Tuesday, December 11, 2018

News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ସଂଗୀତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଲେ ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାର

ଯୋଧପୁର ୨/୧୨ : ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏବଂ ନିକ ଜୋନାସଙ୍କ ବିବାହରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ପୁରା ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାର ଯୋଧପୁର ପହଂଚିଥିଲେ | ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ସଂଗୀତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାର ଯାଇଥିଲେ ଯୋଧପୁର | ସେଠାରେ ସଂଗୀତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେଇ ପ୍ରାୟ ଅଢେଇ ଘଣ୍ଟା ପରେ ପୁଣି ଯୋଧପୁରରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଫେରିଯାଇଥିଲେ | ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ, ପତ୍ନୀ ନିତା ଅମ୍ବାନୀ, ଝିଅ ଇଶା ଅମ୍ବାନୀ, ପୁଅ ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ରାଧିକା ଯୋଧପୁର ଯାଇଥିଲେ | ଆସନ୍ତା ୧୨ ତାରିଖରେ ଇଶା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟ ବିବାହ ହେବାର ଅଛି | ତଥାପି ସେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ବାହାଘର ପୂର୍ବରୁ ଯୋଧପୁରରେ ପହଂଚିଥିଲେ | ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ତଥା ସଲମାନଙ୍କ ଭଉଣୀ ଅର୍ପିତା ଯୋଧପୁରରେ ପହଂଚି ସାରିଛନ୍ତି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିକଙ୍କ ବିବାହ ଉତ୍ସବ ୪ଦିନ ଯାଏଁ ଚାଲିବ | ଆଜି ଉଭୟ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧିହେବେ |


ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିକଙ୍କ ବିବାହରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବା ଅତିଥିଙ୍କୁ ନିଜ ନିଜ ଲଗେଜରେ ବାନ୍ଧିବା ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଟ୍ୟାଗ ଦିଆଯାଇଛି | ଏହି ଟ୍ୟାଗରେ ଉଭୟଙ୍କ ନାଁର ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷର, ଏନପି ଲେଖାହୋଇଛି | ଏହାଛଡା ଅତିଥିଙ୍କୁ କି- କାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇଛି | ଏହି କି-କାର୍ଡରେ ମଧ୍ୟ ଏନପି ଲେଖାହୋଇଛି | ବିବାହରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବା ଅତିଥିଙ୍କୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିକ ସ୍ପେସିଆଲ ଉପହାର ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି | ତେବେ ଏହି ଅତିଥିଙ୍କୁ ବିବାହ ସମୟରେ ମୋବାଇଲ ଫୋନ ବ୍ୟବହାର ନକରିବାକୁ କୁହାଯାଇଛି | ବିବାହ ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ପେଲେସକୁ ଲାଇଟ, ଫୁଲ ଏବଂ ଝୁମରରେ ସଜାଯାଇଛି |

370 Views

   You May Also Like