Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅକ୍ଟୋବର-ନଭେମ୍ବର ମାସର ପାର୍ବଣ ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍‌, ମୂର୍ତ୍ତି ବିସର୍ଜନରେ ରହିବେ ଏତିକି ଲୋକ, ହବିଷ୍ୟାଳୀଙ୍କୁ ମନ୍ଦିର ମନା
  • ||
  • ଘଟଗାଁରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ଘଉଡାଇବାକୁ ବନ ବିଭାଗର କସରତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୬୪ ମୃତ
  • ||
  • ରାସ୍ତା ଅତିକ୍ରମ ବେଳେ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବ : ମଙ୍ଗଳବାର ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୫୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ନୀଳଗିରିରେ ଭାଲୁ ଆତଙ୍କ, ସାଇକେଲରୁ ଟାଣିନେଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଘାଇଲା କଲେ
  • ||
  • ଅଢେଇ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଡାଇମଣ୍ଡ ହୋଟେଲ ମାଲିକ ଅଟକ
  • ||

ଭାରତରେ ଅନଲାଇନ୍ ଫାର୍ମାସି ଲଞ୍ଚ କଲା ଆମାଜନ୍, ଏବେ ଘରେ ବସି ଆମାଜନରୁ ଅର୍ଡର କରିପାରିବେ ଔଷଧ

14/08/2020 at 3:59 PM

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ୧୪/୦୮ : ଅନଲାଇନ ମାର୍କେଟିଙ୍ଗ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ବଜାରରେ ନିଜର ସାମ୍ରାଜ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିଥିବା ଆମେରିକୀୟ କମ୍ପାନୀ ଆମାଜନ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାରତରେ ଅନଲାଇନ ଔଷଧ ବିକ୍ରି ଆରମ୍ଭ କରିବ | କର୍ଣ୍ଣାଟକ ରାଜଧାନୀ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ କମ୍ପାନୀ ପ୍ରଥମେ ଅନଲାଇନ ବିକ୍ରି ଆରମ୍ଭ କରିବ | ଗୁରୁବାର, ଅଗଷ୍ଟ ୧୩ ତାରିଖରେ କମ୍ପାନୀ ଏନେଇ ଘୋଷଣା କରିଛି |

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, କମ୍ପାନୀ ନିଜ ବୟାନରେ ଆମାଜନ ଫାର୍ମାସି’ର ଆରମ୍ଭ ନେଇ ଘୋଷଣା କରିଛି | ଏହା ଆଧାରରେ କମ୍ପାନୀ ପ୍ରେସକ୍ରିପସନ୍ ଆଧାରିତ ଏବଂ ଓଭର ଦି କାଉଣ୍ଟର ଔଷଧ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପକରଣ ଏବଂ ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନୀ ହର୍ବାଲ ଔଷଧ ମଧ୍ୟ ବିକ୍ରି କରିବ | ବର୍ତ୍ତମାନ କେବଳ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ କମ୍ପାନୀ ସେବା ଆରମ୍ଭ କରିବ | ଏହାପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଦେଶର ଅନ୍ୟ ସ୍ଥାନମାନଙ୍କରେ ମଧ୍ୟ ଅନଲାଇନ ଔଷଧ ବିକ୍ରି ସେବା ଆରମ୍ଭ କରାଯିବ |  

ଦେଶ କରୋନା ସଙ୍କଟ ଦେଇ ଗତି କରୁଥିବାବେଳେ ଓ ଲକଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ଲୋକେ ଘରେ କଏଦ ଥିବାବେଳେ କମ୍ପାନୀ ଅନଲାଇନ ଔଷଧ ବିକ୍ରି ଆରମ୍ଭ କରିଛି | ଏହି ସମୟରେ ଲୋକେ କରୋନା ଭୟରେ ଅନଲାଇନ ଔଷଧ କିଣିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି |

ଦେଶରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ୱାନ MG, Netmeds, MedLife ଏବଂ FarmEG ପରି କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ଏମାନେ ଅନଲାଇନ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଜରିଆରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଘର ଯାଏଁ ଔଷଧ ପହଞ୍ଚାଉଛନ୍ତି | ଦେଶରେ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଏବଂ ଜିଓମାର୍ଟ ଭଳି ଇ-କମର୍ସ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକର କ୍ରମାଗତ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ହେତୁ ଆମାଜନ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି | ଯେପରିକି କମ୍ପାନୀ ନିଜର ବଡ କଷ୍ଟମର ବେସର ଫାଇଦା ଉଠାଇ ପାରିବ | କମ୍ପାନୀ ଗତ ମାସରେ ଭାରତରେ ୧୦ଟି ନୂଆ ୱେବସାଇଟ ଆରମ୍ଭ କରିଛି |

   Related Posts