Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୩୫୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୩କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୧୧ ମୃତ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ଓମିକ୍ରନ ଗଞ୍ଜାମକୁ ବିପଦ : ବଢିବ ସଂକ୍ରମଣ ! ସତର୍କ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ମାଗିଲେ ଲାଞ୍ଚ, ନଦେବାରୁ ଆକ୍ରମଣ କରି କଲେ ଲହୁଲୁହାଣ
  • ||
  • ଆଉ ବର୍ଷା ନାହିଁ, ବଦଳିବ ପାଗ : ୧୧ରୁ କମିଯିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଆସୁଛନ୍ତି ପୁଟିନ : ମୋଦୀଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, ବହୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ହେବ ଆଲୋଚନା
  • ||

ବିଶ୍ୱକପରେ ହାରିବା ଟିମ୍‌କୁ ବିଜୟୀ ଲେଖି ପ୍ରଶଂସା କଲେ ଅମିତ ମିଶ୍ରା, ଟ୍ୱିଟରରେ ‘କଂଗ୍ରାଚ୍ୟୁଲେସନ୍ସ ବ୍ଲାକ୍ କ୍ୟାପ୍’ କମେଣ୍ଟକୁ ଟ୍ରୋଲ୍

15/11/2021 at 2:55 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୫|୧୧:  ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପକୁ ଜିତି ଇତିହାସ ରଚିଛି ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ । ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡକୁ ମାତ୍ ଦେଇ ଦଳ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଟି୨୦ ଚାମ୍ପିଅନ ହୋଇଛି । ଯେତେବେଳେ ମ୍ୟାଚ୍ ଶେଷ ହେଲା ସେତେବେଳେ ଫ୍ୟାନ୍, କ୍ରିକେଟପ୍ରେମୀ ଓ କ୍ରିକେଟରମାନେ କଙ୍ଗାରୁ ଟିମ୍‌କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏହାମଧ୍ୟରେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ଅମିତ ମିଶ୍ରା ଏକ ବଡ ଭୁଲ କରିଦେଇଥିଲେ ।

ଅମିତ ମ୍ୟାଚ୍ ସରିବା ପରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବଦଳରେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡକୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇ ଦେଇଥିଲେ । ସେ ଟ୍ୱିଟରରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନନ୍ଦନ ବ୍ଲାକ୍ କ୍ୟାପ୍ ବୋଲି ଲେଖିଦେଇଥିଲେ ।

ଏକଦା ଭାରତୀୟ ଦଳର ଚୁଡାନ୍ତ ଏକାଦଶରେ ଖେଳୁଥିବା ଅମିତ ଫାଇନାଲ ଶେଷ ହେବା ପରେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଥିଲେ । ସେ ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ଦଳକୁ ବିଶ୍ୱକପ ବିଜୟୀ ହୋଇଥିବାରୁ ଅନେକ ଅନେକ ଅଭିନନ୍ଦନ ।କିଓ୍ୱି ଟିମ୍ ବହୁତ ଭଲ ଖେଳିଥିଲା ।ବିଶ୍ୱକପ କଙ୍ଗାରୁ ଟିମ୍ ଜିତିଥିଲା କିନ୍ତୁ ଅମିତ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡରୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇ ଦେଇଥିଲେ । ଏହାକୁ ନେଟିଜେନ୍ସ ମିମ୍ କରିଥିଲେ । ତେବେ ପରେ ସେ ନିଜ ଭୁଲ ସୁଧାରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳକୁ ଟ୍ୱିଟ୍‌ର ସ୍କ୍ରିନସଟ୍ ଭାଇରାଲ ହୋଇସାରିଥିଲା ।

ଭୁଲ ସୁଧାରି ସେ ପୁଣି ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଥିଲେ । ସେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଦଳ ବିଶ୍ୱକପ ଜିତିଥିବାରୁ ଅନେକ ଅନେକ ଶୁଭେଚ୍ଛା । ଦଳ ବହୁତ ଭଲ ଖେଳିଲା । ଏହାପରେ ବି ୟୁଜର ଅମିତଙ୍କ ମଜାକ ଉଡାଇଥିଲେ ।

   Related Posts