Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପିରେ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା, ଖେରୀ ଘାଘରା ନଦୀରେ ଓଲଟିଲା ଡଙ୍ଗା, ୧୦୦ ଭାସିଗଲେ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

ବିଗ୍ ବିଙ୍କୁ ନଜଣାଇ ତାଙ୍କ ପୁରୁଣା କାର୍ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ ମମତାଜ, ଛାଡି ଯାଇଥିଲେ ନିଜ ମର୍ସିଡିଜ୍, ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ…

11/09/2021 at 3:34 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୧/୦୯ : ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାର ମହାନାୟକ କୁହାଯାଏ। ‘ସାତ ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନୀ’ ସହିତ ଫିଲ୍ମରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିବା ଅମିତାଭ ‘ଜଞ୍ଜୀର’, ‘ଦିୱାର’ ଏବଂ ‘ଶୋଲେ’ ଭଳି ଅନେକ ଫିଲ୍ମ ମାଧ୍ୟମରେ ଜବରଦସ୍ତ ସ୍ୱୀକୃତି ଲାଭ କରିଛନ୍ତି। ଆଜି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ କେବଳ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ବଙ୍ଗଳାର ନୁହେଁ ବରଂ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଗାଡିର ମଧ୍ୟ ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏପରି ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ସ୍ୱପ୍ନ ଏକ ମର୍ସିଡିଜ୍ ଚଲାଇବା ଥିଲା। ସେତେବେ ତାଙ୍କର ଏକ ଫିଆଟ୍ କାର୍ ଥିଲା। ତେବେ ବିଗ୍ ବିଙ୍କର ଏହି ଇଚ୍ଛାକୁ ପରେ ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମମତାଜ ପୂରଣ କରିଥିଲେ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ୧୯୭୨ ମସିହାରେ ଅମିତାଭ ଏବଂ ମମତାଜ ଫିଲ୍ମ ‘ବନ୍ଧେ ହାଥ’ର ସୁଟିଂ କରିଥିଲେ। ଏହି ଫିଲ୍ମ ମାଧ୍ୟମରେ ଉଭୟ ପ୍ରଥମ ଏବଂ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଏକାଠି ନଜର ଆସିଥିଲେ। ସୁଟିଂ ସମୟରେ ମମତାଜ ଜଣେ ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ଥିବାବେଳେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଜଣେ ସାଧାରଣ ଅଭିନେତା ଥିଲେ।

‘ବନ୍ଧେ ହାଥ’ର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ମମତାଜ ପ୍ରାୟ ତାଙ୍କ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ କାର ମର୍ସିଡିଜରେ ସେଟକୁ ଆସୁଥିଲେ। ତାଙ୍କ କାର ଦେଖି ଅନେକ ଥର ଅମିତାଭ ତାହାକୁ ଚଳାଇବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ମମତାଜଙ୍କୁ ତାହା କହିପାରୁ ନଥିଲେ। ତେବେ ଦିନେ ବିଗ୍ ବି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ କହିଥିଲେ, ‘ତୁମର କାର ବହୁତ ସୁନ୍ଦର। ମୁଁ ଏହାକୁ ଚଳାଇବାକୁ ଏବଂ ଏହାକୁ କିଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛି।’

ଅମିତାଭଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ମମତାଜ ତାଙ୍କର ହୃଦୟର ଇଚ୍ଛାକୁ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ। ଦିନେ ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଅମିତାଭ ଫେରିବାକୁ ପାର୍କିଂ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚି ଦେଖିଥିଲେ ଯେ ସେଠାରେ ତାଙ୍କର ପୁରୁଣା କାର ନାହିଁ। ତା’ପରେ ମମତାଜଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭର ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ମ୍ୟାଡାମ୍ ଆପଣଙ୍କ କାର ନେଇଯାଇଛନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କାର୍ ଚାବି ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି, ତେଣୁ ତେଣୁ ତାଙ୍କ କାର୍ ନେଇ ଚାଲିଯାଆନ୍ତୁ।

ଥରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ଟ୍ୱିଟରରେ ମମତାଜଙ୍କ ସହ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଲେଖିଥିଲେ, “ମମତାଜଙ୍କ ସହ।” ସେ ଜଣେ ବଡ ଷ୍ଟାର୍ ଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ସେ ଏକ ଫ୍ଲପ୍ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ରାଜି ହୋଇଥିଲେ। ମୁଁ ଏହାକୁ କେବେବି ଭୁଲି ପାରିବି ନାହିଁ। “

   Related Posts