Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

ଆମାଜନରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ‘ୱାଓ ସାଲାରୀ ଡେଜ୍’ : ଅଧା ଦାମ୍‌ରେ ମିଳିବ ଟିଭି, ଫ୍ରିଜ୍‌, ୱାସିଂ ମେସିନ୍‌ ସମେତ ଅନେକ ସାମଗ୍ରୀ

1/09/2020 at 5:12 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୧/୦୯ : ଆମାଜନରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ୱାଓ ସାଲାରୀ ଡେଜ (‘Wow Salary Days’ ) | ଫ୍ରିଜ, ଟିଭି, ୱାସିଂ ମେସିନ ଭଳି ଅନେକ ଜିନିଷ ରିହାତି ଦରରେ ମିଳୁଛି | ଆମାଜନ ନିଜ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ୱାଓ ସାଲାରୀ ଡେଜ ଘୋଷଣା କରିଛି | ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧ ତାରିଖରୁ ସେଲ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି | ଏହା ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୩ ତାରିଖ ଯାଏଁ ଚାଲିବ | ଟିଭି, ଫ୍ରିଜ, ୱାସିଂ ମେସିନ ଭଳି ଅନେକ ଜିନିଷରେ ରିହାତି ଦିଆଯାଉଛି | ସେଲ ସମୟରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ ଅଫର ମଧ୍ୟ ରହିଛି | 

ଟିଭି, ଫ୍ରିଜ, ୱାସିଂ ମେସିନରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୫୦ ପ୍ରତିଶତ ଯାଏଁ ରିହାତି ମିଳିବ | ଏଲଜି, ସେମସଙ୍ଗ, ୱର୍ଲପୁଲ୍ ଭଳି ବ୍ରାଣ୍ଡର ଫ୍ରିଜରେ ୩୫ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତି ଦିଆଯାଇଛି | ଟିଭିରେ ମଧ୍ୟ ୩୫ ପ୍ରତିଶତ ଯାଏଁ ରିହାତି ଦିଆଯାଇଛି | ଏସିରେ ୪୦ ପ୍ରତିଶତ ଯାଏଁ ରିହାତି ଦିଆଯାଇଛି | Voltas, Daikin, LG, Godrej, Sanyo ଭଳି ବ୍ରାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ଅଫର ଦେଉଛନ୍ତି | ଗ୍ରାହକ ଏହି ବ୍ରାଣ୍ଡ ଏସିରେ ୪୦ ପ୍ରତିଶତ ଯାଏଁ ରିହାତି ପାଇପାରିବେ |     

ରୋଷେଇ ଉପକରଣ ଉପରେ ୫୦ ପ୍ରତିଶତ ଯାଏଁ ରିହାତି ଦିଆଯିବ | ୱାଟର ପ୍ୟୁରିଫାୟାର, ଗିଜର, ମିକ୍ସର ଗ୍ରାଇଣ୍ଡର ଭଳି ଉପକରଣରେ ଅଫର ପାଇପାରିବେ | ୱାଟର ପ୍ୟୁରିଫାୟାରର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ମୂଲ୍ୟ ୮ ହଜାର ୯୯୯ ଟଙ୍କା ରହିଛି | ଗିଜରରେ ୪୦ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତି ମିଳୁଛି | ଏହାସହ ପ୍ରିମିୟମ ହେଡ଼ଫୋନ ଏବଂ Bose, ସୋନି ଭଳି ସ୍ଟିକର୍ସରେ ୯ ମାସ ନୋ କଷ୍ଟ ଇଏମଆଇ ବିକଳ୍ପ ରହିଛି |

ୱାଓ ସାଲାରୀ ଡେଜ ସେଲରେ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ସହ ଜଡିତ ଡିଭାଇସ ଓ ଏକ୍ସସେରିଜ ଉପରେ ୫୦ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତି ମିଳୁଛି | ଲାପଟପରେ ୪୦ ପ୍ରତିଶତ ଯାଏଁ ରିହାତି ଦିଆଯାଇଛି |

ସେଲରେ କିଣାକିଣି ପାଇଁ ଯଦି ଗ୍ରାହକ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ ବରୋଦା କ୍ରେଡିଟ କାର୍ଡ କିମ୍ବା କ୍ରେଡିଟ କାର୍ଡ ଇଏମଆଇ ବିକଳ୍ପ ନେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାହେଲେ ସର୍ବନିମ୍ନ ୭ ହଜାର ୫୦୦ ଟଙ୍କା ଟ୍ରାଞ୍ଜାକ୍ସନରେ ୧୦ ପ୍ରତିଶତ ଅତିରିକ୍ତ ରିହାତି ମିଳିବ |  

   Related Posts