Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ମାଲବାହୀ ଟ୍ରେନ୍‌ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଲାଇନ୍‌ଚ୍ୟୁତ, ନୂଆ ଟ୍ରାକ୍‌ରୁ ପୁରୁଣା ଟ୍ରାକ୍‌କୁ ପାସ୍ ବେଳେ ଦୁର୍ଘଟଣା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପାଖେଇ ଆସୁଛି ‘ଜଓ୍ବାଦ’, ଡଙ୍ଗା ଓ ଜାଲ ନଷ୍ଟ ହେବା ଆଶଙ୍କାରେ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ
  • ||

ଅଜବ ଚାକିରି: ଘରେ ବସି ଟିଭି ଦେଖିଲେ ମିଳିବ ଟଙ୍କା, କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ ନାହିଁ କୌଣସି କାମ

11/10/2020 at 2:29 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୧/୧୦: ଆପଣଙ୍କୁ ଯଦି କୁହାଯିବ ଘରେ ବସି ଟିଭି ଦେଖନ୍ତୁ ଓ ଦରମା ମିଳିବ। ହୁଏତ ବିଶ୍ବାସ କରିବେ ନାହିଁ। ମାତ୍ର ଏହା ପୂରା ନିରାଟ ସତ କଥା। ଏମିତି ଏକ ଅଫର ଆଣିଛି ଗୋଟିଏ କମ୍ପାନି। ଯେଉଁଥି​‌ରେ ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ଘରେ ବସି ଟିଭି ଦେଖିବା ବଦଳରେ ଟଙ୍କା ମିଳିବ। ଏ ଚାକିରି ପାଇଁ ଅକ୍ଟୋବର ୧୨ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ।

କ​‌ରୋନାରେ ଲୋକେ ଚାକିରି ହରାଉଥିବା ​‌ବେଳେ ଲୋକଙ୍କୁ ଏଭଳି କିଛି ଅଫର ଦେଇଛି ବ୍ରିଟେନର ଏକ ଲାଉଞ୍ଜବିୟର ବ୍ରାଣ୍ଡ। କମ୍ପାନି ତା ବ୍ରାଣ୍ଡର ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ବସିବା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଦେବ। ଏ ବ୍ରାଣ୍ଡର ହିଁ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ଟିଭି ଦେଖିବାକୁ ହେବ। ତେବେ ଏହା ଏକ ଚାକିରି ଓ ଏ ପାଇଁ କମ୍ପାନି ଦରମା ମଧ୍ୟ ଦେବ।

ଲାଉଞ୍ଜବିୟର ବ୍ରାଣ୍ଡର pour Moi ଏହି ବିଶେଷ ଚାକିରି ଆଣିଛି। ଏ କାମ ପାଇଁ ୩୦୦ ୟୁରୋ ଅର୍ଥାତ ୨୫,୮୯୫ ଟଙ୍କା ମିଳିବ। କମ୍ପାନି ଏ ନେଇ ଏକ ବିଜ୍ଞାପନ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛି। ମାତ୍ର କମ୍ପାନି କମଫର୍ଟ କ୍ଲଦିଙ୍ଗ ଟେଷ୍ଟ ପ୍ରୋସେସ ଜରିଆାରେ ଏହି ଚାକିରି ଅଫର କରିଛି। ଯେଉଁମାନେ ଏ ପାଇଁ ମନୋନୀତ ହେବେ ସେମାନଙ୍କୁ ୧୦ ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ବ୍ରାଣ୍ଡର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବାକୁ ହେବ। ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିବା​‌ ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଦେବାକୁ ହେବ। ଏ ରିପୋର୍ଟରେ ପୂରା ଦିନରେ କେତେବେଳେ କ’ଣ କଲେ ସେନେଇ ଜଣାଇବାକୁ ହେବ। କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହା ମଧ୍ୟ କିଛି କଷ୍ଟକର କାମ ନୁହେଁ।  

କମ୍ପାନି ଏହା ପାଇଁ କିଛି ସର୍ତ ରଖିଛି। ଘରେ ସୋଫା କି ବେଡରେ ବସିକି ନଚେତ ଶୋଇକି ଆରାମରେ ନିଜ ପସନ୍ଦ ମୁତାବକ ଟିଭି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ତିନିଟି ଅଧ୍ୟାୟ ଦେଖିବାକୁ ହେବ। ଅନ୍ୟ ଏକ କାମ ହେଉଛି ସୋଫାରେ ବସି କୌଣସି ଏକ ପାନୀୟ ପିଇବାକୁ ହେବ। ଏହା ବାଦ୍ ନିଜ ପାଇଁ ଚା’ କି ହଟ୍ ଡ୍ରିଙ୍କ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ। ଏହା ସହ ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ କନେକ୍ଟ ରହିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସମୟ ଦିଆଯିବ।

   Related Posts