Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ରାତିରୁ ଆସନ୍ତା ସୋମବାର ଯାଏଁ ରାଜଧାନୀରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କର୍ଫ୍ୟୁ
  • ||
  • ‘ଡୋମିନସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ’ ଉପରେ ସାଇବର୍ ଆଟାକ୍, ବିପଦରେ ୧୦ ଲକ୍ଷ କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ ଡାଟା
  • ||
  • ପିପିଲି ଉପନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ସାନି ବିଜ୍ଞପ୍ତି, ମେ ୧୩ରେ ମତଦାନ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ରକ୍ତ ମୁଖା ଲାଲ୍‌ବାହିନୀ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ୨ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଗଳାକାଟି ହତ୍ୟା
  • ||
  • କରୋନା ଭୟରେ କଠୋର ହେଲା ହଂକଂ: ଭାରତକୁ ବିମାନ ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦ, ୩ ମେ ଯାଏଁ ଲାଗିଲା କଟକଣା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ନଳକୂପ ଅଛି ହେଲେ ପାଣି ବାହାରୁନି, ପାନୀୟ ଜଳ ଯୋଗାଣ ଦାବିରେ ସରପଞ୍ଚ, ପଞ୍ଚାୟତ ଓ ବ୍ଲକ୍ ଯନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଲଡୁଗାଁରେ ବଢିଲା ସଟ୍ ଡାଉନ୍ ଅବଧି, ଆଉ ୪ଦିନ ରହିବ ବଳବତ୍ତର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୪ହଜାର ଟପିଲା କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୪୪୪୫ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • କରୋନା ନେଲା ଜୀବନ: ପରଲୋକରେ ଜେଡିୟୁ ବିଧାୟକ ମେଓ୍ୱାଲାଲ ଚୌଧୁରୀ
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ନୂଆ SOP ଲାଗୁ, ରାଜ୍ୟ ବାହାରର ଦର୍ଶନାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ନେଗେଟିଭ ରିପୋର୍ଟ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||

ଅମିଷା ପଟେଲଙ୍କୁ ରାଞ୍ଚୀ କୋର୍ଟ ପଠାଇଲା ସମନ, ଜୁଲାଇ ମାସ ୮ ତାରିଖରେ କୋର୍ଟରେ ହେବେ ହାଜିର

1/07/2019 at 2:48 PM

ମୁମ୍ବାଇ୧|୭: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅମିଷା ପଟେଲ ଓ ତାଙ୍କ ବିଜନେସ ପାର୍ଟନର କୁନାର ଗୁମରଙ୍କ ବିରୋଧରେ କିଛି ମାସ ପୂର୍ବରୁ ରାଂଚିର ଜଣେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ଅଜୟ କୁମାର ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ। ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଯେ, ଅମିଷା ପଟେଲ ତାଙ୍କଠୁ ୨.୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ନେଇଥିଲେ। ଅମିଷା ନେଇଥିବା ଟଙ୍କା ତାଙ୍କୁ ଫେରସ୍ତ କରିନାହାନ୍ତି। ଏବେ ରାଂଚି କୋର୍ଟ ଅମିଷାଙ୍କୁ ଏକ ସମନ ଜାରି କରିଛନ୍ତି। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ସମନ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଜୁଲାଇ ମାସ ୮ ତାରିଖକୁ କୋର୍ଟରେ ହାଜିର ହେବା ପାଇଁ କୁହାଯାଇଛି।

ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ଅଜୟ କୁମାରଙ୍କ ଅନୁସାରେ ଫିଲ୍ମ ଦେଶି ମ୍ୟାଜିକ୍‌ କରିବା ପାଇଁ ଅମିଷା ତାଙ୍କଠୁ ୨.୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ନେଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଏଯାଏଁ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିନାହାନ୍ତି। ଅମିଷା ଅଜୟଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ, ୨୦୧୮ ମସିହାରେ ଫିଲ୍ମର ଶୁଟିଂ ସରିଯିବ। ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବା ପରେ ପରେ ଅମିଷା ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତାଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଫେରାଇବେ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ତେବେ ଫିଲ୍ମ ନହୋଇଥିବାରୁ ଅଜୟ ତାଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ମାଗିଥିଲେ ଓ ଅମିଷା ତାଙ୍କୁ ୩ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଚେକ୍‌ ଦେଇଥିଲେ।

କିନ୍ତୁ ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଚେକ୍‌ ବାଉନ୍ସ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ବିଷୟରେ କହିବା ପାଇଁ ଓ ଟଙ୍କା ମାଗିବା ପାଇଁ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ଅମିଷାଙ୍କୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଦ୍ବିତୀୟ ଥର ଅମିଷା କହିଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କର ଟଙ୍କା ଫେରାଇବାର କୌଣସି ଉଦେଶ୍ୟ ନାହିଁ। ଏହା କହି ସେ ତାଙ୍କୁ ଡରାଇ ଧମକାଇ ଅନେକ କଥା କହିଥିଲେ। ଏହି ପରିସ୍ଥିତି ପରେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ଉଭୟ ଅମିଷା ଓ ତାଙ୍କ ବିଜ୍‌ନେସ ପାର୍ଟନର ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଅମିଷାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏମିତି ଏକ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା।

   Related Posts