Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପିରେ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା, ଖେରୀ ଘାଘରା ନଦୀରେ ଓଲଟିଲା ଡଙ୍ଗା, ୧୦୦ ଭାସିଗଲେ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

ସାଉଥ୍ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ସୁରିୟାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଦେଖି କାନ୍ଦି ପକାଇଲେ ବିଗ୍ ବି, ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ କଲେ ଭାବୁକ ପୋଷ୍ଟ

6/09/2021 at 2:33 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୬/୦୯ : ସାଉଥ୍ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ସୁପରଷ୍ଟାର ସୁରିୟା ଶିବକୁମାରଙ୍କ ଏକ ବଡ଼ ଫ୍ୟାନ୍‌ବେସ୍ ଅଛି। ଏପରିକି ହିନ୍ଦୀ ଦର୍ଶକମାନେ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମର ଡବଡ୍ ଭର୍ସନକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଦମଦାର ଅଭିନୟ ସହିତ ସୁରିଆ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ନିଜର ଷ୍ଟାରଡମ୍ ବଜାୟ ରଖିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ସୁରିଆଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ସୋରାରଇ ପୋଟ୍‌ରୁ’ OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି। ଦର୍ଶକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ବି ଏହି ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି। ସୁରିୟାଙ୍କ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବା ପରେ ବିଗ୍ ବିଙ୍କ ଆଖିରେ ଲୁହ ଆସିଯାଇଛି । ଯାହାକୁ ସେ ନିଜେ ତାଙ୍କ ବ୍ଲଗରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି।

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ତାଙ୍କ ବ୍ଲଗରେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଫିଲ୍ମର କ୍ଲାଇମାକ୍ସରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ଏକ ଗୀତ ତାଙ୍କୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାବପ୍ରବଣ କରିଛି । ଏହି ଗୀତ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଆଖିରୁ ଲୁହ ଝରିଯାଇଛି । ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ସମୟ ଅଛି, ସମୟ ଅଛି ଏବଂ ସମୟ ଅଛି, ଯାହା ବେଳେବେଳେ ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଆଣିଥାଏ। ଗତକାଲି ରାତିରେ କିଛି ଏପରି ଘଟିଥିଲା ​​ଏବଂ ଭାବନା ଏତେ ଭାରୀ ଥିଲା ଯେ ମୋ ଲୁହକୁ ଅଟକାଇ ରଖିବା ବହୁତ କଷ୍ଟକର ହୋଇଗଲା। ଏବଂ ସମୟ ଗଡିବା ସହିତ ଏହା ଆଖିରୁ ବୋହିବାକୁ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା। ଏହି ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ ।’

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ସୁରିୟାଙ୍କ ଫିଲ୍ମର ଏକ ଗୀତ, ତାମିଲ ଗୀତ । ସୁରିଆ ସାଉଥ୍‌ର ସୁପରଷ୍ଟାର … ଭିଡିଓରେ ଯେପରି ଦେଖାଯାଇଛି ଏହି ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଅତ୍ୟନ୍ତ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ କିନ୍ତୁ ଗତକାଲି ଏହାକୁ ଏକ ଭିନ୍ନ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଦେଖାଯାଇଛି । ଯାହା ଅଧିକ ବାସ୍ତବ। ପ୍ରକୃତରେ ଲୁହକୁ ଅଟକାଇ ରଖିବା ମୋ ପାଇଁ କଷ୍ଟକର ହୋଇଗଲା । ଏହା ଏକ ପୁଅ ଏବଂ ବାପାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ଅନୁଭବର କାହାଣୀ।’

ବିଗ୍ ବି ମଧ୍ୟ ଏହି ଗୀତର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ତାମିଲ ଗୀତର ଏକ ଅଂଶ ବିଗ୍ ବି ଦ୍ୱାରା ଅନୁବାଦ କରାଯାଇଛି । ବାସ୍ତବରେ ସାଉଥ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅନେକ କଳାକାରଙ୍କ ସହ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କର ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି। ଏଥି ସହିତ, ସେ ଅନେକ ତାରକାଙ୍କର ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ତାଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ସେ ସୁରିୟାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ଏହାକୁ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts