Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପିରେ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା, ଖେରୀ ଘାଘରା ନଦୀରେ ଓଲଟିଲା ଡଙ୍ଗା, ୧୦୦ ଭାସିଗଲେ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

ବିଗ୍ ବିଙ୍କୁ ମିଳୁନାହିଁ ବାପାଙ୍କ ହସ୍ତ ଲିଖିତ କବିତା, ରାଗିଯାଇ ବ୍ଲଗରେ ଲେଖିଲେ ଏମିତି

30/05/2021 at 3:40 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୩୦/୦୫: ବଲିଉଡର ଦିଗଜ ଅଭିନେତା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ । ଫେସବୁକ୍, ଟ୍ୱିଟର ଏବଂ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ସହିତ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ବ୍ଲଗ୍ ଲେଖନ୍ତି। ଅମିତାଭ ତାଙ୍କ ବ୍ଲଗରେ ବିଭିନ୍ନ ଜିନିଷ ଏବଂ କାହାଣୀ ବିଷୟରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରନ୍ତି । ତେବେ ଏଥର ଅମିତାଭ ନିଜ ବ୍ଲଗରେ କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଅସନ୍ତୋଷ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି।

ବାସ୍ତବରେ, ନିକଟରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ତାଙ୍କ ଘରେ ନବୀକରଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲିଖିତ କବିତା ପାଇନାହାଁନ୍ତି, ସେ ବହୁତ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ବିଗ୍ ବି ତାଙ୍କ ବ୍ଲଗରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ବାପାଙ୍କ ଆତ୍ମଜୀବନୀରେ ଅନେକ କବିତାର ସନ୍ଦର୍ଭ ଅଛି, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତାକୁ ଖୋଜୁଛି, ମୁଁ ଏହି ହସ୍ତ ଲିଖିତ କବିତା ପାଇପାରୁ ନାହିଁ । ମୁଁ ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ରୋଧିତ ଯେ ନିକଟରେ ଘରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମୁଁ ମୋ ବାପାଙ୍କ କବିତା ପାଇପାରୁ ନାହିଁ । ସେ ତାଙ୍କ ଆତ୍ମଜୀବନୀ ର ଏକ ଅଂଶ ।

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ବ୍ଲଗରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଆଦୌ ଜାଣି ନଥିଲି ଯେ ଏହି ଘଟଣା ମୋତେ ଏତେ କଷ୍ଟ ଦେଇପାରେ। ଏହା ଏକ ଉପାୟରେ ଅସାବଧାନତା । ଆପଣ ଗୋଟିଏ ଜାଗାରେ କିଛି ଜିନିଷ ରଖିଥିବ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଖୋଜିବାକୁ ଫେରିବ, ତୁମେ ଏହାକୁ ପାଇପାରିବ ନାହିଁ କିମ୍ବା ତୁମେ ଭୁଲି ଯାଇଛ । ‘

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ବୟସର ଏହି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଫିଲ୍ମରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ । ଅମିତାଭ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର କୌନ୍ ବନେଗା କରୋଡପତି ସିଜନ ୧୩ ଆୟୋଜନ କରିବେ । ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ଗୁଡ଼ିକର ତାଲିକାରେ ଗୁଡବାଏ, ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର, ଝୁଣ୍ଡ, ଚେହରେ ଏବଂ ମେଡେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ।

   Related Posts