Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କମୁଛି କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୬୬୯ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ସରକାର ଓ କୃଷକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ ବୈଠକ ବିଫଳ: ପୁଣି ଡିସେମ୍ବର ୩ରେ ଉଭୟ ପକ୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଆଲୋଚନା, ଜାରି ରହିବ ଆନ୍ଦୋଳନ
  • ||
  • ସୋର : ବାଇକ୍ ଉପରେ ମାଡିଗଲା କାର୍, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଝି : ରାସ୍ତା କଡ ସିମେଣ୍ଟ ଖୁଣ୍ଟରେ ପିଟିହେଲା ବାଇକ୍ଦୁ, ଦୁଇ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଟ୍ରକ୍‌କୁ ୮୭ ହଜାର ଟଙ୍କା ଫାଇନ୍, ପରମିଟ୍ ନଥାଇ ପରିବହନ ହେଉଥିଲା ଅଧିକ ଓଜନର ସାମଗ୍ରୀ
  • ||
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ପିକ୍‌ଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ଦୁଇ ବାଇକ୍ ଆରୋହୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ସୋର : ଟ୍ରକ୍ ଚାପାରେ ମା’ ମୃତ, ବାପା-ପୁଅ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଦାଦା ବଟି ମାଗିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଯୁବକ ଗିରଫ, ମାଉଜର ଓ ଅଫୁଟା ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୩୭୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୯୧୦୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ମହାନାୟକ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ନୂଆ ଲକ୍ସରି କାର୍ କିଣି ହେଲେ ଟ୍ରୋଲ୍: ଏତେ ଟଙ୍କା ଅଛି ଯଦି ଡୋନେଟ୍ କାହିଁକି କରୁନାହଁ ବୋଲି କହି ବର୍ଷିଲେ ୟୁଜର୍ସ

2/09/2020 at 10:59 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨/୮ : ବଲିଉଡର ମହାନାୟକ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏକ୍ସରି କାରର ସୌଖୀନ। ନିକଟରେ ସେ ଆଉ ଏକ ନୂଆ ଲକ୍ସରି ମର୍ସିଡିଜ ଏସ୍-କ୍ଲାସ୍ କାର୍ କିଣିଛନ୍ତି। ଏହାର କିଛି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି। ଫଟୋରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ କାର୍ ସହ ପୋଜ ଦେଇଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ କରୋନା ମହାମାରୀ ସମୟରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ କାର୍ କିଣିବା ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ନାହିଁ। ସେମାନେ ବିଗ୍ ବିଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ୍ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଲେ।

 ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ,‘ ଲାଗୁଛି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପାଖରେ ଗାଡ଼ି ଅଭାବ ରହିଛି। ଜଣେ ହେଉଛନ୍ତି ସୋନୁ ସୁଦ,ଯିଏ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ୟେ ଜଣେ। ଛାଡ଼,ତାଙ୍କ ଟଙ୍କା ଆଉ ତାଙ୍କ ପସନ୍ଦ। ଆମେ କହିବାକୁ କିଏ।’ ଆଉ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି,‘ କ’ଣ ଶୋ ଅଫ କରୁଛନ୍ତି।’ ଆଉ ଜଣେ ୟୁଜର କମେଣ୍ଟ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ‘ମହାନାୟକ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କୁ ନେଇ ଗୋଟିଏ ବି ପୋଷ୍ଟ ଲେଖୁନାହାନ୍ତି।’ ଜଣେ ୟୁଜର ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏତେ ଟଙ୍କା ଅଛି ଯଦି ଡୋନେଟ୍ କାହିଁକି କରୁ ନାହାନ୍ତି’।

ଏହି କାର୍ ନିକଟରେ ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ ହୋଇଛି ଏବଂ ଅମିତାଭଙ୍କୁ ଏହା ଏତେ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି ଯେ ସେ ଏହାକୁ କିଣିଛନ୍ତି। ଅମିତାଭଙ୍କ ଏହି ନୂଆ କାରର ମୂଲ୍ୟ ୧କୋଟି ୩୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି।

କରୋନାକୁ ମାତ୍ ଦେବା ପରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ କୌନ ବନେଗା କରୋଡ଼ପତି ୧୨ର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହାର ସୂଚନା ସେ ନିଜ ଟ୍ବିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଦେଇଥିଲେ। ସେ ଟ୍ବିଟ୍ କରିଛନ୍ତି ଯେ,‘ ଏହା ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଯାଇଛି। କାମକୁ ଫେରି ଆସିଛି,କେବିସି ୧୨।’ ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ନିଜ ବ୍ଲଗରେ ସୁଟିଂର ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ,ଯେଉଁଥିରେ ଦେଖା ଯାଇଥିଲା ଯେ ସେଟରେ କୃ ମେମ୍ବର୍ସ ପିପିଇ କିଟ୍ ପିନ୍ଧି ସୁଟିଂ କରୁଛନ୍ତି।

   Related Posts