Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମିବ ତାପମାତ୍ରା, ୨୮ରୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଆଜି ୭୩ ତମ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ, କୋଭିଡ କଟକଣାରେ ହେବ ପତାକା ଉତ୍ତୋଳନ
  • ||
  • ଦେଶ ପାଳୁଛି ୭୩ତମ ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ, ରାଜପଥରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ ୨୧ ପ୍ରଜ୍ଞାପନ ମେଢ
  • ||

ବିକିନି ପିନ୍ଧି ବର୍ଷାର ମଜା ଉଠାଇଲେ ଏମି ଜ୍ୟାକ୍ସନ, ଭାଇରାଲ ହେଲା ବର୍ଥଡେ ପୋଷ୍ଟ

1/02/2020 at 10:56 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧|୨: ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏମି ଜ୍ୟାକ୍ସନ ଜାନୁଆରୀ ମାସ ୩୧ ତାରିଖ ଅର୍ଥାତ ଗତ କାଲି ନିଜର ୨୮ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି। ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରରେ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ନିଆରା ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ପୋଷ୍ଟ ସହ ଏକ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ସେୟାର କରାଯାଇଥିବା ଫଟୋରେ ଏମି ସୁଇମିଂ ପୁଲ ନିକଟରେ ବର୍ଷାର ମଜା ନେଉଥିବାର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି। ଏମି ଏହି ଫଟୋରେ ବିକିନି ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି। ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିବାର କିଛି ମୟର ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ଏହି ଫଟୋକୁ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଓ ଅସଂଖ୍ୟ ଲାଇକ୍‌ ମଧ୍ୟ ଆସିଛି।

ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଏମି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ଜନ୍ମଦିନରେ ସକାଳେ ଉଠି ନିଜ ପୁଅକୁ ପାଖରେ ଶୋଇଥିବା ଦେଖିବା ହେଉଛି ଏକ ଦିବ୍ୟ ଅନୁଭବ। ସମୂଦ୍ରର ଢେଉ ଶୁଣିବା ମଧ୍ୟ ଏକ ନିଆରା ଅନୁଭବ। ଏହା ସହ ପରିବାର ଓ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ଭଲ ପାଇବା ମିଳିବା ମଧ୍ୟ ଏକ ଭଲ ଅନୁଭବ।

ଏହା ସହ ଏମି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ମଣିଷ ସହ ଯାହା ବି ହୁଏ ସବୁ ଭଲ ପାଇଁ ହୁଏ। ଜୀବନ ବଞ୍ଚିବା କୌଣସି ଉପହାରରୁ କମ ନୁହେଁ। ପ୍ରତିଦିନ ଏକ ନୂଆ ଦିନ ହେବା ଉଚିତ୍‌। ସେ ଦୁନିଆରେ ୨୭ ବର୍ଷ ବଞ୍ଚିବା ପରେ ଏବେ ଜନ୍ମଦିନରେ ଏକ ନୂଆ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରିବେ। ସେ ନିଜ ଜନ୍ମଦିନର ସକାଳ ‘ରେନ୍‌ ଡ୍ୟାନ୍ସ’ରୁ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।

   Related Posts