Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୧୨୭୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୨୪୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୨୮୩୯୪୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କେନାଲରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇ ବୁଡିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ରକୁ ସନ୍ଦେହ କରି ଠେଙ୍ଗାରେ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଫେରାର
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଶ୍ରମିକଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଯୁବକଙ୍କ କ୍ଷତ ବିକ୍ଷତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର ଲୋକ
  • ||
  • ଜଲାପୁଟ ଜଳ ଭଣ୍ଡାରରେ ମାଛଧରା ଡଙ୍ଗା ବୁଡି ୩ ନିଖୋଜ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ : ପେଶାଓ୍ୱାରରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣରେ ୭ ମୃତ, ୫୫ ଆହତ
  • ||
  • ପଞ୍ଜାବର ବିଜୟ ଅଭିଯାନ ଜାରି, ୮ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||

ମୋଦିଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଜବାବ ଦେଲେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ : କହିଲେ ‘ଯୁବପିଢୀ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଭୋଟ ଦିଅନ୍ତୁ’

14/03/2019 at 2:52 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୧୪/୩ : ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଏକ ଟ୍ୱିଟ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନକୁ ଆଖି ଆଗରେ ରଖି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଗତକାଲି ଦେଶ ବଡ ବଡ ହସ୍ତୀଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ କରି ଟ୍ୱିଟ କରିଥିଲେ ଯେ, ଯୁବପିଢୀଙ୍କୁ ଭୋଟ ଦେବା ପାଇଁ ପ୍ରେରଣା ଦେବେ | ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚହଁ, ସଲମାନ ଖାନ, ଅମୀର ଖାନ, ଅକ୍ଷୟ କୁମାର, ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, ଓଡିଶାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ, ଅଖିଳେସ ଜୟଦଃ, ମାୟାବତୀ, ପୂର୍ବତ୍ତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପ୍ରଣବ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ଭଳି ଅନେକ ନେତା ଏବଂ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ମୋଦି ଟ୍ୟାଗ କରିଥିଲେ | ଏନେଇ କିଛି ବିରୋଧୀ ରିଟ୍ୱିଟ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ |

T 3117 – आदरणीय @narendramodi जी .. 900 million voters, 543 winners. Every vote is for supremacy of Constitution. Constitution is Holy book of democracy. About 600 million voters of 900 m, less than 35 yrs. Young ask questions about tomorrow not yesterday ! VOTE FOR TOMORROW ! pic.twitter.com/CnnFKNxsKQ— Amitabh Bachchan (@SrBachchan) March 13, 2019

ମୋଦିଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ରିପ୍ଲାଏ ଅମୀର ଖାନ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ | ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଭୋଟରଙ୍କୁ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ପାଇଁ ମୋଦି ଟ୍ୱିଟ କରିଥିଲେ | ଗଣତନ୍ତ୍ରକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତେ ଗଣତନ୍ତ୍ରକୁ ଭଲ ପାଇବା ଦରକାର ବୋଲି କହିଥିଲେ ମୋଦି |ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ମୋଦିଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଜବାବ ଦେଇଛନ୍ତି | ଅମିତାଭଙ୍କ ଜବାବ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଜବାବ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ, ‘ଆଦରଣୀୟ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଜୀ, ୯୦ କୋଟି ଭୋଟର, ୫୪୩ ବିଜେତା, ସମ୍ବିଧାନର ଶ୍ରେଷ୍ଠତା ପାଇଁ ସବୁ ଭୋଟ | ସମ୍ବିଧାନ ଗଣତନ୍ତ୍ରର ପବିତ୍ର ଗ୍ରନ୍ଥ | ୯୦ କୋଟି ଭୋଟରଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୬୦ କୋଟି ଲୋକ ୩୫ ବର୍ଷରୁ କମ ବୟସ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | ଯୁବପିଢୀ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ କରୁଛି, ଅତୀତକୁ ନେଇ ନୁହେଁ | ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଭୋଟ ଦିଅନ୍ତୁ’ ଏହିଭଳି ଭାବେ ଅମିତାଭ ଯୁବପିଢୀଙ୍କୁ ଭୋଟ ଦେବା ପାଇଁ ପ୍ରେରଣା ଦେଇଛନ୍ତି |

   Related Posts