Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୦୧୭ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ଖୋଳତାଡ କରିବ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ, ୪ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ମିଚିଗାନ ସ୍କୁଲରେ ୧୫ ବର୍ଷର ଛାତ୍ରର ଉନ୍ମତ୍ତକାଣ୍ଡ, ଆଖିବୁଜା ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୩ ମୃତ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ ବରପଦା ନିକଟରେ ଦୁଇ ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର
  • ||

ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ଲୋକସଭା ସାଂସଦ ଭାବେ ଶପଥ ଗ୍ରହଣ କଲେ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହ

17/06/2019 at 11:21 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୭/୬ : ଗାନ୍ଧୀନଗରରୁ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ନିର୍ବାଚିତ ହୋଇଥିବା ବିଜେପି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅମିତ ଶାହ ସାଂସଦ ଭାବେ ଶପଥ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି । ସୁରକ୍ଷାମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜନାଥ ସିଂ, କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ନିତିନ ଗଡ଼କରୀ ମଧ୍ୟ ସାଂସଦ ପଦର ଶପଥ ନେଇଛନ୍ତି । ସଂସଦରେ ଶପଥ ଗ୍ରହଣ ସମାରୋହ ଜାରି ରହିଛି । କେନ୍ଦ୍ର ମହିଳା ଓ ଶିଶୁ ବିକାଶ ମନ୍ତ୍ରୀ ସ୍ମୃତି ଇରାନୀ, ଡ.ହର୍ଷବର୍ଦ୍ଧନ, ରମେଶ ପୋଖରିୟାଲଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ ବିରୋଧୀ ଦଳ ନେତା ମଧ୍ୟ ସାଂସଦ ପାଦର ଶପଥ ନେଇଛନ୍ତି ।

୧୭ତମ ଲୋକସଭା ଅଧିବେଶନ ଓ ରାଜ୍ୟସଭା କାର୍ଯ୍ୟକାଳ ଆରମ୍ଭ ହୋଇସାରିଛି । ରାଷ୍ଟ୍ରସଂଗୀତ ପରେ  ଅଧିବେଶନ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି । ରାଷ୍ଟ୍ରସଂଗୀତ ପରେ ୨ ମିନିଟ ଧ୍ୟାନ ହୋଇଥିଲା ।

ଏବେ ନବ ନିର୍ବାଚିତ ସାଂସଦ ଶପଥ ଗ୍ରହଣ କରୁଛନ୍ତି । ସର୍ବ ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ସଂସଦ ସଦସ୍ୟ ଭାବେ ଶପଥ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି । ମୋଦି ଶପଥ ଗ୍ରହଣ କରିବା ସମୟରେ ପୁରା ସଂସଦ ମୋଦି ମୋଦି ନାରାରେ କମ୍ପି ଉଠିଥିଲା ।

   Related Posts