Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ପଞ୍ଝାରେ ସହକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ପାରାଦୀପ : ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ କରିଥିଲା ହତ୍ୟା, ପାରାଦୀପରୁ ହେଲା ଗିରଫ
  • ||
  • ଜାଗର ପ୍ରସ୍ତୁତି : ବାବା ଆଖଣ୍ଡଳମଣିଙ୍କ ପୀଠରେ ଲାଗିଲା କଟକଣା, ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୦ରୁ ୨ଦିନ ଯାଏଁ ୧୪୪ ଧାରା
  • ||
  • JEE ମେନ୍ ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶିତ
  • ||
  • ଦେଶର ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ଜାତୀୟ ଭୂତାଣୁ ବିଜ୍ଞାନ ସଂସ୍ଥାନ, ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗଠନ ହେଲା ୯ଜଣିଆ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ, ଆୟତ୍ତ କରିବେ ନିଆଁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରକ୍ତ ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ ! ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମେଡିକାଲରେ ଉତ୍ତେଜନା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଗଲେ ଠିକଣା ରଖିବ ବନ ବିଭାଗ, ନିଆଁ ଲଗାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୫ହଜାର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ବାଲି ଗଦାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||

“ବଚ୍ଚନ ଜୀ, କାହିଁକି ଏମିତି କହୁଛନ୍ତି, ଆପଣ ଆମ ଆଖିରେ ଲୁହ ଦେଲେ”, ବିଗ୍ ବିଙ୍କ କଥାରେ କାହିଁକି ଉଦାସ ଏବେ ପ୍ରଶଂସକ ?

15/01/2021 at 2:13 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୫।୧: ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ବଲିଉଡ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଏକ ନାମିଦାମୀ କଳକାର । ତାଙ୍କୁ ଏହି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାମ କରିବାର ଅନେକ ବର୍ଷ ବିତିଗଲାଣି । ସେ ଆଜି ବି ମଧ୍ୟ କୌଣସି ଫିଲ୍ମ କିମ୍ବା କୌଣସି ଶୋ’ରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ଆଜିକାଲି ଅଭିନେତା ‘କୌନ୍ ବନେଗା କରୋଡପତି ୧୨’ ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ । ଯାହାକୁ ଦର୍ଶକମାନେ ବେଶ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଅମିତାଭ ବର୍ତ୍ତମାନ ‘କୌନ୍ ବନେଗା କରୋଡପତି ୧୨’ ରୁ ଅବସର ନେବାକୁ କହିଛନ୍ତି ।

ଏହାର ସୂଚନା ଅମିତାଭ ନିଜର ବ୍ଲଗ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଦେଇଛନ୍ତି । ଅମିତାଭ ନିଜର ବ୍ଲଗରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଏବେ ଥକି ପଡିଲିଣି ଏବଂ ଅବସର ନେଇ ସାରିଲିଣି । ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କଠାରୁ ମୁଁ କ୍ଷମା ଚାହୁଁଛି, କୌନ୍ ବନେଗା କରୋଡପତି ସୁଟିଂର ଶେଷ ଦିନ ବହୁତ ଲମ୍ବା ଥିଲା । ଶୋ’ର ଶେଷ ଏପିସୋଡ୍ ଫେରୁଏଲ୍ ଅବସରରେ ଅନେକ ଗୁଡିଏ ଭଲ ପାଇବା ମିଳିଛି ।’

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ସମସ୍ତ ଜିନିଷ ପରସ୍ପର ସହ ଜଡିତ ଅଛି । ଇଛା କେବଳ ଏତିକି ଅଛି, ଏ ସବୁ କେବେ ନ ଅଟକି ସବୁବେଳେ ଏମିତି ଚାଲିଥାଉ । ଆଶା କରୁଛି ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏ ସବୁ ପୁଣି ଥରେ ହେଉ । ଶୋ’ର କାଷ୍ଟ ଏବଂ ପୁରା ଟିମ୍ ଖୁବ୍ ଯତ୍ନଶୀଳ ଏବଂ କଠିନ ପରିଶ୍ରମୀ ଥିଲେ । ଏଠାରେ ଅନେକ ଗୁଡିଏ ଏମିତି ଜିନିଷ ଅଛି ଯାହା ସେଟ୍ ରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଟାଣିଆଣେ । 

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ କରୋନାକୁ ହରାଇ ପୁନର୍ବାର କାମକୁ ଫେରିଥିଲେ । ବିଗ୍ ବିଙ୍କର ଏହି ଶୋ’କୁ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଖୁବ୍ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏବେ କୌନ୍ ବନେଗା କରୋଡପତିରୁ ତାଙ୍କର ଅବସର ନେବା କଥା ଫ୍ୟାନମାନଙ୍କୁ ନିରାଶ କରିଛି ।

   Related Posts