Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଭାରତରେ ଅନଲାଇନ୍ ଫାର୍ମାସି ଲଞ୍ଚ କଲା ଆମାଜନ୍, ଏବେ ଘରେ ବସି ଆମାଜନରୁ ଅର୍ଡର କରିପାରିବେ ଔଷଧ

14/08/2020 at 3:59 PM

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ୧୪/୦୮ : ଅନଲାଇନ ମାର୍କେଟିଙ୍ଗ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ବଜାରରେ ନିଜର ସାମ୍ରାଜ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିଥିବା ଆମେରିକୀୟ କମ୍ପାନୀ ଆମାଜନ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାରତରେ ଅନଲାଇନ ଔଷଧ ବିକ୍ରି ଆରମ୍ଭ କରିବ | କର୍ଣ୍ଣାଟକ ରାଜଧାନୀ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ କମ୍ପାନୀ ପ୍ରଥମେ ଅନଲାଇନ ବିକ୍ରି ଆରମ୍ଭ କରିବ | ଗୁରୁବାର, ଅଗଷ୍ଟ ୧୩ ତାରିଖରେ କମ୍ପାନୀ ଏନେଇ ଘୋଷଣା କରିଛି |

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, କମ୍ପାନୀ ନିଜ ବୟାନରେ ଆମାଜନ ଫାର୍ମାସି’ର ଆରମ୍ଭ ନେଇ ଘୋଷଣା କରିଛି | ଏହା ଆଧାରରେ କମ୍ପାନୀ ପ୍ରେସକ୍ରିପସନ୍ ଆଧାରିତ ଏବଂ ଓଭର ଦି କାଉଣ୍ଟର ଔଷଧ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପକରଣ ଏବଂ ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନୀ ହର୍ବାଲ ଔଷଧ ମଧ୍ୟ ବିକ୍ରି କରିବ | ବର୍ତ୍ତମାନ କେବଳ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ କମ୍ପାନୀ ସେବା ଆରମ୍ଭ କରିବ | ଏହାପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଦେଶର ଅନ୍ୟ ସ୍ଥାନମାନଙ୍କରେ ମଧ୍ୟ ଅନଲାଇନ ଔଷଧ ବିକ୍ରି ସେବା ଆରମ୍ଭ କରାଯିବ |  

ଦେଶ କରୋନା ସଙ୍କଟ ଦେଇ ଗତି କରୁଥିବାବେଳେ ଓ ଲକଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ଲୋକେ ଘରେ କଏଦ ଥିବାବେଳେ କମ୍ପାନୀ ଅନଲାଇନ ଔଷଧ ବିକ୍ରି ଆରମ୍ଭ କରିଛି | ଏହି ସମୟରେ ଲୋକେ କରୋନା ଭୟରେ ଅନଲାଇନ ଔଷଧ କିଣିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି |

ଦେଶରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ୱାନ MG, Netmeds, MedLife ଏବଂ FarmEG ପରି କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ଏମାନେ ଅନଲାଇନ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଜରିଆରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଘର ଯାଏଁ ଔଷଧ ପହଞ୍ଚାଉଛନ୍ତି | ଦେଶରେ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଏବଂ ଜିଓମାର୍ଟ ଭଳି ଇ-କମର୍ସ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକର କ୍ରମାଗତ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ହେତୁ ଆମାଜନ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି | ଯେପରିକି କମ୍ପାନୀ ନିଜର ବଡ କଷ୍ଟମର ବେସର ଫାଇଦା ଉଠାଇ ପାରିବ | କମ୍ପାନୀ ଗତ ମାସରେ ଭାରତରେ ୧୦ଟି ନୂଆ ୱେବସାଇଟ ଆରମ୍ଭ କରିଛି |

   Related Posts