Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କାଦେଲା ଆଉ ଏକ ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||

ଜନ୍ମଦିନରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଏପରି ସରପ୍ରାଇଜ : ରୋକି ପାରିଲେ ନାହିଁ ଲୁହ

12/10/2019 at 1:31 PM

୧୨/୧୦: ଗତକାଲି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ନିଜ ୭୭ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଖାସ୍ ଅବସରରେ ବିଗବିଙ୍କ ଘର ବାହାରେ ତାଙ୍କର ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଏବଂ ଦୀର୍ଘାୟୁ କାମନା କରିଥିଲେ। ବଲିଉଡର ଦିଗ୍ଗଜ କଳାକାରମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କୌନ ବନେଗା କରୋଡ଼ପତିରେ ଏକ ଏପରି ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଆସିଥିଲା ଯେ ଅମିତାଭଙ୍କ ଆଖିରେ ଲୁହ ଆସିଯାଇଥିଲା।

କର୍ମବୀର ସ୍ପେଶାଲ ଶୋରେ ବାଳିକା ଦିବସ ଅବସରରେ ଦୀପା ମଲିକ ଏବଂ ମାନସୀ ଜୋଶୀ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଏହି ଦୁଇ ମହିଳା ଖେଳାଳୀ ପାରା ଅଲିମ୍ପିକରେ ଭାରତର ନାଁ ଉଜ୍ଜ୍ବଳ କରିଛନ୍ତି। ମାନସୀ ଜ​‌ଣେ ପାରା ଅଲିମ୍ପିକ୍ ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନ ଖେଳାଳି ଏବଂ ଦୀପା ଜାଭଲିନ୍ ଥ୍ରୋ ଖେଳନ୍ତି।

ଶୋରେ ଆସିବା ପରେ ଦୀପା ମଲିକ ଏବଂ ମାନସୀ ଜୋଶୀ ତାଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଦେଇଥିଲେ। ଦୀପା ମଳିକ ଶୋରେ କହିଥିଲେ ଯେ ପାରାଲିସିସ୍ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଝିଅ ତାଙ୍କର ଯତ୍ନ ନେଇଥିଲେ।

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରରେ ଦୀପା ମଲ୍ଲିକ ତାଙ୍କୁ ଏକ ସରପ୍ରାଇଜ ଭିଡିଓ ଦେଖାଇଥିଲେ। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ନିଜ ମାଆ-ବାପା ଏବଂ ପରିବାରର ବାକି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଅମିତାଭ ଏତେ ଭାବୁକ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଆଖିରେ ଲୁହ ଆସି ଯାଇଥିଲା।

ଏହି ଅବସରରେ କୌନ ବନେଗା କରୋଡ଼ପତିର ସେଟରେ ଖାସ୍ କରି ସଜା ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଏହି ଶୋ ରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସରୋଦ ବାଦକ ଅମଜଦ ଅଲ୍ଲି ଖାନ୍ ତାଙ୍କ ବାପା ହରିବଂଶ ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ସମର୍ପିତ କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଏକ ନୂଆ ରାଗ ହରିବଂଶ କଲ୍ୟାଣ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲେ।

   Related Posts