Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି: ମିନିବସରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ: ବାଲିନାଶିରେ ୨ ଭାଇଙ୍କୁ ଗୋଡ଼େଇ ଗୋଡ଼େଇ ହାଣିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଏମ୍ସରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ବେଆଇନ୍ ବାଲି ବୋଝେଇ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଜବତ, ମାଲିକଙ୍କ ଉପରେ ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କାର ଫାଇନ୍ ଲଗାଇଲେ ତହସିଲଦାର
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର: କଲୋନୀରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳି ପାଉଁଶ ହୋଇଗଲା ୨ ବଖରା ଘର
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ନିଖୋଜ ଯୁବକଙ୍କ ଗଳିତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗର : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ହାଇଓ୍ବା, ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ଆକ୍ସନ ମୋଡ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା ବିକାଶ ପରିଷଦର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ, ଆରମ୍ଭ କଲେ ନୂଆ ପ୍ରକଳ୍ପ
  • ||
  • ବରଗଡ : ବାଲି ବୋଝେଇ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଓ ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୨ ଜଣ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କୁ ମିଳିବ ‘ପରୀକ୍ଷା ଦର୍ପଣ’, ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ହେବ ସହାୟକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ହୋଟେଲ୍ ଓ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟକୁ BMCର କଡା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ, ୭ ଦିନ ଭିତରେ ଦୋକାନ ସମ୍ମୁଖରେ ଲଗାଅ ଫୁଡ୍ ସେଫ୍ଟି ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍
  • ||

ସ୍କିନ ଲୋଶନ ବଦଳରେ ୧୯ ହଜାର ଟଙ୍କାର ହେଡ଼ଫୋନ ଡେଲିଭର କଲା ଆମାଜନ : ଅଭିଯୋଗ କରିବାରୁ କଷ୍ଟମର କେୟାର କହିଲା ନିଜେ ରଖିଦିଅନ୍ତୁ…

12/06/2020 at 3:46 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୨/୦୬ : ଅନଲାଇନ ସୋପିଙ୍ଗରେ ବେଳେବେଳେ ଗଡବଡ ହୋଇଥାଏ ଏହା ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛେ | ବେଳେବେଳେ ଜଣେ ଗୋଟିଏ ଜିନିଷ ଅର୍ଡର କରିଥାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ଅଲଗା କିଛି ଜିନିଷ ଡେ଼ଲିଭର ହୋଇଥାଏ | Josh Software ର ସହ-ସଂସ୍ଥାପକ ଏବଂ ନିର୍ଦେଶକ ଗୌତମ ରେଗେଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଏହିଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି | ସେ ଆମାଜନରୁ ୩୦୦ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଏକ ସ୍କିନ ଲୋଶନ ଅର୍ଡର କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଲୋଶନ ବଦଳରେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଡେ଼ଲିଭର ହୋଇଥିଲା  Bose ର ହେଡ଼ଫୋନ ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ ୧୯ ହଜାର ଟଙ୍କା | ସେ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଟ୍ୱିଟରରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ |

ରେଗେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ହେଡ଼ଫୋନ ଡେ଼ଲିଭର ହେବାପରେ ସେ ତାହାକୁ ଫେରାଇବା ପାଇଁ କମ୍ପାନୀ କଷ୍ଟମର କେୟାରକୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରିମିୟମ ହେଡ଼ଫୋନ ରଖିବାକୁ କୁହାଯାଇଥିଲା | କାରଣ ସେହି ଆଇଟମର ରିଟର୍ନ ସୁବିଧା ନଥିଲା | ରେଗେଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ ପଢି ୟୁଜର୍ସ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ | ଜଣେ ୟୁଜର ଟ୍ୱିଟ କରି ପଚାରିଥିଲେ, ଲୋଶନ ଷ୍ଟକରେ ଅଛି ନା ନାହିଁ ? ଆଉ ଜଣେ ୟୁଜର ଟ୍ୱିଟ କରି କହିଥିଲେ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ହେଡ଼ଫୋନ ବଦଳରେ ସ୍କିନ ଲୋଶନ ଡେ଼ଲିଭର ହୋଇଛି | ସେ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ କରିଦିଅନ୍ତୁ | ରେଗେ ପାର୍ସଲର ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଟ୍ୱିଟରରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି | ରେଗେଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ରିଟ୍ୱିଟ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି | ରେଗେଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ପରେ କିଛି ଲୋକ ନିଜର ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ ପାର୍ସଲ ଡେଲିଭରି କାହାଣୀ ମଧ୍ୟ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି |

ଜଣେ ଆମାଜନ ଗ୍ରାହକ କହିଛନ୍ତି, ସେ ୧୩ ହଜାର ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ମନିଟର ଅର୍ଡର କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତା ବଦଳରେ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଏକ କଲିନ ବୋତଲ ଆସିଥିଲା | ଆଉ ଜଣେ ଗ୍ରାହକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଆଫ୍ଟର ସେଭ ଅର୍ଡର କରିଥିଲା କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ଲେନୋଭୋର ଏକ ଟ୍ୟାବ ମିଳିଥିଲା | ଜଣେ ଟ୍ୱିଟର ୟୁଜରଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଭୁଲ ଡେ଼ଲିଭର ପାଇଁ ଆମାଜନ ଦ୍ୱାରା ଜିନିଷ ବିକ୍ରି କରୁଥିବା ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କର କ୍ଷତି ହୋଇଛି | କୌଣସି ଇ-କମର୍ସ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଏହାର ଖର୍ଚ୍ଚ ବହନ କରିବନାହିଁ |

   Related Posts