Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଉପରେ କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଫାଇନ ଲଗାଇଲେ ରିଜର୍ଭ ବ୍ୟାଙ୍କ, ସବୁଠୁ ବଡ ବ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଋଣ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଶ୍ରେୟସ ଆୟରଙ୍କ ଉପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ନଜର, ରାହୁଲ ଓ ଧାଓ୍ୱନ ବି ବଦଳାଇବେ ଟିମ୍ !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୬କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୬୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୪୯୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜରୁରୀକାଳିନ ପରିସ୍ଥିତି ଘୋଷଣା କଲେ ଗଭର୍ଣ୍ଣର : କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବଢିବା ପରେ କଟକଣା କଡାକଡି
  • ||
  • ୧୮ କେଜିର ବଜ୍ରକାପ୍ତା ଉଦ୍ଧାର, ଡିଲ୍ ବେଳେ ଧରିଲା ବନ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୬୫ ମୃତ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଓଡିଶା ଉପକୂଳରେ ମାଡ ହେବ ବାତ୍ୟା ! ଡିସେମ୍ବର ୩ରୁ ୬ ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା
  • ||

ପ୍ରଖ୍ୟାତ ଲେଖକ ମିର୍ଜା ଗାଲିବଙ୍କ ନାଁରେ ମିଥ୍ୟା ସାୟରୀ ପୋଷ୍ଟ କରି ଟ୍ରୋଲ୍ ହେଲେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ଏମିତି କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ୟୁଜର୍

13/07/2021 at 4:12 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୩/୦୭ : ବଲିଉଡର ମେଗାଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ ସକ୍ରିୟ । ସେ ପ୍ରାୟତଃ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କିଛି ନା କିଛି ପୋଷ୍ଟ କରିଥା’ନ୍ତି । ଏହା ସହିତ, ସେ ତାଙ୍କର ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟର ସୂଚନା ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି । ନିକଟରେ ବିଗ୍-ବି ତାଙ୍କ ଫେସବୁକରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଲୋକଙ୍କ ଟ୍ରୋଲର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିଛି । ସେ ଦୁଇ ମହାନ କବିଙ୍କ ନାମରେ ନକଲି କବିତା ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଲୋକଙ୍କ ଟାର୍ଗେଟରେ ଆସିଛନ୍ତି ।

ବାସ୍ତବରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ସୋମବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ନିଜ ଫେସବୁକ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋରେ ଦାବି କରାଯାଇଛି ଯେ ଲେଖାଯାଇଥିବା ଦୁଇଟି ସାୟରୀ ପ୍ରସିଦ୍ଧ କବି ଗାଲିବ ଏବଂ ଇକବାଲ ଲେଖିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ କଥାଟି ହେଉଛି ଯେ ଏହି ଉଭୟ ସାୟରୀ ନକଲି ଏବଂ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଥିବା କବିମାନଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ। ଅମିତାଭ ଯାଞ୍ଚ ନକରି ଏବଂ କ୍ରସ୍ ଚେକ୍ ନକରି ଏହି ଫଟୋକୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଆଣି ଫେସବୁକରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ନେଇ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରୁଛନ୍ତି। ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଅମିତାଭ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ସାୟରୀ ବନାମ ସାୟରୀ’ ।

Amitabh Bachchan

ଲୋକମାନେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଜୋରରେ ଟ୍ରୋଲ କରୁଛନ୍ତି। କେହି କେହି ତାଙ୍କୁ ଟିଚର୍ ବଦଳାଇବାକୁ କହୁଛନ୍ତି, ତ ଆଉ କେହି ତାଙ୍କୁ ପୋଷ୍ଟ ପୂର୍ବରୁ କ୍ରସ୍ ଚେକ୍ କରିବାକୁ କହୁଛନ୍ତି। ଜଣଙ୍କ ପରେ ଜଣେ, ୟୁଜର୍ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ବିଗ୍ ବିଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରି ତାଙ୍କ ଭୁଲ୍ କହୁଛନ୍ତି । ଜଣେ ୟୁଜର୍ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ନିଜର ଟିମ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ପ୍ରଭୁ, ଦୟାକରି ଯାଞ୍ଚ ନକରି କିଛି ପୋଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ।’ ଏଥିସହ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଯଦି ଗାଲିବ ଆଜି ଜୀବିତ ଥାଆନ୍ତେ, ତେବେ ସେ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଦେଖିବା ପରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥାନ୍ତେ। ଆପଣ ସଂସଦରେ ରହିବା ଉଚିତ୍, ଗାଲିବଙ୍କ ନାମରେ ଏହି ପ୍ରକାର କବିତା ସେହିଠାରେ ଠିକ୍ ଲାଗିଥାଏ ।

ୱାର୍କ ଫ୍ରଣ୍ଟରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ କୁଇଜ୍ ଶୋ’ କୌନ ବନେଗା କରୋଡ ପତି ୧୩ ତମ ସିଜିନ ପାଇଁ ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କର ଅନେକ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଛି ଏବଂ କିଛି ସୁଟିଂ ଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ପ୍ରକଳ୍ପର ତାଲିକାରେ ଝୁଣ୍ଡ୍, ଚେହରେ, ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର, ମେଡେ ସମେତ ଅନେକ ଫିଲ୍ମ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ।

   Related Posts