Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଘଟଗାଁରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ଘଉଡାଇବାକୁ ବନ ବିଭାଗର କସରତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୬୪ ମୃତ
  • ||
  • ରାସ୍ତା ଅତିକ୍ରମ ବେଳେ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବ : ମଙ୍ଗଳବାର ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୫୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ନୀଳଗିରିରେ ଭାଲୁ ଆତଙ୍କ, ସାଇକେଲରୁ ଟାଣିନେଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଘାଇଲା କଲେ
  • ||
  • ଅଢେଇ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଡାଇମଣ୍ଡ ହୋଟେଲ ମାଲିକ ଅଟକ
  • ||

ଭୀମସାରରେ ବରିଷ୍ଠ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଅଦ୍ଭୁଦ କାରନାମା : ବିଭାଗୀୟ ମୁଖ୍ୟଙ୍କ ଚାମ୍ବରରେ ପସିଲେ, କାଗଜପତ୍ରରେ ଢାଲିଲେ ପୋଡା ମୋବିଲ

24/06/2021 at 11:00 AM

ସମ୍ବଲପୁର ୨୪।୬: ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବୁର୍ଲା ଭୀମସାର । ବୁର୍ଲା ଭୀମସାରରେ ବରିଷ୍ଠ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଅଦ୍ଭୁଦ କାରନାମା । ଏଚ୍‌ଓଡିଙ୍କ ଚାମ୍ବରରେ ପସିଲେ, ଦସ୍ତାବିଚରେ ପୋଡା ମୋବିଲ ଢାଲିଲେ । ଘଟଣାଟି ବୁଧବାର ଦିନ ୧୨ଟା ୩୦ମିନିଟ୍ ରେ ଘଟିଥିବାବେଳେ ଗୁରୁବାର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଦନ୍ତ ବିଭାଗର ଜଣେ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ପ୍ରଫେସର ରାଗ ତମତମ ହୋଇ ତାଙ୍କ ବିଭାଗୀୟ ମୁଖ୍ୟଙ୍କ ଚାମ୍ବରରେ ପସିଥିଲେ ।  କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ସେହି ସମୟରେ ବିଭାଗୀୟ ମୁଖ୍ୟ କୌଣସି କାମରେ ଡିନ୍ ଅଫିସକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଉକ୍ତ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ପ୍ରଫେସର ଜଣଙ୍କ ହାତରେ ଧରିଥିବା ପୋଡା ମୋବିଲ ବିଭାଗୀୟ ମୁଖ୍ୟଙ୍କ ଟେବୁଲ ସମେତ ବିଭିନ୍ନ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ କାଗଜପତ୍ର ଉପରେ ଢାଳିଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ସମଗ୍ର ଘଟଣାଟି ଦନ୍ତରୋଗ ବିଭାଗ ଆଉଟ୍‌ଡୋରରେ ଘଟିଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।  ଏହାପରେ ଏଚ୍‌ଓଡିଙ୍କ ଚ୍ୟାମ୍ବରରେ ଥିବା ଆଟେଣ୍ଡାଣ୍ଟ ଘଟଣାର ପ୍ରଦ୍ୟକ୍ଷଦର୍ଶୀ ରହିଥିବା ବେଳେ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ମେଡିକାଲ ଅଧୀକ୍ଷକଙ୍କୁ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।  

ଅଭିଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ଭୀମସାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ, ଅଧ୍ୟକ୍ଷା, ମେଡିକାଲ ଅଧୀକ୍ଷକ ଘଟଣାସ୍ଥଳ ବୁଲି ଦେଖିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ତେବେ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ମେଡିକାଲ ଅଧୀକ୍ଷକ ଡା. ଲାଲ୍‌ମୋହାନ ନାୟକଙ୍କୁ ପଚାରିବାରୁ ଘଟଣାକୁ ସ୍ବୀକାର କରିବା ସହିତ ଦୋଷୀ ବିରୋଧରେ ତଦନ୍ତ କରି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପାଇଁ ଅଧ୍ୟକ୍ଷାଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଥିବା କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts