Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର: ଗୋରୁମହିଷାଣି ପୋଲିସର ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ସଚେତନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ସାମିଲ ଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ପୁଣି ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଶୁଲିଆ ପୀଠ, ଗଡିଲା ଶହ ଶହ ପଶୁ-ପକ୍ଷୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିଲା ୨ୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୋଭିଡ ଟିକା: ସ୍ପାଇସ୍ ଜେଟ୍‌ରେ ଆସିଲା ଟିକା
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ସୀମାନ୍ତରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ୧୦ରୁ ଅଧିକ ମାଓ କ୍ୟାମ୍ପ ଧ୍ୱଂସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଫୋକସ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା, ମା’ ସମଲେଶ୍ବରୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ବୁଲି ସମୀକ୍ଷା କଲେ 5-T ସଚିବ
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ପାଠ ପଢୁନଥିଲା ବୋଲି ୧୦ ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ଜିଅନ୍ତା ଜାଳିଦେଲା ବାପା, ପୋଡିଯାଇଛି ଶରୀରର ୬୫ ଭାଗ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ନର୍ଭେରାମ ଖଣି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଆୟକର ଚଢାଉ, ବିଭିନ୍ନ କାଗଜପତ୍ରର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୨ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଫିଲ୍ମ ‘ଶୋଲେ’ରେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ଚଳାଇଥିଲେ ସତସତିକା ଗୁଳି, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଯାଇଥିଲେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ : ୪୫ ବର୍ଷ ପରେ ଖୁଲାସା କଲେ ବିଗ୍ ବି

25/12/2020 at 10:05 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୫/୧୨ : ବଲିଉଡର ଭେଟେରାନ ଅଭିନେତା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ତାଙ୍କ ସୋ ‘କୌନ ମନେଗା କରୋଡପତି’ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଶୋଲେ ବିଷୟରେ ଅନେକ କାହାଣୀ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଶୋଲେ ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ ସମୟରେ ସାଥୀ ଅଭିନେତା ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ସତ ବନ୍ଧୁକରୁ ଗୁଳି ଚଳାଇଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତି ଯାଇଥିଲେ । ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସର୍ବକାଳୀନ ରେକର୍ଡ ଫିଲ୍ମ ଶୋଲେକୁ ୪୫ ବର୍ଷ ହୋଇଗଲାଣି ।

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଚଳାଇଥିବା ଗୁଳି ତାଙ୍କ କାନ ନିକଟ ଦେଇ ଚାଲିଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଏକ ବଡ ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତି ଯାଇଥିଲେ ବିଗ୍ ବି । କେବିସିର ପ୍ରତିଯୋଗୀ ପ୍ରୀତ ମୋହନ ସିଂ ସୋ ମଧ୍ୟରେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଶୋଲେ ଫିଲ୍ମକୁ ସେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଏହା ପରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଫିଲ୍ମର ଏହି କାହାଣୀ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ଏହି ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ ସମୟ​‌ର କିଛି ସ୍ମୁତି ବଖାଣିଛନ୍ତି ବିଗ୍ ବି । ଏହା ସହ ସେ କହିଛନ୍ତି ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରର ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଥିଲା ।

ବିଗ୍ ବି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ରିଅଲ ୱାଇଫ୍ ଜୟା ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ରିଅଲ ପତ୍ନୀ ହେମା ମାଳିନୀ ମଧ୍ୟ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଥିଲେ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସଞ୍ଜୀବ କୁମାର, ଠାକୁର୍ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଅମଜାଦ ଖାନ ଗବର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ଶୋଲେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ୪୫ ବର୍ଷ ଧରି ଦର୍ଶକଙ୍କ ଆଦୃତ ହୋଇ ରହିଛି ଏବଂ ଆଗାମୀ ଦିନ​‌ରେ ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ନିଜର ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ ବଜାୟ ରଖିବ ।

   Related Posts