Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପିରେ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା, ଖେରୀ ଘାଘରା ନଦୀରେ ଓଲଟିଲା ଡଙ୍ଗା, ୧୦୦ ଭାସିଗଲେ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ କୌଣସି ବି ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ମନାକରିଦେଲେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ; କାହିଁକି ଏମିତି କହିଦେଲେ ବିଗ୍‌-ବି ?

11/10/2021 at 5:38 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୧/୧୦ : ବଲିଉଡର ମେଗାଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ । ଭେଟେରାନ୍‌ ଅଭିନେତା ତଥା ବିଗ୍‌ ବି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ନିଜ ଅଭିନୟ ଯାଦୁରେ ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ହେଲା ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ମତୁଆଲା କରିଆସୁଛନ୍ତି । ଅମିତାଭଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍‌ ଫଲୋଅର୍ସ ମଧ୍ୟ ସେହିଭଳି ବିଶାଳ । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଗ୍‌ ବି ଙ୍କର ଏକ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ପୁଅ ଅଭିଷେକଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ମନାକରିଦେଉଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହା କୌଣସି ଘରୋଇ କଳହ ନୁହେଁ ବରଂ ପ୍ରାଇଜ୍‌ ଅର୍ଥ ଦେବାକୁ ମନାକରୁଛନ୍ତି ବିଗ୍‌ ବି । ‘କୌନ୍‌ ବନେଗା କରୋଡ୍‌ ପତି’ର ଏକ ଏପିସୋଡ୍‌ରେ ହୋଷ୍ଟ ହୋଇଥିଲେ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ହଟ୍‌ ସିଟ୍‌ରେ ବସିଥିଲେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ।

ସୋ ଆରମ୍ଭ ହେବା କ୍ଷଣି ପ୍ରଥମେ ପିତା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରାଇବା ପୂର୍ବକ ଅଭିଷେକ କହିଥିଲେ, ‘ମୋ ସାମ୍ନାରେ ବସିଛନ୍ତି ମୁମ୍ବାଇରୁ ଆସିଥିବା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ । ଯିଏକି ଅନେକ ଚଳଚିତ୍ରରେ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି । ବିଭିନ୍ନ ଭାଷାରେ ଫିଲ୍ମ କରି ଖୁବ ନାଁ କରିଛନ୍ତି । ଗୀତ ଗାଇବା ଏବଂ ଅନବରତ ଭାବେ କାମ କରିବା ତାଙ୍କର ଅଭ୍ୟାସ । ତେବେ ଯଦି ସେ ଏହି କୌନ୍‌ ବନେଗା କରୋଡ୍‌ପତି ସୋରୁ ଟଙ୍କା ଜିତିବେ ତ ସେ ସମସ୍ତ ଟଙ୍କା ତାଙ୍କ ପୁଅକୁ ଦେଇଦେବେ ।’

ଏହାକୁ ମଜାଳିଆ ଢଙ୍ଗରେ ନେଇ ବିଗ୍‌ ବି କହିଥିଲେ , ‘କିଏ ନେବ ?’ । ଏହାକୁ ନେଇ ଅଭିଷେକ ପୁଣି କହିଲେ, ‘ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ତାହା ମଧ୍ୟ ମୋର ବୋଲି କହିଥିଲେ ।’ ଏହାର ଯବାବରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଯାହା ମୋ ପାଖକୁ ଆସିବ ତାହା ମୋର ଆଉ କାହକୁ ଦେବି ନାହିଁ ।

ଘଟଣାକୁ ନେଇ ପୁରା ସୋ ରେ ହାସ୍ୟାତ୍ମକ ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଅନେକ ଥର ଉକ୍ତ ସୋ ରେ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts