Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମିଲରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ: ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ବିଲଡିଂରୁ ଡେଇଁପଡିଥିଲେ ଶ୍ରମିକ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩୪୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଲଖିମପୁର ହିଂସା ମାମଲାରେ ସଂଯୁକ୍ତ କିଷାନ ମୋର୍ଚ୍ଚାର ରେଳରୋକ, ୬ ଘଣ୍ଟିଆ ଆନ୍ଦୋଳନ ପାଇଁ ୧୪୪ ଧାରା
  • ||
  • ଫୁଲୁଛି ଜଳକା ନଦୀ, ବିପଦ ସଙ୍କେତ ଉପରେ ଜଳସ୍ତର
  • ||
  • ଚାଲାଣ ବେଳେ ୩୯ ଶ୍ରମିକ ଉଦ୍ଧାର, ଦାଦନ ଖଟିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ ବିଜୟନଗରମ୍
  • ||
  • ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଟ୍ରପ୍ ଲାଇନ, ୪ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଏଯାଏଁ ମିଳୁନି ବାପା-ପୁଅଙ୍କ ପତ୍ତା, ରବିବାର ନାଗାବଳୀରେ ଭାସି ଯାଇଥିଲେ ଉଭୟ
  • ||

ଭାରତକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ବିଗ୍ ବି କଲେ ନିବେଦନ, ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଗ୍ଲୋବାଲ୍ ଇଭେଣ୍ଟ ଭିଡିଓ

10/05/2021 at 9:39 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୦/୦୫: କରୋନା ସଙ୍କଟରେ ଥିବା ଦେଶକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରିଟି ହାତ ବଢାଇଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅର୍ଥାତ୍ ଅଭିନେତା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଲୋକଙ୍କୁ କରୋନାର ସୁରକ୍ଷା ବିଷୟରେ ଅବଗତ କରାଉଛନ୍ତି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ଦିଲ୍ଲୀର ଏକ ଗୁରୁଦ୍ୱାରରେ ଚାଲୁଥିବା କୋଭିଡ କେନ୍ଦ୍ର ପାଇଁ ୨ କୋଟି ଟଙ୍କା ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ଦେଇଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଅମିତାଭ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭାରତକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ନିବେଦନ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି। ସେ ଏହାର ଏକ ଝଲକ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

ନିକଟରେ ଅମିତାଭ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ସେ କରୋନା ଯୁଦ୍ଧ ବିଷୟରେ ୱାକ୍ସ ଲାଇଭର ଏକ ଗ୍ଲୋବାଲ୍ ଇଭେଣ୍ଟରେ କହୁଛନ୍ତି । ଏହି ଇଭେଣ୍ଟରେ, ପ୍ରଥମେ ପ୍ରିନ୍ସ ହ୍ୟାରି କହୁଛନ୍ତି ଏବଂ ପରେ ଅମିତାଭ ଆସୁଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ସେ ତାଙ୍କର ପରିଚୟ ଦେଇଛନ୍ତି – ‘ନମସ୍କାର, ମୁଁ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ । ମୋ ଦେଶ କୋଭିଡ ୧୯ ର ଦ୍ୱିତୀୟ ଲହରର ହଠାତ୍ ବୃଦ୍ଧି ସହିତ ସଂଘର୍ଷ କରୁଛି । ମୁଁ ସମସ୍ତ ବିଶ୍ୱର ନାଗରିକମାନଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରୁଛିକି ସେମାନେ ତାଙ୍କର ସରକାର, ଔଷଧ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ ଏବଂ ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଦାନ କରିବାକୁ, ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରେରଣା ଦିଅନ୍ତୁ ।

 ଅମିତାଭ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରୟାସ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ । ଯେପରି ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀଜୀ କହିଥିଲେ: ‘ଆପଣ ଜଗତକୁ ସରଳ ଉପାୟରେ ଚଳାଇ ପାରିବେ’। ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଅମିତାଭ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି – ‘ଏହି କନସର୍ଟ ଏବଂ ଦି ଫାଇଟ୍ ଫର୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଅଂଶ ହେବା ଏକ ସୌଭାଗ୍ୟର ବିଷୟ’।

   Related Posts