Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ସୁଧୁରୁଛି ସ୍ଥିତି : ଜାତୀୟ ସୁରକ୍ଷା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ କହିଲେ ଅମିତ ଶାହା

30/09/2019 at 9:00 AM

ଶ୍ରୀନଗର ୩୦/୯: କାଶ୍ମୀରରେ କର୍ଫ୍ୟୁ ଜାରି ରହିଥିବା ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି ସ୍ୱରାଷ୍ଟ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହା । କାଶ୍ମୀର ଅଞ୍ଚଳରେ ଧାରା ୩୭୦ଉଚ୍ଛେଦ ପରେ ଜୀବନଯାତ୍ରା ସ୍ୱାଭାବିକ ହୋଇଛି। ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରରେ ମୋଟ ୧୦୫ଟି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରୁ ଧାରା ୧୪୪ ଉଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି । ସେଠାରେ ପରିସ୍ଥିତି ଧୀରେ ଧୀରେ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଶ୍ରୀନଗରରେ ଜନସାଧାରଣ ଜୀବନ ଯାତ୍ରା ସ୍ୱାଭାବିକ ହୋଇଥିବାବେଳେ ବେସରକାରୀ ଯାନବାହନ ମଧ୍ୟ ଚଳାଚଳ କରୁଛି। କ୍ୟାବ, ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ, ଚିକିତ୍ସାଳୟର ଗାଡି ଏବଂ ତିନି ଚକିଆ ଗାଡିଗୁଡିକ ଜିଲ୍ଲାର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତାୟତ କରିଛି। କୁପୱାଡା ଏବଂ ହିନ୍ଦୱାଡା ଜିଲ୍ଲାରେ ମୋବାଇଲ ଫୋନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ହେବା ସହ ସମସ୍ତ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫୋନ୍ ଏବେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ହୋଇଛି । ନିଜର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ଯାଇପାରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ନୂଆଦିଲ୍ଲୀଠାରେ ଜାତୀୟ ସୁରକ୍ଷା ସମ୍ପର୍କୀତ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ  ଅମିତ ଶାହା କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts