Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

ବିଗ ବିଙ୍କୁ ତାପସି ପନୁଙ୍କ କଥା ପଚାରିଲେ ପ୍ରତିଯୋଗୀ, ଚୁପ ହୋଇଗଲେ ଅମିତାଭ

22/10/2021 at 1:00 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୨/୧୦: ଗେମ୍ ଶୋ’ ‘କୌନ ବନେଗା କରୋଡପତୀ’ ୧୩ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ପ୍ରୋମୋ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ୍ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ପ୍ରମୋରେ, ଏକ ମଜାଳିଆ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ସାହିଲ ଅହିରୱାଲଙ୍କୁ ହଟ୍ ସିଟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ସାହିଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାପସୀ ପନ୍ନୁଙ୍କର ଜଣେ ବଡ଼ ପ୍ରଶଂସକ। ହଟ୍ ସିଟରେ ବସିଥିବା ସାହିଲ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ତାପସୀ ବିଷୟରେ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଥିଲେ। ସାହିଲ ଅମିତାଭଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନରେ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ତାପସୀ ଖାଇବାକୁ କ’ଣ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି?

ହଟ୍ ସିଟ୍‌ରେ ବସିଥିବା ସାହିଲ ଅମିତାଭଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ, ‘ସାର୍, ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଭିତରର ଜିନିଷ ଜାଣିଥିବେ କାରଣ ସାର୍, ସେ ଆପଣଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି .. ସାର୍, ସେ କ’ଣ ଖାଇବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି?’ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରରେ ଅମିତାଭ କହିଥିଲେ ‘ସେ କ’ଣ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ମୁଁ ଜାଣି ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଏତିକି ଜାଣିଛି ସେ ଖାଇବାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି।’ ଅମିତାଭଙ୍କ ଏହି ଉତ୍ତରରେ ସାହିଲ ପୁଣି ଥରେ ପଚାରିଥିଲେ, ‘କେଉଁ ପ୍ରକାର?’ ଅମିତାଭ କହିଥିଲେ, ‘ଏ ଭାଇ ଶାହବ୍ ହଟ୍ ସିଟ୍ ୟେ ନେହିଁ ୱ ହେ।’ ସାହିଲ ଏଠାରେ ଅଟକି ନଥିଲେ ସେ ଆଉ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଥିଲେ ‘ପିଙ୍କରେ ଆପଣ ତାପସୀ ମ୍ୟାମ୍‌ଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇଥିଲେ, ତେବେ ପରେ ବଦଲାରେ ତାଙ୍କୁ କାହିଁକି ଫସାଇଲେ? ’ ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ଅମିତାଭ କହିଥିଲେ,’ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଆପଣ ଭାଇ! ‘

ଏହି ପ୍ରୋମୋ ଦେଖିବା ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାପସୀ ସାହିଲଙ୍କ ପାଇଁ ଲେଖିଥିଲେ, ‘ସାହିଲ, ମୁଁ ଛୋଲେ ଭଟୁରେ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରେ। ଯଦି କେବେ ସାକ୍ଷାତ ହେବ, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏକାଠି ଖାଇବା, ୭ କୋଟିରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଅନେକ ଅଭିନନ୍ଦନ।’

   Related Posts