Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟିକା ପାଇଁ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର: ୧୯ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ନେଇ ଗଠନ ହେଲା କମିଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୯୬୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କରୋନାର ସାମାନ୍ୟ ଲକ୍ଷଣ ଥିବା ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ଆୟୁଷ-୬୪, ଏହି କେନ୍ଦ୍ରରେ ମିଳୁଛି ମାଗଣାରେ
  • ||
  • ଶାମଲୀ : ଲଜ୍ଜାଜନକ ଦୃଶ୍ୟ, ଅଳିଆ ବୁହା ଗାଡିରେ ଶ୍ମଶାନଘାଟ ଗଲା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଟିକା ପାଇଁ ହେବ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର, ରାଜ୍ୟ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ବୈଠକରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ରାହୁଲ ଭୋରାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପତ୍ନୀ ସେୟାର କଲେ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଭିଡିଓ… କେମିତି ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟିକିଏ ପାଇଁ ହେଉଥିଲେ ଛଟପଟ
  • ||
  • ମଥୁରା : କରୋନାରେ ହେମାମାଳିନୀଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଚିବଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି
  • ||
  • ଭୁବନ : ଦୀର୍ଘ ୭ଘଣ୍ଟା ବନ୍ଦ ଘରେ ପଡିରହିଲା ମୃତଦେହ, କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କାରେ ପାଖ ମାଡିଲେନି ପରିବାର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ରୋଗୀଙ୍କୁ ଲାଞ୍ଚ ମାଗିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, SDMOଙ୍କୁ ସୋ-କଜ୍ ନୋଟିସ୍ ପରେ ପଠାଗଲା ଡେପୁଟେସନରେ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟ୍ୟାଙ୍କର ଡ୍ରାଇଭର ଭୁଲିଗଲା ହସ୍ପିଟାଲ ରାସ୍ତା, ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଅଭାବରୁ ଚାଲିଗଲା ୭ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ନିଜ ଗେହ୍ଲୀ ନାତୁଣୀଙ୍କୁ ଭିନ୍ନ ଅନ୍ଦାଜରେ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ବିଗ୍ ବି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ : ସେୟାର କଲେ ୯ବର୍ଷର ୯ଟି ଫଟୋ

16/11/2020 at 1:44 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୬/୧୧: ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ନାତୁଣୀ ଏବଂ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ-ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଝିଅ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କ ଆଜି ନବମ ଜନ୍ମଦିନ। ଆରାଧ୍ୟା ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ସବୁଠୁ ସାନ ଏବଂ ସବୁଠୁ ଗେହ୍ଲା ସଦସ୍ୟ। ଆଜି ତାଙ୍କ ନବମ ଜନ୍ମଦିନରେ ବଚ୍ଚନ ପରିବାରରେ ଖୁସିର ମାହୋଲ୍ ରହିଛି। କିନ୍ତୁ କରୋନା କାରଣରୁ କୌଣସି ଧରଣର ଗ୍ରାଣ୍ଡ ସେଲିବ୍ରେସନ କରାଯାଇନାହିଁ। ସମସ୍ତେ ନିଜ ନିଜ ଅନ୍ଦାଜରେ ତାଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଉଛନ୍ତି। ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ନିଜ ଗେହ୍ଲୀ ନାତୁଣୀଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ତାଙ୍କୁ ଶୁଭକାମନା ଜଣାଇଛନ୍ତି।

ଅମିତାଭ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କଜନ୍ମଦିନର ଖୁସି ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ସେ ନିଜର ଅଲିଅଳି ନାତୁଣୀଙ୍କ ଫଟୋଗୁଡ଼ିକର କୋଲାଜ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କ ୯ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୯ଟି ଫଟୋ ରହିଛି। ଅମିତାଭ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ,‘ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭକାମନା ଆରାଧ୍ୟା,ମୋର ସମସ୍ତ ସ୍ନେହ ତୁମର।’ ଏହା ସହିତ ସେ କିଛି ରେଡ ହାର୍ଟ ଇମୋଜୀ ପୋଷ୍ଟ୍ କରିଛନ୍ତି।

ଆରାଧ୍ୟାଙ୍କ ସମସ୍ତ ଫଟୋରେ ବିଗ୍ ବି ନମ୍ବର ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଯାହା ଜରିଆରେ ସେ ଏହା କହିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଆରାଧ୍ୟା ବର୍ଷକର ଥିଲେ କେମିତି ଦେଖାଯାଉଥିଲେ,୨ବର୍ଷରେ କେମିତି ଦେଖାଯାଉଥିଲେ ଏବଂ ଏବେ ୯ବର୍ଷରେ କେମିତି ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି।ବିଗ୍ ବିଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ୩ଲକ୍ଷରୁ ବି ଅଧିକ ଲାଇକ୍ସ ଆସି ସାରିଛି। ପ୍ରଶଂସକ ଲଗାତାର କମେଣ୍ଟସ୍ ଜରିଆରେ ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ଅଲିଅଳୀ ଆରାଧ୍ୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଦେଉଛନ୍ତି।

   Related Posts