Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ ହେଲା ଲାଲସିଙ୍ଗି ପଞ୍ଚାୟତର କିଛି ଅଞ୍ଚଳ, କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଧାନସଭା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ହେବ RTPCR ଟେଷ୍ଟ : ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମହାନଦୀରେ କମିଛି ଜଳ ପ୍ରବାହ, ୫୧୬ ଚେକ୍ ଡ୍ୟାମ୍ କରିଛି ଛତିଶଗଡ : ଜଳସମ୍ପଦ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତାକୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାକୁ ବିଜେପିର ଦାବି : ବ୍ୟାରିକେଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି, ପୋଲିସର ଲାଠିଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଜୟପୁର ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟରେ NIAର ୨ ଜଣିଆ ଟିମ୍, ମାଓ ନେତା ଦୁବାସୀ ଶଙ୍କରକୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଲୋଡିଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପି ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରସଙ୍ଗ : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ କହିଲେ- ଗୋଟିଏ ମୁଦ୍ରାର ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ବ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : କେନ୍ଦୁଆ ଜଙ୍ଗଲରୁ ମିଳିଲା ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ଶନି ମନ୍ଦିରରୁ ଲୁଟ୍, ଦାନ ବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : ଛେଳି ଚୋରକୁ ଛେଚିଲେ ଗାଁ ଲୋକେ, ପୋଲିସର ଜିମାଦେଲେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୁନ୍ନୁର ସେନା ହେଲିକପ୍ଟର ଦୁର୍ଘଟଣା ନେଇ ବିଧାନସଭାରେ ଶୋକ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଗତ : ଗୃହରେ ୧ ମିନିଟ୍ ନୀରବ ପ୍ରାର୍ଥନା
  • ||

ଚେହେରା ନକଲି-ନାଚ ଅସଲି: ଅମିତାଭଙ୍କ ଡୁପ୍ଲିକେଟ୍ ଏମିତି ଡ୍ୟାନ୍ସ କଲେ, ପ୍ରଶଂସକ କହିଲେ ସାଲ୍ୟୁଟ୍ ସାହାବ…

11/06/2021 at 4:37 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୧/୦୬: ବଲିଉଡର ଦିଗଜ ଅଭିନେତା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାର ସବୁଠୁ ବଡ ଷ୍ଟାର୍ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଣନା କରାଯାଏ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିଗ୍ ବିଙ୍କର କୋଟି କୋଟି ଫଲୋୟର ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ତାଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖିଥାନ୍ତି । ବିଗ୍ ବିଙ୍କର ଏପରି ଜଣେ ଫ୍ୟାନ୍ ଅଛନ୍ତି, ଯିଏ ତାଙ୍କୁ କପି କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ । କେବେ ତାଙ୍କର ଲୁକ୍ ତ ଆଉ କେବେ ତାଙ୍କର କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାର ଶୈଳୀକୁ ଏହି ଫ୍ୟାନ୍ ନକଲ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ । ମେଗା ଷ୍ଟାରଙ୍କ ଏପରି ନକଲ ହେଉଛନ୍ତି ଶଶିକାନ୍ତ ପେଡୱାଲ ଯିଏ କେବଳ ତାଙ୍କ ଭଳି ଦେଖାଯାଆନ୍ତି ନାହିଁ, ତାଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଶୈଳୀ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହିତ ସମାନ ହୋଇଥାଏ ।

शशिकांत पेडवाल का यह वीडियो वायरल हो रहा है.(फोटो साभारः इंस्टाग्रामः @shashikant_pedwal)

ନିକଟରେ ଶଶିକାନ୍ତ ପେଡୱାଲ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ଶୈଳୀ ଦେଖିବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ। ଭିଡିଓରେ ଶଶିକାନ୍ତ ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତା ଋଷି କପୁରଙ୍କ ସୁପରହିଟ୍ ଗୀତ ‘ଓମ୍ ଶାନ୍ତି ଓମ୍’ରେ ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି। ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ଏହି ଭିଡିଓରେ କେବଳ ଶଶିକାନ୍ତଙ୍କ ଲୁକ୍ ନୁହେଁ, ତାଙ୍କର ଗତିବିଧି ଏବଂ ଅଙ୍ଗଭଙ୍ଗୀ ମଧ୍ୟ ବିଗ୍ ବିଙ୍କ ସହିତ ସମାନ ଦେଖାଯାଉଛି । ଯାହାକୁ ଦେଖି ଯେ କେହିବି ଧୋକା ଖାଇଯିବେ । ବିଗ୍ ବିଙ୍କ ନକଲର ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

ଅନେକ ୟୁଜର୍ ଶଶିକାନ୍ତ ପେଡୱାଲଙ୍କ ଭିଡିଓ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ବିଗ୍ ବି ଭଳି ଦେଖାଯାଉଥିବା କହିଛନ୍ତି। ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ଭାଇ, ଆଜି ଆପଣ ଆମକୁ କନଫ୍ୟୁଜରେ ପକାଇ ଦେଇଛନ୍ତି … କିଛି କ୍ଷଣ ପାଇଁ ଲାଗିଲା ଯେ ବଚ୍ଚନ ସାହେବ।’ ସେହି ସମୟରେ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ସାର୍ ଆପଣ ବଚ୍ଚନ ସାହେବଙ୍କ ସହ ମିଶୁଛନ୍ତି, ଆପଣ ବଚ୍ଚନ ସାହେବଙ୍କୁ ନିଜ ଭିତରେ ଏକ ପ୍ରତିଭା ଭାବରେ ରଖିଛନ୍ତି । ବଚ୍ଚନ ସାହେବଙ୍କ ଅନେକ ନକଲ ହୋଇଛି, କିନ୍ତୁ ପ୍ରକୃତରେ ଆପଣଙ୍କର ଉତ୍ତର ନାହିଁ । ଆପଣ ସୁପର ସାର୍ ।

ଶଶିକାନ୍ତ ପେଡୱାଲ ଭିନ୍ନ କାରଣ ପାଇଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ଆଜିକାଲି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଅନୁକରଣ କରୁଥିବା ବେଳେ ସେ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରୁଛନ୍ତି। ସେ ଭିଡିଓ କଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ସହିତ ଯୋଡି ହେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ତାପରେ ସେମାନଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ।

   Related Posts