Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କପିଳାଶ ଜାଗର ଯାତ୍ରା ପାଇଁ କଟକଣା, ଜିଲ୍ଲା ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ମନା, ଜିଲ୍ଲାବାସୀଙ୍କ କୋଭିଡ୍ ନେଗେଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • କଟକ : ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ବସ୍ ଭଡା, ସାଧାରଣ ଓ ଏକ୍ସପ୍ରେସ କିଲୋମିଟର ପିଛା ୫ପଇସା, ଡିଲକ୍ସ ଓ ଏସି ଡିଲକ୍ସ ୧୦ପଇସା ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ : ବାଇକ୍ ଉପରେ ମାଡିଗଲା ବସ୍, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ୩ ମୃତ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ବାରହା ଆକ୍ରମଣରେ ୭ ଆହତ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଭୟଭୀତ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଶିଶୁପାଳ ହୋଇ ଫେରିଲା ବର, ଅଧାରୁ ବନ୍ଦ ହେଲା ବାଲ୍ୟ ବିବାହ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ସରିଯାଉଛି ଟୋକନ ଅବଧି, ମଣ୍ଡିରୁ ଉଠୁନି ଧାନ, ପ୍ରତିବାଦରେ ଚାଷୀଙ୍କ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଅଷ୍ଟପ୍ରହରୀ ଚାନ୍ଦା ପାଇଁ ଗଛରେ ବାନ୍ଧି ନିସ୍ତୁକ ମାଡ ଅଭିଯୋଗ, ଥାନାରେ ଏତଲା
  • ||
  • ନୀଳଗିରି : ନୀଳଗିରି ସହରରେ ବୁଲୁଛି ଭାଲୁ, ଲୋକେ ଭୟଭୀତ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଛାତ୍ରଙ୍କ ନାଁରେ ଜିଏସଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ୩୮କୋଟି ଟଙ୍କାର ଠକେଇ ନେଇ ନୋଟିସ୍
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଥାନାଠାରୁ ୧ କି.ମି. ଦୂରରେ ଚାଲିଥିଲା ବେଆଇନ ବିଦେଶୀ ମଦ ବିକ୍ରି, ଚଢାଉ କରି ନଷ୍ଟ କଲା ପୋଲିସ
  • ||

କରୋନା ଯୋଗୁଁ ଆଇସୋଲେସନରେ ଅଛନ୍ତି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ : ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓରେ ଲୋକଙ୍କୁ କରୁଛନ୍ତି ସଚେତନ

18/03/2020 at 2:53 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୮/୩: କରୋନା ଭାଇରସର ପ୍ରଭାବ ବିଦେଶ ସହ ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ସହ ସିନେମାରେ ମଧ୍ୟ ଏହାର ଜୋରଦାର ପ୍ରଭାବ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ବଡ଼ ସ୍ତରରେ ସୁଟିଂକୁ କ୍ୟାନସଲ୍ କରାଯାଉଛି। ଷ୍ଟାରମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ସୁରକ୍ଷା ସହ ଫ୍ୟାନଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଉଛନ୍ତି। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଏକ ଟ୍ବିଟ୍ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଜୋରଦାର ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

କରୋନା ଭାଇରସର ପ୍ରକୋପ ଯୋଗୁଁ କେତେକ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ନିଜକୁ ଘରେ ପ୍ୟାକ୍ କରି ନେଇଛନ୍ତି। ଏହି ତାଲିକା​‌ରେ ଏବେ     ଶେହନଶାହ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ନାଁ ମଧ୍ୟ ଯୋଡ଼ି ହୋଇଯାଇଛି। ବଲିଉଡର ସୁପରଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ନିଜକୁ ସେଲଫ ଆଇସୋଲେସନରେ ରଖିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି।

ଏହି କଥାର ସୂଚନା ନିଜେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଦେଇଛନ୍ତି। ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଟ୍ବିଟରରେ ହାତର ଏକ ଫଟୋ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଏକ ଷ୍ଟାମ୍ପ ଲାଗିଛି। ଏହି ଷ୍ଟାମ୍ପରେ ସେଲ୍ଫ ଆଇସୋଲେସନ ଅର୍ଥାତ୍ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍  ହେବା ବିଷୟରେ ଲେଖାଯାଇଛି। ଏହି ଷ୍ଟାମ୍ପ ବିଏମସି ତରଫରୁ ସେହି ଲୋକଙ୍କୁ ଲଗାଯାଉଛି ଯେଉଁମାନେ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନରେ ଅଛନ୍ତି।

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ କେବଳ ଟ୍ବିଟ୍ ନୁହେଁ ବରଂ ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଜୋରସୋରରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି। ପ୍ରେସ୍ ଇନଫରମେସନ ବ୍ୟୁରୋ ତରଫରୁ ଏକ ଭିଡିଓ ଜାରି କରାଯାଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଅମିତାଭ ଏହି ରୋଗରୁ ବର୍ତ୍ତିବା ପାଇଁ ଜରୁରୀ ପରାମର୍ଶ ଦେଉଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ କହୁଛନ୍ତି ଯେ କୋଭିଡ ୧୯କୁ ବ୍ୟାପିବାକୁ ରୋକା ଯାଇ ପାରିବ। ଏଥିପାଇଁ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କେତେକ କଥା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ରଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଯେପରିକି କାଶିବା ବେଳେ କିମ୍ବା ଛିଙ୍କିବା ବେଳେ ରୁମାଲ କିମ୍ବା ଟିସୁ ପେପର ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ। ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥିବା ଟିସୁକୁ ତୁରନ୍ତ କଭରଡ ଡଷ୍ଟବିନରେ ଫିଙ୍ଗି ଦିଅନ୍ତୁ। ନିଜ ନାକ,ଆଖି ଏବଂ ମୁହଁରେ ହାତ ଲଗାନ୍ତୁ ନାହିଁ। ନିଜ ହାତ ମଝିରେ ମଝିରେ ସାବୁନରେ ଧୁଅନ୍ତୁ।

   Related Posts