିଛି ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ ।

ହ୍ୟାକ୍ ପଛରେ ପାକିସ୍ତାନ ସମର୍ଥିତ ହ୍ୟାକରଙ୍କ ହାତ ହୋଇଥାଇପାରେ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି । ଟ୍ୱିଟର ଜରିଆରେ ଅମିତାଭ ତାଙ୍କ ମନକଥା ଖୋଲି ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ରଖନ୍ତି । ଟ୍ୱିଟର ଓ ଇନଷ୍ଟ୍ରାଗ୍ରାମ ଆଦି ପ୍ଲାଟର୍ଫମ ଜରିଆରେ ଅମିତାଭ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ଯୋଡ଼ି ହେବା ସହ ସମସ୍ତ ଅପଡ଼େଟ୍ ଦିଅନ୍ତି । ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ବେଶ୍ ସକ୍ରିୟ । ଏହାର ଫାଇଦା ଉଠାଇ ବିଗ ବିଙ୍କୁ ବଦନାମ କରିବାର ପ୍ରୟାସ ହୋଇଛି ।

91 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର