Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ଜନ୍ମଦିନରେ ବିଗ୍‌ ବିଙ୍କ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି, ସମାଲୋଚକଙ୍କ କଥା ରଖିଲେ- ‘କମଲା ପସନ୍ଦ’ ସହ ଚୁକ୍ତି ରଦ୍ଦ କଲେ

11/10/2021 at 12:00 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୧/୧୦: ମେଗାଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଆଜି ତାଙ୍କର ୭୯ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତ। ଏହି ଅବସରରେ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଲାଟେଷ୍ଟ ବ୍ଲଗ୍ ସେୟାର କରି ଏକ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି। ସମସ୍ତ ସମାଲୋଚନା ମଧ୍ୟରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ‘କମଲା ପସନ୍ଦ’ ସହିତ ଚୁକ୍ତି ଶେଷ କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ‘କମଲା ପସନ୍ଦ’ ଗୁଟଖାର ବିଜ୍ଞାପନରୁ ବାହାରି ଯାଇଛନ୍ତି ବୋଲି ସେ ତାଙ୍କ ବ୍ଲଗରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଅମିତାଭ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ‘କମଲା ପସନ୍ଦ’ ଗୁଟଖା ବିଜ୍ଞାପନ ପାଇଁ ବହୁ ସମାଲୋଚନାର ଶିକାର ହେଉଥିଲେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହା ସହ ଜଡିତ କିଛି ସମାଲୋଚନାର ସେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଶେଷରେ ସେ ‘କମଲା ପସନ୍ଦ’ ସହିତ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ ସାଇନ୍ ନକରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି।

ନିକଟରେ, ତମାଖୁ ବିଲୋପ ପାଇଁ ଜାତୀୟ ସଂଗଠନର ସଭାପତି ଡକ୍ଟର ଶେଖର ସାଲକର ଅମିତାଭଙ୍କୁ ଏହି ବିଷୟରେ ଏକ ଚିଠି ଲେଖିଥିଲେ। ଏହି ଚିଠିରେ ସେ କହିଥିଲେ, ଡାକ୍ତରୀ ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ତମାଖୁ ଏବଂ ପ୍ୟାନ ମସାଲା ଭଳି ପଦାର୍ଥ, ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ କରି ଯୁବକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ। ତେଣୁ ପୋଲିଓ ଅଭିଯାନର ଅଫିସିଆଲ୍ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆମ୍ବାସାଡର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏହି ପାନ ମସାଲାର ବିଜ୍ଞାପନରୁ ଓହରିଯିବା ଉଚିତ୍।

   Related Posts